bazı insanların hala idrak edemediği, tıpın bazı dallarında esas alınmazsa muayene ve tedaviyi imkansız kılacak hede. *
ibaresi nedeniyle hekimlere sınırsız ve bütün hastalarla sex yapma hakkı verildiğini sanan insanlar varmış. kısmet diyoruz.
(bkz: hastalığı soran ürologa sikim ağırıyor demek)
arkadaş tıp biraz, evlilik gibi yani; karınla sevişmen nasıl normal bir şey ise doktorun da seni muayene etmesi için bir takım uyarılması hızlı olan yerlerine dokunması doğaldır. meme kanseriyim diye "doktor beni elledi" tabirini kullanırsan. Hipokrat mezarından dirilir. işi o raddeye getiren velet-i zina hekim karakterler elbette görülmemiş demek yalan olur. Ama işini hakkıyla yapan doktorlara da dışkı atmanın bir manası yok. Kısacası adam olun, doktor adam 40 yaşında hayata başlar, onun da yaşadığı psikolojik buhranları düşünün ve garipleri anlamaya çalışın. emin olun her dakika doktorlar sizin gibi kaç tanesini muayene ederken cinsel açıdan hayattan soğuyorlar. Saygılar...
+şikayetiniz nedir:
-basurum var.
+şu tarafa domalın. eldiven takıp kayganlaştırıcı alıp geleyim ben.
Acil serviste çırılçıplak soyulup hemşireler falan başında en az beş kişi olunca anlıyorsun ayıp olmadığını. Bari donum kalsaydı üstümde ama yok sonda takılması için onuda çıkardılar.
ayıp yatakta olur. ben kafamı nereye koyuyorsam ayıp orasıdır. yani kafa derken hangi kafa olduğunu anladınız.
Ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde beni çırılçıplak soydular.

Yanda kadın hemşireler de vardı.
Tıpta ayıp yoktur, insanlıkta nefis vardır.
Doğru bir sözdür, sonuç olarak oradaki amaç iyileştirmek.
Olmaması gerekiyor ama utanıyoruz işte. Testis ultrasonu çektirip de utanmayan erkek yoktur mesela.
Orada bizi tedavi etmek isteyen kişiyi biz kendi "hasta" zihnimizle aynı kafaya sahip zannediyoruz. Asıl bir tek o doktora karşı utanılmaması lazım. Çünkü o zaten bizim kendi zihnimizde aşamadığımız şeyleri çoktannn aşmış üstüne bir de yardımcı olmak için uzun yıllar dirsek çürütmüş, mesai harcamış.

Ay sağ olsunlar ya, gerçekten çok teşekkürler hepsine tek tek. Ellerine, emeklerine sağlık. iyi ki doktorlarımız var <3

Neticede utandığımız şeyler iç dünyamızın yansıması, bi durup ya ben bundan niye utanıyorum diye düşünsek iyi olur gibi : )