kemalistler ve hdpliler bu ülkeye en çok zarar veren vatan hainleridir. vatandaşlıktan çıkarılmalı ve tüm mal varlıklarına el konulmalıdır.
gayritürkler ve onları koruyan uyurgezer türkler .....
özellikle islamcının , kürtçünün , solcunun aslında aynı şey
olduğunu anlayamayanlar ....

görsel
islamcılar ve kürtçüler.
çok basit bir sorudur.

ülkeye bi çivi çakamayan işi gücü islam diniyle uğraşmak olan kemalistler
diğeri kasap gibi bölme parçalama işiyle uğraşan kürtlerdir.
(bkz: kızılcılar)
(bkz: yeşilciler)

Kısaca ilhamlarını doğrudan doğruya hayattan almayanlar.
bu tür başlıkları açan insanların toplumu ayrıştırıcı ve kutuplaştırıcı bir amaç güttüklerini düşünüyorum. varsa moderatöre buradan sesleniyorum. Milliyetçilik, din, ırk, cinsiyet, engellilik vs. gibi farklılıklara nefret söylemleri veya insanları bu yönde tahrik edici konular ceza kanununa göre suçtur.

TCK - Madde 122- (Değişik: 2/3/2014-6529/15 md.)
2 grup olsa yine iyi 7 düzelince gözü ülkemizde hepsiyle savaşmaya çalışıyoruz düşmanımız çok.
AKP ve mülteciler.
Eksiktir üç olmalıdır.
islamcılar ve kemalistler.

yıllarca bu iki grubun kavgasını izledik ama aslında tek yaptıkları birbirlerini beslemekti.
Atatürke hakaret edene sahip çıkan sözde Atatürkçüler ve Kürtçüler.

ikisi bir arada olan bile var. Hem de sandıkları patlatıyor.
mhp liler ve akpli din tüccarları .
Böyle bir başlık açanlar ve ona provokatif cevaplar yazanlar .
SiYASAL iSLAMCILAR VE MÜLTECiLER...
Siyasal islamcılar ve milliyetçi geçinenler.
Bir ideolojiyi fanatik şekilde savunanlar ve hayatını sorgulamadan yaşayanlar.
Tatlı su solcuları ve badem bıyık tayfası.
kürt oyu dilenmek için osman öcalanı trt'ye çıkaran akpkk. ve, (hayattayken türkeş'in hiç sevmediği)biricik ortağı.
aşırı uç düşünen insanlardır. özellikle de siyasette bu denli zıt düşünmeler toplumun psikolojsini etkiliyor olabilir diye düşünüyorum. bir taraf diyor hiç zam yok çok iyiyiz, diğer taraf da diyor açız. bence iki düşünce tarzı da yanlış çünkü aç da değiliz, öyle aşırı zengin bir ülke de değiliz genel olarak.
arapçı siyasal islamcılar ve bölücü kürtculerdir.