bunu ortaya atan kaç kişiye sormuş acep böyle bir genelleme yapıyor. Genellemeler genelde yanlıştır.
https://www.tavsiyeediyorum.com/makale_5550.htm

--spoiler--

türk erkeklerinin %70'i erken boşalıyor.

--spoiler--

kesinlikle yalan! %99 olmalıydı.

ohho konuşurken mangalda kül bırakmazlar öyle silkerim böyle silkerim şöyle silkelerim.

ama mevzu 5 dakika!

taş çatlasın 7-8 olsun. ee neden durdun ne oldu?

cevap: boşaldım ben ya pardon.
cinsel açlığın afrikasinda gayet normal olan durumdur.
(bkz: ön sevişemeyenler)
debi = hız x kesit. yorum ve hesaplarınız için.
görsel
ya türk değilim yada erkek...iki dakika nedir la...kadın olmak çok zor gerçekten...

adam*, 3-5 git gelden sonra boşalır sen daha ne olduğunu bile anlamadan spermler yumurtaya doğru hücuma geçmiştir ve hooop yumurta döllendi...ilk çocuk...bu böyle sürer gider, orgazm olamadan kucağına alırsın bebeğini...sonra da aman yuvam yıkılmasın edebiyatına o saçma ve tatminden uzak evlilği 50 sene sürdürüp hayatının sonuna kadar orgazmın ne olduğunu bilemeden yaşar ve sonunda da ölür gidersin...
adamına denk gelmeyen anca böyle başlık açardı zaten.

iş 10 dk geçince de off daha gelmedin mi canım acıdı şişti bin bir türlü bahane.
Prezervatif takarken boşaldığım için beni etkilemeyen durumdur.
kezbana iskandinav erkekleri talip oldu sanki.
%1 lik kısımda olmanın sevincini yaşadığım genelleme..
ürolojik bir arıza olmadıkça sorunun anahtarı, bedenimizim, ruhumuzun emrine girmeyi kabul etmemesinde yatar.
Oldukça doğaldır. Nitekim her gördüğü yürüyen yürümeyen, canlı cansız tüm organizmalara hallenen fanteziler kuran bir kavimden fazla Bir şey beklememek lazım.

Kendi hemcinsinin bile sırf kalçası büyük diye niyetlenenler var. Bundan daha yabani duygu olabilir mi?
Sex oldu buralar, nerde buranın sahibi?

Mağdurlar bildiriyor. Mıhahahaha. Ayıp öyle uluorta yazılmaz böyle şeyler kız. Kandırmış kerata seni. Erken deviriyom kamyonu dese bakmazdın yüzüne. O da biliyor tabi. Kamyona ön bakım şart oğlum. Uzun yola bakımsız kamyonla çıkılmaz. Öğrenin artık şunu, üzmeyin kızları.
Turk kizlarinin yatakta tembel olmasi gercegiyle bir arada dusunulurse aslinda basaridir.
cinsel bastırılmışlık, tabular, cinselliği tü kaka göstererek büyütülmek ve cinsel hayatı yaşamamış olmak.

ilk cinsel deneyimlerimi düşünüyorum. 1 dakika bile sürmezdi. ama düzenli cinsel hayat değiştiriyor. şimdi istediğim zaman boşalıyorum. istersem 10 dk, istersem 45 dk. canınızı sıkmayın düzelmeyecek bir şey değil.
Genellemeyelim. Ben de Türk erkeğiyim sonuçta, yarım saatin altına inemem.
Prensip.
sıkıntıyı kendinde ara kardeş
türk erkeklerine çamur atma.*
Adam tespit yapabilmek uğruna kendini feda etmiş lan. Bu milletin Böyle düşünceli yazarlara ihtiyacı var.
yapılacak ilk iş ürolojik muayeneden geçip bir sorun olup olmadığının saptanmasıdır. Sonuca göre uzman ürologun yönlendirmesi izlenmelidir.
havuz problemleri kapsamında değerlendirilecek olandır.
kendi çapında doğru bir genelleme olabilir.

çık biraz gez ulan.
Kendi adına konuş.
bir iddia. ulan kaç kere tarak yediniz de istatistik koyuyorsunuz ortaya. yoksa geceleri ağaca çıkıp evlerin yatak odalarına dikiz mi atıyorsunuz?