(bkz: hepsini sikeceğim)
Genelde okul bittikten sonra yazmayı tercih ediyorlar diye düşünüyorum. Hani garanti olsun ayıks.
Öyle değil de sen yazarsan kolay kabul ediyorlar.
ogrenciye kimse yazmaz moruk. mezun olduktan sonra konusalim
yazıyor. içerden bildiriyorum hem de deli gibi yazıyorlar.
okurken bilmiyorum da mezun olduktan sonra olaylar olaylar.
bilmem ama bilgisayar programcılarına yazmıyorlar. beyinleri amcuklanmıştır diye midir nedir bilmiyorum.
Hiç tıp fakültesi görmemiş insan sorusu mezun olunca doktorla evlenir öyle kızlar öncesinde sikindirik fakülte öğrencisi meriçlerle takılırlar.
bulursam yazıyorum. tıp okuduğu için değil ama. farketmez gerçi. nefes alsın yeter. *
ilerde degerlenir mantigiyla bircok kiz yaziyor. Bu devirde menkul ve gayrimenkuller birer kazanc kapisi.
Yazıyor. Kanıtı; tıp kantinlerinde genelde tıp öğrencilerinden çok diğer bölüm öğrencilerinin olmasıdır.

Kız olsam yazmazdım.
Tıp diyorsun tıp boş bırakır mı bu kezolar?
Ayrı bir sinir hastası oluyorlar uzak dursun.
Tıp okuyan erkek dersten başını kaldırıp dışarı çıkarsa yazıyorlar bunun dışında ortam fotoğrafçılık veya Konservatuar okuyan piç erkeklere kalıyor.
Tıp okuyan erkekler, diğer bölümlerdeki kızları düzerler ; ama tıp okuyan bir kızla evlenirler.
Üzgünüm kızlar, o erkek mal değil.
hayır diyen ya hiç tıp okuyan birini tanımamıştır ya da hiç tıp okuyan beylere yazan birine rast gelmemiştir.

daha ilginç bir şey söyleyeceğim bizim fakültede diş hekimi "düşürmek" için tıp fakültesi yolunu su yolu eden arkadaşım!? olmuştu. bir güzel kullanılıp atıldı, bir güzel diyorum çünkü tek ama tek amaç ağzını yaya yaya "benim diş hekimi sevgilim var" demek uğruna kendini adeta peşkeş çekmeyi gururuna yedirtmişti.

tıp okuyan çok yakın kız/erkek arkadaşlarım da var. haliyle bu konular açılınca bırak "yazmayı" ilişki teklif edeninin bile olduğunu öğrendim.
Tıp’ı bilmem tip varsa olur senin işin.
Tıp okuyan erkek kızı napsın vakti mi var.
götü boklu hasta bakıcısı bile 10 bin lira maaş alıyor. dairelerin arsaların tapularını üst üste koysan boyunu aşar adamın kız olsam hepsine domalırdım.
Şuan yan odada tıp okuyan arkadaşım ağlayarak ders çalışıyor. Çocuğun beyni yandı. illa ekmeğini yiyor ama yani genel olarak iş insanın kendisinde bitiyor.
Bugüne kadar yazmadım arkadaşlar, ben uğraşamam zor da hayatları oluyor genelde denemedim, hem de ne o öyle tıp okuyor diyeymiş, sevmek sevilmek değer görmek falan böyle şeylerden haberiniz Yok mu küzüm sizin. Aşık olmayı bekleyecek, bunu dileyecek kadar genciz ve statü kazanabilmek adına kendi üzerimize yatırım yapabilecek kadar idealistiz çok şükür.
Öğrenciyken dış görünüşü iyi erkeklere yazan, veren kızlar, perte çıkıp eskiyince evlenmek için efendi, paralı koca bulma derdine düşer ancak o zaman yazarlar.
okuma yazma bilen kızların, tıp okuyan ve yazmayı bilen erkeklere yazdıklarını, açığa çıkaran sorudur.
Kadınlar; zeki, esprili, kendi ayakları üzerinde sımsıkı durabilen, güzel gülen, başkalarını dinlemeyi bilen ve düşündüğünü çok net bir şekilde analiz edip karşıya aktarabilen erkeklerden çok fazla etkilenirler...

Hatta öyle ki iki seçenek olsun biri çok yakışıklı, diğeri yukarıda saydığım ozellikleri olan sıradan bir erkek, kızların 99/100 ü diğer erkeği tercih eder.

O halde;
*Tıp okuyan erkek zekidir mantığıyla yazarlar,
*Sözlükte de olsa herhangi bir ortamda da olsa güzel konuşan, bilgili, kültürlü, saygılı erkeklere de yazarlar,
*Espirili, güzel gülebilen erkeklere de hangi ortamda olursa olsun yazarlar.

Bu da benden size tüyo olsun.
sen tıpçılara yazarsın ama akşam eve gelirken iki ekmek ve yoğurdu iktisatçı alır.