bugün

istanbul üniversitesinde yapılan bir araştırmanın sonucudur.
hangi sektörde iş kursam şeklinde soru işaretlerine sahip arkadaşlar için fırsat teşkil edecek nitelikteki araştırma.
türk erkeğinin en büyük sorunu işsizliktir anacım...
kanuni de bundan çok dert yanmıştır.
türk erkeğinin en büyük sorunu parasızlıktır. para olmayınca kız arkadaş olmaz dolayısıyla da erken boşalma olmaz. *
yanlış bir genellemedir.
(bkz: kendi sorununu milyonlara mal etme)
laga luga sevişen, birden abanan insanların varlığından dolayı doğru önerme.
- türk erkeğinin en büyük sorunu erken boşalmadır ismet.
+ böyle kancık kancık konuşuyon! boşalınca da niye boşaldın ismet niye boşaldın ismet!
mardin'in midyat ilçesinde yalanlanan tesbit.
(bkz: yok öyle bir şeyyyooohhşşş)
-hacı türk erkeğinin en büyük sorunu ne lan?
-bi araştıralım hacı.
-gel bakayım aslanım sorunun ne.
-işsizim abi. param yok. kaç sene üniversite okudum. ama hala işsizim. niye okudum lan ben.
-başka sorunun.
-abi evlendim bir ay sonra ayrıldım çok mutsuzum.
-tamam işte yaz erken boşanma sorunu var.
-abi erken boşanma tutmaz. biz erken boşalmayı araştıralım.
-tamam işte türk erkeğinin en büyük sorunu erken boşalmadır aga.
erken boşanmak da bunlardan biridir.
bi kaç ay önce yapılan bir araştırmaya göre izmirli erkekler bu gruba dahil değil.Türkiye'de ereksiyon ve erken boşalma sıkıntısı çekmeyen tek şehir izmirmiş."elhamdülillah" sesleri yükselmiştir artık sevgili izmirlilerden.
bir nebze katıldığım gerçektir. Bu sebepten kişiliği oturmayan yarım karakterli ürünler mevcuttur.
keşke olmasa denilen sorun. seks'i hem kadına hem de erkeğe zehir eden durum.
annem, babam görmesin diye masturbasyonu erkenden bitirdiği için erken boşalmaktadır.
atasözünü yanlış anlayıp erken boşalan yol alır diye düşünmüşlerdir. *
evlilik öncesi cinselliği 31 den ve ucuz genelev fahişelerinden öteye gidememiş onu da acele tarafından yapmış cinsel istekleri sürekli toplum tarafından bastırmış kişilerden daha fazlası beklenemezdi. doğru tespittir.

edit: adam ucuz rus buldu da efendi gibi çüküşmeyi öğrenmedi mi sanki.
30 yaşında birisi için bu sorun; "erken boşalma"dan ziyade "erkenden hevesini alma" oluyor sanırım.. hayır yani 1 kere ne demek?
erken ne kadar erkendir? neye göre erkendir? kadın çok güzel olduğu için çabuk boşalıyorsa hemen az beğendiği bir kadını tercih etmelidir. *
türklerin en büyük avantajıdır. *
ön sevişmeyi uzun tutarsanız ışığı gördüğünüz an boşalırsınız, ama türk erkeğindeki o azgınlık 1 saatte 2-3 kez ilişkiye girmek gibi bir eylemle telafi edilebilir.
doğruluğunu bilemeyeceğim önermedir. Türk erkeğinin en büyük sorunu geri bir kafaya sahip olmasıdır önermesini öne sürmekteyim.