bugün

http://inciswf.com/1298717011.swf
(bkz: yahsi bendi) rumuzlu yazarın tek başına çökerttiği önerme.
http://www.google.com.tr/...sp=20&tx=73&ty=71 şimdi sen şu tipe bakıp da türk erkekleri çirkindir diyorsan...
bir türk kızı için en içler acısı kendi tespitidir. hem en çirkin bunlar diyeceksin, hem aşağılayacksın dönüp dolaşıp dünyanın en çirkin erkeğiyle beraber olacaksın.
Mustafa Kemal ATATÜRK'ten haberi yok heralde bu yazarin.
"sanki sen hırlı bi boksun, atın sümkürdüğü" diye cevap verilebilecek önerme. jopuna ettiğimin...
Yani şimdi polis abla iyi hoşsunda öle de deme yahu iyidir bizim herifler yani çok yakışıklı ve aslında centilmendirler.
Tamam kabul öküzdürler falan ama yok yaaa iyidirler.
dicle fırat nehirlerinin oraya gitmemiş idiot söylemi.
kadınına göre değişir.

götünde 5 karış kıl olan karıya güzel gözükecek değiliz ya?
yanlis dusuncedir. (bkz: turk analari neler doguruyor senin haberin yok)
Zihniyet olarak çoğunluğunun öyle olması doğrudur , Tip olarak da % 30 nun gideri vardır.
hint erkeklerini görmeyenlerin beyanatıdır. ha hint kızları bile türk kızlarına taş çıkartıyor ya.
Kendimden biliyorum, doğrudur. Valla bakıyorum öyle. Aksini iddia eden Kıvanç'tır.
evet.kimse üstüne alınmasın bu bakınız başlığı açan trole gelsin (bkz: öyle göte böyle yarrak).
türk erkeklerine feci ümit vadeden bir nitelemedir.

zira dünyada ne kadar afet-i devran varsa hepsi de "çirkin" erkeklerin yanında görülür sıkça. pek çoklarına göre "türkiye'nin en güzel kadını" dediğiniz hülya avşar'a bakın lan bir, kaya çilingiroğlu gibi "erkek güzeli" bir adamla evlendi, bir süre evli kaldılar. pişti oynamadıkları aşikardır.

benim aklıma gelen kendi "güzel" listemden bir yerli bir de yabancı örnek vereyim;
charlize theron, şebnem dönmez(hastasınım kendisinin)... her ikisinin de koluna taktıkları adamlar benim kadar çirkin adamlardı.

sokaklar da bu konuda çok ciddi kıstastır dikkatli bakıldığında.

bilmem anlatabildim mi?
türk kızları çirkin, türk erkekleri çirkin, o çirkin bu çirkin. anne biz milletçe çirkin miyiz yea?
başından sonuna yanlış tespittir. tek tip erkek değillerdir. almanlar dazlak, ruslar sarışın, italyanlar kumral, çinliler kısa vs. türk erkekleri görsellik açısından oldukça zengindir.
önermenin doğruluğu açısından fason erkeklere denk gelmiş hatun söylemi.
çirkinlik deyince görselliğin ilk akla gelmesi muhtemeldir, ancak analar yakışıklı, karizmatik evlatlar doğurduğu için bu tez elbet çürüyor. türk erkeklerinin çirkinliği bizzat ruhlarında, düşüncelerinde ve davranışlarındadır
saçma ötesi bir düşüncedir. bizim erkeklerimiz bana göre dünyanın en yakışıklı erkekleridir. lütfen ya, bu kadar türk düşmanı olmayın. türk erkekleri de türk kızları da güzel bence.
bunun görsel olduğu ülkede diğer tüm erkekler yakışıklıdır herhalde, şeklinde düz mantık üretilen önerme.

(bkz: korku filmi)
(bkz: x diyorsan beğen y diyorsan yorum at)
Yanlis onermelerden biridir. Ataturk Burak Ozcivit Kivanc Tatlitug Mert Firat Cagatay Ulusoy Tarik Akan Salih Guney aklima ilk gelenlerdendir. Kaldiki unlu olmayipta hepisini sallayacak tipte erkeklerimizde vardir misal abim ve babam beyaz tenli mavi gozlu tas erkek akiminin onculeridir. Nasil kezbanlara bakip Turk kadinlari cirkindir denmiyorsa uc bes teskoya bakipta Turk erkekleri cirkindir diyemeyiz.
yalandır. bugün adım başı yakışıklı erkek gördükten sonra doğru dersem çarpılırdım sanırım.
baba oğul ikimizin de bu denklemde olduğumuz aşikar.

http://i.hizliresim.com/e5RaMz.jpg