evet malum bir barış süreci yaşıyoruz.ben eski bir ülkücü olarak pkk ya teşekkür ediyorum gerek rojava gerek şengal de pkk,ypg işide karşı koymasaydı şu anda ışid türkiyede eylemler yapıyor olacaktı.bu yüzden başta türk halkı olmak üzere tüm türkiyeliler pkk ya teşşekkür etmeli çünkü geçtiğimiz günlerde türkmen şehri amerliyi pkk-peşmerge kurtardı.bugun ıraktaki türkmenlerin namusu pkk ya emanetir.teşekkürler pkk....
--spoiler--
ben eski bir ülkücü olarak pkk ya teşekkür ediyorum.
--spoiler--

yersen *

(bkz: cool story bro)
bügüne kadar şehit ettikleri askerletrimizi unutan, şehit anneleri ağlatanları unutan yazarın açtığı saçma başlık.
Aha, aha... Semptomlar çok ilerlemiş. Bu saatten sonra hastayı sadece rahatlatabiliriz.
Kafayı bulmuş insan beyanıdır.
hevalim diyememiş ben eski ülkücüydüm diyen bir militanın düşüncesi.
milli içkimiz olarak ayran içtikten sonra entry girmek.
hayrına kurtardı zaten, Amerika da hayrına bombaladı filan bunlar hep o insanları düşündüğünden. orada bir kürt devleti kurma düşünceleri de hiç yok zaten. yardım gelmese nasıl karşı koyacaklarmış acaba, yardım gelmese bir şey yiyemeyecekti orada. ellerindeki silahlar bile Amerikan silahıyken neyi kurtarıyor neyin teşekkürü. Türkmenler o kadar zaman kendi direndi o silah yardımını alsa onlar zaten kurtulacaktı tek başlarına.
(bkz: yaman şakacısın delikanlı)
"Ülkücünün eskisi olmaz, kaşarın eskisi olur" demişti ülkücü bir abimiz. Şimdi de bu çıktı eski ülkücüyüm ama bla bla bla... Ermeni'den özür dileyin , Pkk'lıya teşekkür edin. Biraz adam olun da sabit durun götünüz başınız ayrı oynamasın gömlek değiştirip durmayın milleti yanıltmayın sizden değil eski ülkücü hiçbir bok olmaz!
bir az sayın portakal abuzittin lafı.
https://youtu.be/gDa6gUUdlDo

dakika 02:06

ulan sonucu sebebi ne olursa olsun pkkye teşekkür etmek nedir. kemalistlerin sürekli olarak pkk propagandası yapması olayıdır efendim. gezide atatürk apo yanyanaydı, hdp ye oy verin diyenler bunlardı, telefonla pkk propagandasını alkışlayalar bunlardı, saz çaldırıp cici çocuk gösteren bunlardı hep bunlardı hep bunlardı.. artık gizlemiyorlar açık açık söylüyorlar. bizler teröre yardım ediyoruz diyorlar. bizde neden pkk yıllardır bitmiyor diye dert yanalım. içimizdeki vatan hainlerini temizlemedikten sonra pkkyı temizlemek zor.
kemalistlerin görür görmez başlarını kuma sokduğu başlık.
solcuların severek ve beğenerek izlediği kanalın ve o kanal çalışanlarının dünya görüşünü özetleyen cümledir.

utanmadan çıkıp buna bile "doğrudur" diyecek insanlar da varmış maalesef.

onca şehidin ve gözü yaşlı annenin ahı hepinizin boynuna artık.
(bkz: updullah)
(bkz: şimdi kemalistler düşünsün)
unuttuk mu bu hainliği? tabii ki hayır.
ha pkk-pyd-ypg, ha ışid..
farkı yok. terör örgütü, terör örgütüdür.

farklı algılara kanıp bunu farklı görenler ya zaten kötü niyetlidir yada oldukça saftır.
içimizde ne kadar vatan haini var, ne kadar ülke düşmanı var görmemizi sağlamıştır.
tabi pkk şerefsizine teşekkürü mermiyle yaparız o ayrı.
bu zor günlerde dünyanın en saçma cümlesi olduğunu daha da iyi anladığımız saçmalık öbeği.
bu cümleyi kuran kişiden çıkıp ben eşeğim demesini beklemiyoruz elbette ama en azından çıkıp "yanlış konuştum özür diliyorum" demesini beklemekteyiz.
unutursak dilimiz kurusun denilesi cümledir.

fatih portakal canlı yayında dil sürçmesi olmadan hem de evet dedim diyerek sahiplenmiştir bu cümleyi..

bu acı yeter sanırım birilerine.
bir vatansever(!) tarafsız habercinin beyanıdır.
o salağın kanalı ne ki kendisi de o olsun .

tipik gavur kanalı .
oyunun üst aklı pentagon´da kardeşim.

portakal´ın söylediği başka. portakal´ı sıkmaya çalışıyosunuz ama portakal "türkmenlerin kesilmesini önleme" babından onu söylüyo...

ama sözlükte okuduğunu anlayacak, söyleneni anlayacak zeka seviyesinde adam, yok diil,var, var ama...az !!

demem o ki. türk dış politikasının içine sıçan akape´nin , ulan iett kafasıyla pentagon´la güreş tutamazsın, öyle şeyleri yapabilmek için konuyu bilen adamlar lazım. diplomasız heriflerin eline türkiye gibi ülkeyi tutuşturursan böyle olur.

demirtaş, barzani falan, akape´nin ağır topları falan...kukla bunlar.

kukla nedir? senin önüne birileri oynar, incecik "görünmeyen" ipleri vardır, ve gördükleriin "ağızlarını" oynatırlar..

ne onların o ağız oynatmaları, ne de yaptıkları hareketleri kendi kafalarıyla yaparlar, o gördüklerinin hepsini onlara "arka planda" yüzlerini hiçbir zaman görmediğin adamlar yaptırır.

durum bundan ibarettir.
https://scontent-sof1-1.x...2f9788ec4&oe=5B68168C
fatih portakal tarafından dile getirilmiştir.
en çok izlenen muhalif gazeteci.

tarafsız, dürüst ve ilkeli.

yersen.
akp döneminde gerçekleşmiştir.