entry'ler (44)

penis içine sonda takılması

Hastanede ameliyat öncesi veya sonrası takılan tıbbi bir boru. Uyanıkken takılırsa insan çok utanıyor ve geriliyor. Karşı cins bir sağlık görevlisi takarsa utanç daha da artıyor. Ayrıca acil dede takılıyor bu meret bazı durumlarda.

sabah ereksiyon olmuş bir şekilde uyanma sorunsalı

Her sabah erkek bireylerin muzdarip olduğu sorun. Birde ereksiyon halde isemeye çalışmak çok zor. Olması iyi birşey aslında olmazsa asıl sorun o zaman başlar

yoğun bakım ünitesi

Burda kalan varmı. Her ameliyat sonrası yoğun bakımami alınıyor hastalar. Yoğun bakım ünitesinde tuvalet ihtiyacı falan nasıl gideriliyor.

bulge

Yüzme, güreş, gibi sporla uğraşan biz erkeklerin en çok muzdarip olduğu konu. Cinsel organın kıyafetten mayodan belli olması kabarık durması. Birde gri eşofman sorunsalı var.

litotomi pozisyonu

Hastanede Basur ameliyatı ve prostat ameliyatında falan erkeklere verilen pozisyon. Sistoskopi yapılırken banada verilmişti. Bacakları yanlara açıyorlar sedyede yatarken çok can sıkıcı ve utandiri bir pozisyon.

tıpta ayıp yoktur

Olmaması gerekiyor ama utanıyoruz işte. Testis ultrasonu çektirip de utanmayan erkek yoktur mesela.

tıpta ayıp yoktur

Acil serviste çırılçıplak soyulup hemşireler falan başında en az beş kişi olunca anlıyorsun ayıp olmadığını. Bari donum kalsaydı üstümde ama yok sonda takılması için onuda çıkardılar.

slip don diyen erkeklerin gay olma ihtimali

Böyle birşey yok arkadaşlar. Bende bir erkek olarak slip giyiyorum bazen ve bana göre çok rahat. Spor salonunda soyunma odasında bazen hemcinslerim tuhaf tuhaf baksada slip güzeldir.

erken boşalma

Erken boşalma problemim var. Doktora gideceğim ama cekiniyom. Lütfen dalga geçmeyin bu bir sağlık sorunu. Kuş erken ötüyor napim.

lazer epilasyon

Erkek olarak genital bölge dahil tüm vücuduma yaptırmayı düşünüyorum. Ama utanıyorum bir yandan. işlemi erkek estetisyen yapacak ama cekiniyom. Bakalım nasıl olacak

lazer epilasyon yaptıracaklara tavsiyeler

Erkek olarak lazer epilasyon yaptıracağım tüm vücut genital bölge dahil. Bana ne gibi bir tavsiyeniz olur.

gri eşofman

Gri eşofmanim var ama penisi biraz belli ediyor. Kabarık şekilde duruyor cinsel organim. Otobüste falan milletin gözü benim seyimde. Giymeye utanırım oldum. insanlar neden bakar sapik gibi anlamış değilim.

sabah ereksiyonu

Biraz önce yaşadığım durum. Uyandım baktım dimdik tuvalete gittim çisimi yaptım gene inmedi. Acil dışarı çıkmam gerek eşofmanı giyiyorum bu sefer esofmandan belli oluyor. Her sabah ben bu durumu yaşamak zorunda mıyım.

idrar sondası

idrar yapamama şikayeti ile acile gittim. Beni paravanli bölümü aldılar. Doktor pantolon ve iç çamaşırı indirmemi istedi sonra bu sondayi taktılar çok kötü birşey lan bu sonda. Penisin hala yanıyor. Ama biriken idrar boşaldı rahatladım çok şükür.

prezervatif

Ya bu prezervatif çok gerekli evet ama alırken utanıyorum. Kendimi rahat hissediyorum nedense. Birde baya çeşitleri var satıcı çağırıp soramiyorum da.

iç çamaşırı alırken utanmak

Ya mağazadan kendime slip tarzı iç çamaşırı Alicam ama çalışan görevliler hep bayan utanıyorum. Arkamdan dalga geçerler diye çekiniyorum. Bu durumu nasıl asabilirim. Benden başka boxer, külot falan alırken utanan varmı.

bosaldiktan sonra ereksiyon halinin devam etmesi

Çok kötü bir durum aslında. Ee hani niye inmedi bu diye düşündürür insanı. Çaresizce inmesini beklersin

dar pantolon giyen erkek

Bende slim fit pantolon var geçen sene almıştım. Ama sevgilim giymemi istemiyor. Bende giyecem diyorum. Neden istemiyorsun diye sordum. Neymiş cinsel organ kabarık duruyor belli oluyor diyor. Ne alaka yani. Hiç böyle düşünmemiştim. Yani sonuçta pantolon tarzı bu vücuda yapışık. Sırt bu yüzden sevgilimle ayrilicam galiba. Sizce ne yapayım. Ben dar pantolonu seviyorum. Sevgilim istemiyor çöpe at diyor.

görsel

hamam

Arkadaşlar hamama gideceğim yanımda ne götürmem gerekir. Erkekler hamamı. Orada koltuk altı tıraşı falan yapabiliyor muyuz . iç çamaşırı çıkarıyor muyuz.?

bisiklet taytı

Bisiklet taytı bu sporun önemli bir kiyafetidir. Bisiklet taytı giymiş bir erkeğe sırf cinsel organı belli oluyor diye dik dik bakılmaz. Ve çok rahat. Ayrıca bu taytin içine iç çamaşırı giyilmez