bugün

Beğenmeyen siktirir gider avrupa’ya.
Soylu ve köklü bir ırktır. Farklı ırkların kültürlerinde bir kaç harmanlanma yaşamış olsa da özüne bağlı Türk insanlarını bulmak mümkündür.
"türkler geldiyse kurtulduk"
https://www.youtube.com/watch?v=RBeTA2kFWng
dini islam, milli kahramanı mustafa kemal atatürk olan yeryüzünün en şerefli insanlarıdır.

açık ve net evet.
(#34118186)

Araştırma dedin madem, ha iyi o halde Al sana araştırma En eski Türk boylarından olan Ting-Lingler eski çin kaynaklarıda sarı saçlı, sarı sakallı ve renkli gözleriyle tasvir edilmişlerdir Eski kırgızlar yine eski çin kaynaklarında içlerinde sarı/kızıl saçlı ve yeşil/mavi gözlü olanların çokluğuyla hatta içlerinden yeni doğan bir çocuğun renkli gözlü veya renkli saçlı olmamasının kaderinin kötü olacağına dair bir inanışlarının olduğunu anlatmaktadır Bu Kırgızların en yakın komşularından olan On-ok da çok benzer fiziki özelliklere sahip olduğu anlatılır Yine eski Boylardan Wu-hu arasındada pekçok sarı saçlı ve renkli gözlü kimsenin bulunduğu bu kaynaklarda yazmaktadır Yine çin kaynaklarında GökTürk hükümdarı Mukan Kağanın lacivert taşı gibi çok değişik mavi renkli gözlere sahip olduğu, gelen çinli elçilerin özellikle gözlerinden çekinerek onunla göz temasından kaçındığı yazmaktadır kimekler-Kıpçaklar, işte sarışınlıkları ve renkli gözlü olmalarıyla meşhur bir Türk kabile/boy dur Bunların en bilinen özellikleri sarı saçları ve renkli gözleridir Gürcü,Ermeni,Bizans vs. kaynaklarında değişik isimler verilmiştir ama isimlerin tercümesine baktığında hepsi sarı saçlı, sarı kafalı manasına gelmektedir ve bu sarışınlığın RUSLARLA FALAN ALAKASI YOKTUR Zaten eski Türkçede de Kıpçak Sarı saçlı, sarılı manasına gelmektedir Türk Memlüklerin en meşhur hükümdarı Baybars aslen bir Kıpçak Türküdür ve sarı saçlı, sarı sakallı, mavi gözlüdür Yine Peçenekler, Kumanlar kadar olmasalarda içlerinde pek çok renkli saçları ve renkli gözleri olanları mevcuttur Türkiyede yaklaşık 56-64 milyon civarı Türk nüfus var ve bunu genel toplam nufusa  yüzde olarak vurduğunda, ülke nüfusunun %80-82 ni ediyor  Hani nerde kaldı %5 Oğlum azıcık mantıklı konuşun, tutarlı olun be Öyle sağdan soldan yarım yamaalak kulaktan dolma şeylerle konuşmayın.
iki Türk yan yana gelirse devlet kurar. Fena örgütlenen insanlarız doğrudur.
Der übermenschen;

görsel
Şuna bi açıklık getirelim çok üreyen türkler değil, kürtlerdir. Türk insanı en fazla 3 çocuk yaparken ki istisnalar olabilir, kürtlerin en az 3 çocuktan başlayıp sınırları zorlaması mümkündür.
köpek ve kurt sikerek çoğaldığını düşünen bir ırk.
görsel
(bkz: übermensch)
Dünyada iş bölümü olsa:
Arabaya Almanlar,
Film, kitap, müziğe, patente vs.ye ABD'liler,
Futbola Brezilyalılar,
Paraya da Yahudiler bakar
Biz Türkler de güzel mangal yakar yelleriz..
Balll gibi de balkan olandır... osmanli balkandır.
Türkiye Türklerin soyu kesinlikle Oğuzlardan gelmemektedir, lütfen araştırın okuyun, tarih kitapları olan orta asya Türk devletilerine gidin ve öğrenin.
geri kalmış saygısız kültürsüz bir millettir. her lol oynadığımda türk sw sayesinde bunu tekrar tekrar görüyorum. çok şükür artık türkiye de yaşamıyorum ve bu medeniyetsizlerden uzağım.
(bkz: avrupalılar)
ilk zamanlarda birlik olması ile neler başarabileceğini göstermiştir. şimdilerde ise bir takım için bile ayrışabiliyorlar.
(bkz: avrupalılar)
Hiç bir ırkla özellikle de kürtlerle karşilaştirilmamalidirlar. Gururlu onurlu misafirperver ülkülerine sahip çıkan ve pek çok ünlü siyasetçilerin gözdeleridirler. Adım Türk soyadım müslüman
ansiklopedidir.

online erişimi de var. şahsen üzerinde çalıştığım iki konu hakkında da güzel makalelere rastladım. iyi bir kaynağa benziyor.
Kadim iskandinav kültüründe derin izler bırakan millet.

Göktürk kitabelerini ilk kez danimarkalıların çözmesi tesadüf olmasa gerek, Göktürk alfabesiyle nordik rün alfabesi büyük benzerlikler taşımaktadır.

Yine benzer şekilde paganik Hristiyan sembolü sanılan gamalı haç bile eski bir Türk tamgasıdır.
Yanlis biliyorsun.

Ne kisa, ne kilsiz, ve kesinlikle kisa-cekik gozlu insanlariz, insanlardik, insanlar olacagiz.

Turk’lerin avrupaliligindan soz ederken 1000 yillik anadolu turk’lerinden soz etmiyorduk. Bir turk, bir germen ne denli beyaz irk ise o denli beyaz irk.

Beyaz-sari irk sozcuklerini kullanmak hosuma gitmiyor ancan hepiniz anlayin diye soyluyorum arkadas.
Medeniyete pek katkısı bulunmayan, mensubu olduğum ırk.
Mensup olduğum kutsal ırk.
çin ve sibirya milletlerinin karışımından türeyen bir ırk olup, savaşçı, atik, mert, korkusuz fakat diplomasi yeteneği zayıf, kolay kandırılabilen, 16. yüzyıl sonrası diğer kültürlerden yoğun bir şekilde etkilenen ve 21.yy'da bir çok öz değerlerini kaybetmiş bir topluluktur.

şu anki avrupa demografisinin temellerinin oluşuma neden olmuş topluluktur (bkz: kavimler göçü).

büyük zaferler kazanmışlardır fakat zaferlerle kazanılan üstünlüklerini koruyamamışlardır.

tüm avrupa toplulukları osmanlıya karşı birlik olabilmişken, herhangi bir müslüman devlet osmanlıyla birlikte olup avrupalılara karşı savaşmamıştır. bu da ilginç bir durumdur.

tarih sahnesinde doğuşundan itibaren stratejik yalnızlık içinde olan devletlerden biridir.