bugün

tanım: uludağ sözlükteki türk kızı içerikli başlıkların baymasıdır.
sözlüğe girmeme sebeplerinden biri haline gelmiştir.
tamam yazıyoruz, kızdırıyoruz kızları gülüyoruz eğleniyoruz da yeter yahu.
bırakın da 2 satır bir şey okuyalım şurada. yeter ulan.
gerçekten doğru olan bir durumdur. ne kızdırıyor ne sinirlendiriyor, sadece gına getiriyor. banlasınlar hepsini.
ilkokul formatından öte gidememiş bünyelerin yarattığı gereksizlik durumunun özetidir.
(bkz: artık son gelse dediğimiz başlık atışmaları)
çekemiyorlar türk kızlarını diyeceğim ama sanırım bu tarz başlık açanlar her gün çekiyorlar...
haklı bir haykırıştır. başlıklar ciddi değilse hiç komik değil yok ciddiyse çok komik ama iki türlüsü de yetti be adam!

edit: imla.
kız moderatör olmamasından kaynaklıdır. beni mod yapsınlar alayını sürerim bu sözlükten.
alemin derdi türk kızı olmuş, demek ki zamanında iyi koymuş gibi söylemlere maruz kalabilir, ben demedim o dedi.
Sürekli biri ile karşılaştırılma, karşılaştırma gereği duyan bir millet olduğumuzu göstermek zorundayız, evet.
çok yerinde bir gına gelmesidir. lan görende sanacak yabancı hatunlarla her gün yiyişiyor da türk kızları gelince postalıyor.

abi bu ne kalitesizliktir. sol tarafı biraz daha cazip kılacak başlıklar açın/açalım. yazası gelmiyor insanın böyle.
Yerinde bir zerzeniştir. Bu tür entryler sözlükten soğuma nedeni olmuştur.
bi tane bayan mod olsaydı böyle başlıklar açılmazdı bize de gına gelmezdi.
yazarları sözlükten soğutan durum. illallah.

insanların fıtraları ilginç. yok türk kızı böyle yok türk kızı şöyle gidip fransızla mı evleneceksin napacaksın. neyin davasındasın.
Sozlukten sogudum bu ergenlerin yuzunden . Ne zaman am got meme cemberinin disina cikacaklar bu bebeler sabirla bekliyorum !
artık yormuş olan başlıklardır. *
kim hortlatıyorsa bulunması gereken başlıklardır.*
türk kızlarından kazık yiyip bunu bu şekilde ifşa eden ergen zihniyetteki türk erkeklerinden gına gelmesidir. Adama sorarlar senin anan bacın başka milletten mi diye.
aynısını biz yapsak, mesela arka arkaya sebze başlıklarını gün ışığına çıkarsak çaylak ederler. ama bu başlıklara kimse bir şey demiyor.
en sonunda ''hay sikmişim türk kızını'' diye tepki verilebilir. tehlikeli sularda yüzüyoruz.
sözlükteki en mantıklı başlıklardan biridir. bıktık arkadaş türk kızı şöyle yok böyle.
muhtemelen türk kızından yüz bulamamış , istediğini alamamış depresyonun dibindeyken ; '' ulan napsam yea en iyisi bok atayım ihihih '' kafasıyla açılan başlıklardan artık bıkılması durumudur.

yatmıcak işte o kız senle kardeşim, çıkmıcak bile daha ne zorluyosun . bi de böyle rus kızı şöyle türk kızı böyle diye tespitler yapmıyorlar mı canını yediklerim . sen türk kızını buldun mu suyunu kaynatta çorbasını yap lan. bir de böyle türk kızı kültürsüzdür türk kızı yatakta uyur türk kızının dekoltesi diye entryler var. zannedersin ki beyimiz hergün tiyatrolarda müzikallerde hergün national geographic belgeselleri falan izliyor metrolarda ansiklopedi okuyor, yatakta seri üretimde , sen ki boğazlı kazağın ardındakini düşünecek kadar hayal dünyasına sahipsin bir de kalmış dekolteden dem vuruyor . rus kızı el kızıdır , ve bu tarz başlığı açanlar ancak ve ancak el'e mahkumdur.
birileri artık su kızları rahat bırakabilir mi ? dedim ve uzaklastım.
(bkz: regl) bunu da es geçmemek gerek. gına gelmesini geçtim osurmalı sıçmalı bi hal alacak yakında.

(bkz: sözlük osuruk kokucak amk)
hani derler ya,
fındık kabuğundan çıkmış kabuğunu beğenmiyor
diye. işte o hesap...
Başlık açmak için konu sıkıntısı çekenlerin türk kızı temasıyla açtıkları başlıkların bünyede oluşturduğu durumdur.