bugün

Abisi itachi ile olan dövüşünden sonra ölmesini dilediğim vizyonsuz psikopat.

Edit: sözlerimi geri alıyorum. Itachi'nin son arzusuna saygı gösterilmeli ve ömür boyu vicdan azabıyla yaşamalıdır.
Ameterasu yu açtığında gözleri kan ağlardı.
En karizmatik anime karakteridir. Hareketleri davranışları yakında tüm naruto dünyasına devrim getirecek kişidir
--spoiler--
Doğal yollarala rinnengana sahip olur madara bile yanında halt eder narutonun ebesine atlar
--spoiler--
susanooyu, lanetli mühürle sarabilen tek uchiha.
narutonun kage bunshin i bile olamayacak kekonun teki.
çocukluğu
ergenliği
gençliği
olgun bir uchiha oluşu.

uzumaki naruto ve kishimoto ne yaptı etti bu herifi de sevdirdiler bize be. işte uchiha sasuke'nin değişimleri ve son hali.

--spoiler--
http://galeri8.uludagsozl.../uchiha-sasuke_704812.jpg
--spoiler--
hala karakterini koyacak yeri bulamayan yakışıklı son uchihadır. zaten adam olsa ilk 3e girerdi.
naruto manga 693 de gene ne çeşit bir piç olduğunu göstermiştir. amın evladı ya o itachi reis seni neden gebertmedi piç herif. gene sinirlendim gece gece bak.
Dünyanın en iyi anime karakterleri arasındadır.
son mangada herkesi dumur etmiştir.

Sevin, sevdirin.
Konohanın yakışıklısı Uchihanın son ferdi.
Gay falan değildir öncelikle belirtmek'de fayda var. yalan yanlış bilgiler...

Naruto Shippuuden adlı anime'nin en önemli karakteridir ve tamamlayıcıdır onun olduğu bölümler her zaman daha farklı bir havada geçmiştir ortaya çok sık çıkmasa da tek sefer gözükmesi izleyicileri gaza getirmeye yeter.
Gay oldugu kesinlesmistir ensestligi suphelidir (bkz: uchiha madaranin yalagi).
Narutodaki en ezik karakterdir. (spoiler içerebilir) Abisi gibi kendi yeteneğiyle güç elde edememiş çareyi orochimarunun orospuluğunu yapmakta bulmuştur. Narutoyla yaptıkları ilk savaşta yeni bitme dandik mühürlü bir veledin Kyuubiyi yenmesi ise tam bir hayal kırıklığı olmuştur. Naruto orada ağzına sıçmalıydı sasukenin ve şimdi siktirip gidebilirsin edasında bir veda yapmalıydılar.
sakura ve ino ikilisiyle berabar, naruto shippuuden'in mal üçlüsünü oluşturan anime karakteri. her zaman kızacak sinirlenecek bir şey bulur. haksız olma durumu asla olmaz. bir shikamaru, bir rock lee değildir. hatta onların tırnagı olamaz. naruto'nun ilk sezonlarında azıcık sevilesidir, ama shippuudende nefretlik oldu.
gay ama adam piç gibi yakışıklı. kız olsam ben de veririm de o almaz.
yakında iyice sıyırıp "bütün gızlar bana aşıık çünküü çok yagışıklıyım" diye şarkı söylemesini beklediğim naruto karakteri. bahsi geçen şarkı için:

http://www.youtube.com/watch?v=2Udx3mB9xdc

(bkz: mc yakışıklı)
(bkz: çok yakışıklıyım kanka)

peşin edit: sasuke bu şarkıyı nasıl çağrıştırdı bana ya? neyin kafasını yaşıyorum?!
Özünde şekil olan kendi davasında haklı , bıçkın uchiha deli kanlısıdır. insanların çoğu aslında sakura ve onun gibiler sasuke için sızlanmasından ötürü uyuz olmuşlardır. Fakat şuda bir gerçektir ki sasuke kadar soğuk ve güçlü çakra sahibi yok gibi bir şey. Naruto'yu bine katlayacak kadar fazla teknik biliyor ve herşey bir yana naruto gibi çocuk kalmadı. Tüm bu özelliklerle Madara'nın soyundan gelme ihtimali yüksek olan bir shinobidir.
naruto ve naruto shippuuden adlı manga/animenin en şerefsiz, en alçak, en haysiyetsiz karakteri.
--spoiler--
143. bölümde 8 kuyruklu sahibi hachibi'den bir güzel dayak yemiş amın oğlu. orochimaru gücü kesilince pırtladı gerzek.
--spoiler--
Hiç sevilmiyen bir karakter,yapımcıların torpil geçtiği iddaası yüzünden kimse sevmiyor.yok şerfsizmiş neymiş.yazıktır bu çocuğa arkadaş.çocuğun en son attığı "evil laugh" tan psikolojisinin ne derece gittiğini görebiliyorsunuz.Ya arkadaş,çocuk ömrü boyunca aşiretinin intikamını almak için çalışıyo.Abisini öldürüyo sonra yapımcılar şaka şaka abin aslında iyi biriydi diyorlar.yok aslında şaka şaka o öldürmedi aileni yok o da değildi hihihi.aslında senin tüm ailen intihar etti.dicekler yakında.çocuk kafayı yedi lan sizin yüzünüzden allahsız kishimoto.
(bkz: sasugay)
Uchiha klaninin son ferdi olan ve abisinden intikam almak istiyen sharingan kullanicisi yetim pic ninja.
konohalı emo ninja.
ilk başlarda ciddi duruşuna, zekasına, coolluğuna hayran bırakan; sonradan tam bir...neyse.
nadir olarak hem güzel, hem favori, hem populer hem de uzun soluklu olan naruto isimli animenin bir karakteridir.*
25 yaşımdayım, yüzlerce film ve anime izledim, ben böyle bir orospu çocuğu görmedim.