doğruluğunu bilemeyeceğim önermedir. Türk erkeğinin en büyük sorunu geri bir kafaya sahip olmasıdır önermesini öne sürmekteyim.
ön sevişmeyi uzun tutarsanız ışığı gördüğünüz an boşalırsınız, ama türk erkeğindeki o azgınlık 1 saatte 2-3 kez ilişkiye girmek gibi bir eylemle telafi edilebilir.
türklerin en büyük avantajıdır. *
erken ne kadar erkendir? neye göre erkendir? kadın çok güzel olduğu için çabuk boşalıyorsa hemen az beğendiği bir kadını tercih etmelidir. *
30 yaşında birisi için bu sorun; "erken boşalma"dan ziyade "erkenden hevesini alma" oluyor sanırım.. hayır yani 1 kere ne demek?
evlilik öncesi cinselliği 31 den ve ucuz genelev fahişelerinden öteye gidememiş onu da acele tarafından yapmış cinsel istekleri sürekli toplum tarafından bastırmış kişilerden daha fazlası beklenemezdi. doğru tespittir.

edit: adam ucuz rus buldu da efendi gibi çüküşmeyi öğrenmedi mi sanki.
atasözünü yanlış anlayıp erken boşalan yol alır diye düşünmüşlerdir. *
annem, babam görmesin diye masturbasyonu erkenden bitirdiği için erken boşalmaktadır.
keşke olmasa denilen sorun. seks'i hem kadına hem de erkeğe zehir eden durum.
bir nebze katıldığım gerçektir. Bu sebepten kişiliği oturmayan yarım karakterli ürünler mevcuttur.
bi kaç ay önce yapılan bir araştırmaya göre izmirli erkekler bu gruba dahil değil.Türkiye'de ereksiyon ve erken boşalma sıkıntısı çekmeyen tek şehir izmirmiş."elhamdülillah" sesleri yükselmiştir artık sevgili izmirlilerden.
erken boşanmak da bunlardan biridir.
-hacı türk erkeğinin en büyük sorunu ne lan?
-bi araştıralım hacı.
-gel bakayım aslanım sorunun ne.
-işsizim abi. param yok. kaç sene üniversite okudum. ama hala işsizim. niye okudum lan ben.
-başka sorunun.
-abi evlendim bir ay sonra ayrıldım çok mutsuzum.
-tamam işte yaz erken boşanma sorunu var.
-abi erken boşanma tutmaz. biz erken boşalmayı araştıralım.
-tamam işte türk erkeğinin en büyük sorunu erken boşalmadır aga.
(bkz: yok öyle bir şeyyyooohhşşş)
mardin'in midyat ilçesinde yalanlanan tesbit.
- türk erkeğinin en büyük sorunu erken boşalmadır ismet.
+ böyle kancık kancık konuşuyon! boşalınca da niye boşaldın ismet niye boşaldın ismet!
laga luga sevişen, birden abanan insanların varlığından dolayı doğru önerme.
(bkz: kendi sorununu milyonlara mal etme)
yanlış bir genellemedir.
türk erkeğinin en büyük sorunu parasızlıktır. para olmayınca kız arkadaş olmaz dolayısıyla da erken boşalma olmaz. *
kanuni de bundan çok dert yanmıştır.
türk erkeğinin en büyük sorunu işsizliktir anacım...
hangi sektörde iş kursam şeklinde soru işaretlerine sahip arkadaşlar için fırsat teşkil edecek nitelikteki araştırma.
istanbul üniversitesinde yapılan bir araştırmanın sonucudur.