bugün

Türk kızlarının genelde hesabı kitlemeye çalıştığı gerçeği.
Türk erkekleri yüzünden. Bizim yüzümüzden. Neymiş? Gururmuş. Sikivericem ama artık. iyice alıştırdık kodumun kezbanlarını ay sonu akşam yemegine patlamış mısır yiyoruz.
Hadi kızlar biraz da siz ısrar edin, hesap fişini elimizden kapıp siz ödeyin. işçi bizim babamız bizi de düşünün. Hayır yani iki öptük kokladık diye babanız da olmadık, sizin de işinize geldi ateşinizi aldık sonuçta. Hadi bir karşılık bekliyor bu gençler sizden.
Bir kadının erkekte aradığı özellik paraysa, erkeğin kadında arayacağı özellik kaç para ettiği olur. Der susarım.
Ödeyenine denk gelmemiş yazarın yaşadığı sorunsaldır.
paraları sütyenlerinde olduğundan.
Erkekler biz oderiz diye boburlendiklerinden. Birakin herkes kendi yedigini odesin.
erkeğin kadına hesap ödetmemesi centilmenlik işidir. paranız yoksa gidip mekanlara götürmezsiniz zaten. çay simit alır sahilde oturursunuz. he buna bakıp abuk subuk düşünen kızı da ne yapmak lazım söylemiyorum elbette.

not: kız da ödüyor bu arada.
ödeyeni de vardır. hatta biz kavga ediyoruz ben ödeyeceğim diye. En son tamam sen kazandın diyorum.
türk erkekleri yüzünden diye cevap verilebilecek sorumsu.

mal gibi ilk bir iki hafta götünüzün sol yanağındaki cüzdana güveniyorsunuz beyler,
zamanla götünüzle aynı oranda inmeye başladığında g...t gibi ortada kalıyorsunuz maalesef..

siz cüzdanınıza göre kadın aramaktan vazgeçerseniz, hesap ödeyen kadınları da bulabilirsiniz;
hatta şirinleri bile görebilirsiniz..
kendilerine para harcayacak saf salak erkeklerle birlikte olma amaclarina aykiridir.

oyle hesap odeyecek turk kezbani...

suan turkiyenin super guc olmasi kadar gulunc ve komik.
erkekler gurur yaptığı için bence hesabı neden sadece erkek ödesin ki.
erkek hesabı kıza ödetmez.
erkek erkeğe bile olsa illa ben ödeyim, valla olmaz, küserim bak vs gibi diyaloglar geçerken; kız arkadaşla birlikte çıkılan yemekte hesabı tabi ki erkek ödeyecektir.
buyurun bu da ıspatı: görsel
Vajinaları altın kaplama olduğu için.
ezik ozguvensiz para manyagi olduklari icin. ben sahsi olarak hicbir zaman bir erkege hesabin tamamini odetmedim. benim yedigimi niye baskasi oduyor lan? hayir mantik ne yani? yavas yavas beni satin aliyormus gibi , ustumde hak iddia edecekmis gibi hissederim. gerekirse tum hesabida ben oderim. ama bu turk erkekleri yok ben odeyecegim yok soyle yapacagim diye sacma sacma artistlik yapiyor. bunun sonucunda cogu kz odetiyor. bense birdaha bunu yaparsan , diger sefere baska kizin hesabini odersin diyip cekip gidiyorum. sizin sacma centilmenliginizle ne ugrascam anasini satayim o kasa da tum hesabi girdirdigin adami nasi seyredebilir bir kiz , utancimdan yerin dibine girerim la ben.
erkeğin gururunu kırmak istemiyordur. para yoksa kız düşürme itinoğlu.
Başlık parası geleneğinin devam ettiğinin göstergesidir.
Dolaylı olarak yok öyle bedavadan kıza sahip olmak bir bedeli var mesajı var sanırım.

Bundan sonra da kadını metalastirmayın bik bik, kusura bakmayın ama siz kendiniz zaten bunu yapıyorsunuz veya yapılmasına izin veriyorsunuz.

Bir kız hesap ödemiyorsa kimse kusura bakmasın gizli orospudur.
Erkekler ödetmediği için. Fıtrata aykırı.
Aminakodumun pintilerini ortaya çıkarmış baslik.
Minicik şeylerin hesabini yapacak kadar dangalak heriflerle beraber olan kizlarin da kafasina tukureyim.
Olmayan sorunsaldır.

Sürekli hesap ödeyen insan ben olduğum için bu düşünceye karşıyımdır.
Ciddi dusunduklerinden dolayidir.
Esasında buluşmaların ilk haftalarında hesabın ortak ödenmesi gerekir. Neden tanımadığım bir kızın hesabını ödeyeyim ki. Zamanla birbirimizi daha iyi tanıyıp, iş rayına girerse ödemeye başlanır. Hem bu durum kızı test etmek açısından da iyidir. Sonra ilerde sürekli elinize bakan, kendi ayakları üzerinde duramayan biriyle evlenmenize sebep olabilir.
görsel
Yüzsüzlüktendir. Bir Çoğunun da aÇlıktan nefesi kokmaktadır. instagram da foto paylaşsın onlar ancak. Yaşayın denyolar!
çok büyük sorunsaldır çok büyük.

-nurdan cüzdanın çok güzelmiş yavrum
+nasıl 0_o
-cüzdanın diyorum gerçek deri galiba, cidden çok şıkmış
+iyi de daha cüzdanımı görmedin ki
-e evet ben de onu diyorum kevaşe şu cüzdanı bi çıkartsaydın artık...
erkeklerin hep aynı olmasından kaynaklanan bir durum. türk kızları böyle zannederler.

--spoiler--
-aşkım ben ödeseydim keşke.
+olmaz sevim. ben kimseye ahmet karı parası yediriyor dedirtmem.
--spoiler--