bugün

nereden bildiler lan? siz mi söylediniz aq?!
türk kızlarına bu kadarı layık işte.
ukraynalı modele hayransanız türk kızlarının ukrayna kızları yanında tıvorlu ismaile benzediği gerçeğini de hatirlayın
beğenmeyen kızına almasın efendim durumudur.

ha bana soracak olursan fikrim aşağıdaki gibidir:

(bkz: don t feed the troll)
erkek var erkek var.
Sonuna kadar haklısın
En yakışıklılar yunan yada avrupai.
Hintli görmemiş cahil söylemidir.
görsel
Yanlış bir önermedir.
Dünyayı hic tanımayan bir oluşumun sanrilari!
Üzücü ama doğru, gerçi beni etkilemiyor hadhjdkdg
sen italyan erkeği diye ölürsün ama akşam eve yoğurtla 2 ekmeği türk erkeği getirir.
bacım vermeyeceksen bekleme yapma devam et.
kanıt isteyen özele gelebilir. iyi günler.
var mı lan bizim erkeklerimizden başka daha yakışıklı?
görsel
surekli turk erkeklerini elestiren ama her zaman turk erkegiyle sevisen zavalli bi yazarin beyanidir...
Diyenlerden istirham ediyorum gitsin sünnetsiz Daniele, Josiele versinler biz çirkinde mutluyuz.
görsel
kime göre neye göre olduğu sorusu sorulabilecek tespittir. yok yakışıklıyım veya yakışıklıyız demeyeceğim öyle bir iddiamda yok benim parmak basmak istediğim nokta ayrı.

şimdi bir ülke düşünün ki kadınları erkeklerine çirkin, kıllı, göbekli vs desin erkekleri de kadınlarına çirkin, kıllı, kezban vs desin. şimdi böyle bir ülkeden sağlıklı nesiller çıkabilmesi mümkün mü ? erkekleri kadınları kadınları da erkekleri beğenmiyor ama totale vurduğunda yüzde doksan dokuzu gene birbiri ile evleniyor yetmiyor üstüne çocuk yapıyor.

sonra diyoruz ki ülke neden böyle neden bu kadar mutsuz insanlar çocuklar neden ebleh gibi oluyor son zamanlarda..
biraz haksız bir söylemdir. çünkü türk erkekleri, hint erkeklerinden sonra dünyanın açık ara en çirkin erkeğidir. sokakta, alışveriş merkezinde, cafelerde şöyle bir çevrenize bakın allah aşkına. bu kadar hımbıl bu kadar kara kuru ve çirkin adam nasıl bir araya gelebiliyor anlamıyorum. orta doğu, arap, orta asya tipsizliği aynı potada erimiş ve bu herifler ortaya çıkmış. kızlar aklı olan kendini isveçe atar benden demesi.
Cogunluk olarak evet doğru önerme.
Dogru onerme. Cok nadir yakisiklisi denk gelir. Inkar etmenin alemi yok.
sevgilisi olmayan kadın beyanatıdır.
yok öyle birşey gayet yakışıklıları da var. bir tek sarışın eksik. kıvanç da olmasa ne olacak halimiz.
özgüvensizliktir. dünyanın en çirkin erkekleri (bkz: kürt erkekleri)
http://inciswf.com/btaas.swf
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar