bugün

hastası olduğum aşmış gerçek bir oyuncu. alaylı olarak başladığı bu meslekte işini hakkıyla yapan ender isimlerden. kendisini keşfeden abilerini utandırmadan sağlam şekilde devam etmekte.
abaza kro rolünün hakkını veren oyuncudur.
http://www.youtube.com/watch?v=RZUkmxoQgAc

acaip küfür içerir, tipik türk erkeği hemcinsimdir..
idolümüz..
Nefis kufur ediyor abi, cok basarili.

Ara sira firuzaga kahvesinde horulebilir zira mekan sahibi.

Normalde cok efendi bi insan.
kümes isimli filmiyle ilk kez senaristlik ve yönetmenlik deneyimi yaşayan, iyi oyuncudur. araba sürme konusunda başarısız, sempatik bir adamdır.
ufuk bayraktar demek KADER FiLMi demektir.
seksi ve evli bir beydir.
Bi an akraba evliligi mi yaptirlar diye dusundugun iki akrabamin bilesimi.
her övgüsünü duyduğumda aklımdan şüphe etmeme sebep olan kişi. kimi demiş müthiş oyuncu, kimi demiş çok seksi. normalde kürt deyip yüzüne bakılmayacak bi herif ve oyunculuk dediğinizde adamın kendisi. bu toprağın belirgin bi yansıması.
52. Uluslararası antalya film festivali'nde
" kümes" filmi ile izleyici ödülü kazanan oyuncu ve yönetmen.
kader dağ ezel gibi film ve dizilerde oyunculuğu ile bütün alemi kendine hayran bırakan müthiş oyuncudur.
çok büyük adamdır, harika da oyuncudur jilet abimiz daha iyi bilir,,
(bkz: ramiz karaeski)

kader filminde harika tiradları vardır .

şuan sevda kuşun kanadında dizisinde ülkücü ömer karakterini oynamakta.

bi adama her şey mi yakışır arkadaş...
Dağ 1-2 filmlerinin 2 başrol oyuncusundan birisidir. Tabi bana göre birincisidir.
iyi oynuyor bu ağabey dediğim, ufaktan hayranlık duyup araştırmaya başladığım araştırdıkça beni şaşırtan oyuncudur.

12 Eylül 1981 doğumludur, babadan hallice, kanı deli akan bir abimizmiş zamanında.. yine de eğdik başımızı usul usul yürüyoruz şimdi yazılırım , kesilirim ben hatunlara diye düşünmemiş eşinden ayrılmamış oyuncudur takdir ederim, 2 adet evladı var bilmeyenlere onlar için Allah bağışlasın..

Oynadığı rollerin bence de hakkını sonuna kadar verir, bir çok oyuncuda bulunmayan jest ve mimiklerini çok iyi kullanıyor, gülerken gözlerinin içi gülüyor sonra gülümsüyor,sinirlenirken önce gözlerinden ateş çıkıyor sonra bağırıyor , çok halkım ben bırak halkı ,evinde ki ağabeyin, ilk aşkında aradığın serseriyim tadında söyleşileri var geçmişte

Dedesinin hikayesini yazıp , yönetip, oynadığı ya da oynadığı kısmı dışında bir şey daha yaptığı ama emin olamadığım Filmi Kümes ;
2 Aralıkta sinemalarda, psikopatlığını izlemek isteyenler bu sefer kanımca küfür etmiyor. Bıçaksırtı bir konuyu ele alıyor, Film birçok ödül almıştır.

Konuk olduğu bir programda, kendisi yerine düşünüp,cevaplayan,yorumlayan insanlara karşı normal insan tepkisi ile kendimden korktum diye bir küfür kaçırmıştır ağzından, bulunduğu çevreden eleştiri almış olsa da bizden bu yeaa söylemleri daha da artmıştır.

Dağ 2 filminde ki performansı gayet başarılıydı, senaristleri'de bu küfür olayının perde arkasında biz onu böyle sevdik diyen halk için 1 milyon kişinin önünde yine aynı küfürü ettirmişlerdir, yapılan sohbetlerde bir tek ben daha sert söylemesi gerektiğini düşündüğümü anladım..

vakti zamanında , mahallenin delikanlısıydım, gezide de yer aldım, alkol alırım, küfürde gündelik diyen abimiz aynı cesaretle ALLAH yoluna döndüm ben demiştir...bu yol ince yol , içimizde... diye kimse uyarmadığı için olsa
gerek, dedikodular başlamış, önce siyasi görüşü kendisine sorulmadan budur, sonra üye olduğu tarikat,siyasi yakın olduğu isimlere kadar her şey kendi ağzından çıkmayan sözcüklerle kutsal arama motoru hazretlerini süslemiştir..

Herkesin peşinden inanarak gittiği yol doğru yoldur. Allah yolunu açık etsin o vakit!

Şuan cuma akşamları saat 20:00'de sizi bayıltacak uzunlukta olan bir sevda kusun kanadında isimli bir dizide ülkücü bir genci canlandırıyor..

Bir söyleşi de her rolü oynarım yine demiştir, #34851980 bu entry dikkatte alsın derim.Vallahi bu rol yakışmaz aman ağabey!!

velhasıl, severek izleyeceğim kendisini uzun yıllar oyunculuğu ile var olsun...

Not: Bu kadar bilgiyi nerden mi biliyorum..işsizim kardeşim sanane!
ÇOK BALLı adam. ilki 306 bin kişi tarafından izlenen 'Dağ' filminin ikincisi için riske girmiş, yüzde 10'luk gişe anlaşması yapmıştır. Dağ 2' üç haftada 1 milyon 882 bin kişiyi sinema salonlarına çekince Yüzde 10'luk anlaşma gereği 800 milyara konmuştur.

bir de not: keşfedilişi şans eseridir. onu da başka bir entry de anlatırım inşallah.
oynadığı rolün hakkını veren bir tiyatrocudur.
en beğendiğim rolü ezel'de oynadığı ramiz karakteridir.
genç ramiz dayıyı oynayan oyuncu. dağ 2'de de oynamıştır.
Ufuk bayraktar 1981 istanbul doğumludur. liseyi bitirdikten sonra üniversiteye gitmek istemeyip babası cevahir bayraktar ın cihangir de ki firuzağa kahvesinde çalışmaya başlamıştır. babası da eski kabadayılardandır. zeki demirkubuz tarafından keşfedildikten sonra 2006 yılında zeki demirkubuz un yönetmenliğini yaptığı kader filminde yer almıştır. kader filmdeki rolüyle 26.istanbul film festivali en iyi erkek oyuncu ödülünü kazanmıştır. bu başarısıyla beraber de oyunculuğun kapalıları ufuk bayraktar için sonuna kadar açılmıştır. bugünlerde de trt 1 de yayınlanan sevda kuşun kanadında adlı dizide ömer karakterini canlandırmaktadır. son oynadığı sinema filmi ise dağ 2 dir.
trt dizilerinde çok dandik oynuyor. gerçi diziler de dandik. ama sinema da başka oynuyor.
böyle kavruk tenli, tam bir anadolu erkeğidir. Bıyıklar, maço tavırlar falan müthiş bir erkek.
çok yetenekli adam. fakat ezel'den sonra hak ettiği değeri alamadı. *

ayrıca (bkz: göksenin köksal)'ın kuzenidir.
Unutulmayan ezel sözlerinden

(bkz: Çocuuuuk)

(bkz: Kardeşş)
serseri ve yaramaz adam rollerinin en çok yakıştığı aktör. adamın karizması var bir kere.
'pis' bir karizmaya sahip oyuncu. Bekir ismi kendisine ufuk'tan daha çok yakışıyor.
Jilet abimiz janti bir abimizdi.
Zeki demirkubuz un gittiği çay ocağında askıcı olarak çalışırken demirkubuZ minimal sinemasının fimlerinde boy gösterip dizilere transfer oldu.