bugün

görsel

galatasaray v sivas belediyespor
fenerbahçe v adana demirspor
beşiktaş v gm manisaspor
erzurumspor v trabzonspor

????????
starlife ta bir keresinde şöyle bir haber geçmişti:

-dizinin mira'sı serenay sarıkaya aynı anda birçok kişiyle nasıl selamlaştı? asfagfdgagasgs.*
Olmayan anlayistir.
Turkiye de sansasyon yaratmak,tiraj yukseltmek,ilgi cekmek adina yapılan haber ve gazete manşetlerinin çoğunluğu asparagas habere dayanir. Para şan şöhret çıkar mal mülk için ülkesini karis karis satan seref yoksunu adamlar varken bu ulkede, habercilik anlayisina sira gelene kadar nesiller gecer.
Allah belanızı ne verdi de sansürlediniz dedim önce. Baktım Tatlıymış biz de başka bir şey sanmıştık.
görsel
(bkz: fatih portakal)
görsel
bol bol yayın yasağı içerir.
insanı uyuz eden habercilik ankayışıdır.örneğin facede haber başlığına o ilde uçak düştü çok sayıda ölü ve yaralı var diye yazar resmede düşen yolcu uçağı resmi koyarlar sizde merak edip girersiniz bi bakarsınız meğer eğitim uçağı düşmüş ve 2 kişi ölmüştür.
görsel

Daha ötesi yok.
(bkz: bir dakika durun iktidarı yalayacağım)
özellikle son 5-6 senedir tamamen ölmüş olan anlayıştır. öldürülmüş dersek daha doğru olur.. hükümet neye izin verirse onun haberi yapılıyor. hükümeti eleştirmeyi geçtim yeterince yalamassan cezalandırılıyorsun.
Objektif anlayış kategorisine dayanır.
Amerikan ve rus basını tadında halk uyutan anlayıştır. Darbeden sonra Turkiye'de gelişen Liberalizmin ilk etkilediği sahalardandır.
görsel
Bu fotoyla seviye anlaşılıyor.
(bkz: türkiyede berbercilik anlayışı)
akp propagandasından başka bir şey yayınlamamaktır.
olmayan anlayıştır.
haber ;

sahanın tozunu attı.

video'ya girersiniz.

çıplak bir kadın sahada tek başına top ile oynuyor.

milliyet habere hoş geldiiniz.
(bkz: iddia edildi)
(bkz: öne sürüldü)
hükümetin politikası ile paralellik gösteren (devletin değil bak hükümetin diyorum atlama hemen mal islamcı)ihale odaklı ve muhalif olmak üzere iki türlü icra edilen siyaset içerikli yaşamdan insandan uzak takım elbiseli olan anlayıştır.
Bura Türkiye gardaş ne bekliyon.
hürriyet gibi dandik sitelerin yaptığıdır.
Tamamen taraflıdır. Bir taraf(sabah) hükümeti destekler ülke güllük gülistanlıkmış gibi davranır bir taraf (Sözcü) ülke bir Afrika ülkesi gibi berbat izlenimi yaratır varan millet sakaryacılık yapar bir taraf(taraf) föşikler föşikler diye bağırır diğer bir taraf da(hürriyet) Avrupalıların bir taraflarını yalar. Bu ülkede layıkıyla haber yapan doğru düzgün bir yer yok!
Yavsak bunlar. Bunu en cok radikal gibi gazeteler yapti. Adam ulan ne yazsak yanlis anlasilsak cabasinda.
görsel

Haberi okuyunca hadise öğretmeniyle karşılaşmış sanıyorsunuz dimi çünkü hadisenin yüz ifadesi ve kadının yüz ifadesi verilmiş ama alakası yok.
Yarışmacı Kadın sadece seyircilerin arasından öğrencisiyle karşılaşmış hepsi bu...

Tanım:tıklanmak için trolluk üzerine kuruludur.
Haberle alakasız görseller verilir.
Can dündar'ın yağmurdan sonra kitabı okunabilir.