bugün

tbmm genel kurulunda kabul edilmiştir.
memleketimizin bir kanayan yarası daha kapanmış oldu böylece.
https://www.tbmm.gov.tr/kanunlar/k7009.html
koyun kopyalamak olsa yasaklamazdınız ama.

yine bir yasaktır. vatandaş ne kopyalayacak mk, ders notu mu?
allahıma hamd olsun bugünü de gördük. neydi o öyle her tarafta klon klon insanlar! teknoloji, bilim falan da bi yere kadar canım...
bir gecede cahil kaldık ne yapıcaz şimdi? ne güzel başlamıştık kopyalamaya. bir gecede yasakladılar. uyandığımızda klonlarımızı bulamayacağız..
Papaz eriği kopyalanması konusunda mevzuat olmaması ülkemizi sıkıntıya sokacaktır. umarım devlet büyükleri bu konu hakkında da gerekli işlemi başlatırlar.

(bkz: derdini sikeyim tbmm)
iyi olmuş. Yoksa koyun sürüsü kalkar, rte yi falan kopyalar mazallah.... Zaten bir tanesini kaldırmıyor bünye, birde kopyalarıyla uğraşmayalım.
Oh çok şükür.
Lan 3 gündür kimlik fotokopisi istiyor muhasebeci onu ulaştıramadım herife.
tüh lan. dedemi kopyalayacaktım halbuki. alacağınız olsun.
Önce aktrollere bir son verilsin o zaman. Birbirlerinin kopyası halinde buraya hücum ediyorlar.
Lan bu şimdi mi söylenir? Daha yeni beş klon yaptım amk ya elimde mi patladı bunlar şimdi? Zaten bankadan anca klonlama kredisi aldım. Al bi de burdan yak ya.
gene milleti sikip çoğaltacaklar demek ki.
(bkz: hamd olsun bugün de imanımızı kurtardık)
ctrl c ctrl v. saygılar beyin bedava.
Yasa umarım bundan sonraki işlemler için geçerlidir. Elimde 3 kopyam var da.

(bkz: te allam)
Heryerde yasaktir gen kopyalamasi ve kural olarak gecmesi gerekir.
türkiye'de insan (ctrl+c) , suç işledim.
tüm dünya da sabah akşam çatır çatır insan kopyalanırken ve kopyalanan bu insanlar süper katkılarda bulunurken yapılması nahoş karşılanan durumdur.
bu sözlük bana sabretmeyi öğretti az da olsa.
Nere yasak amk!

görsel
gayet başarılı olan küçük, orta ve büyükbaş kopyalama sanayileri zarar görmesin diye olabilir.
Alt metin olarak yapabiliriz ama yapmayalım demektir.

(bkz: yersen)
Beni şahsım adına çok üzmüş haberdir. Daha yeni aliexpresten insan kopyalama cihazı almıştım. Bizim bakkal mahmut abiye de söz vermiştim seni de kopyalayacağım diye. Siparişlere yetişemiyormuş. Çırak da yok tabi, çoluk çocuk hep ilim irfan peşinde. Maşallah maşallah. Ülkemiz çok ileri gitti, hep yol falan yaptılar.
Hükümetimizin bizi düşündüğünün kanıtıdır.
Eğer yasaklamasalardı papaz eriğini imam eriğine cevirme düzeyinde teknoloji üretebilen tübitak şimdi seri imam üretimine geçmiş olurdu.
O zaman da artık ihtiyaç kalmadığından imam hatipler kapatılırdı.
Neyse ki yasakladılar.
bilim yarışmalarında birinci olan semazen robotların, namaz kılan robotların insan kopyalama özelliği var da biz mi bilmiyoruz diye düşündürür.

ya da üniversitelerde her yıl bilimde yeni bir çığır açarak yapılan güneş enerjisiyle çalışan arabalar mı insan kopyalıyor?
ilk önce kopyalayacak seviyeye gelelim sonra yasaklarız.