bugün

değerli hocam erkeklerde namusun göstergesi nedir sizce?
Türbanlı olup namussuz olanların görmezden gelindiği, insanların tek kalıba sokulmaya çalıştığı başlıktır.
Her mini etek giyen orospu her kapalı insanda namuslu değildir.
Müslüman olan ama milletin namusuna laf uzatan gibi namussuz değildir.
Türbanlı kızın yanından gelmiştir . Son derece savunulası sözüdür .
Kadın düşmanı, ortalık karıştırıcı, piyasa çocuğu, bir züppenin gazıyla açığa kapalıya laf etmeyin.

Değmez o çocukları için. Bakın ordan kıs kıs gülüyor o...
imanın ve paranın kimde olduğunu bilemeyiz.
Makarna yiyip namuslu oldugunu iddia eden erkek gibidir.
Türbanlı bir çok kızdan daha namuslu türbansız kızlar, kızlarımız...
Senin gibi insanlar yüzüne kızlar ne halt yediklerini örtmek için türban takıyor. Türbanı da soyun devam etmesini de baya yanlış anlamışsın.
namusu baştaki çarşaf belirliyorsa yanılıyorsunuz.
başını örtüp başka yerlerini örtmeyi unutanlara ne demeli o zaman?
onlar namuslumu oluyorlar?
türbanla namusu örtüştürmek resmen aptallıktır. bunların kafaları memeye, sekse çalışır gel gör ki hepsi müslüman. absürd sitelerde türbanlı videolari, fotoğrafları ararlar ama gel gör ki türban takmayan namussuz derler. elhamdulillah müslümanız lakin türban takmayan bu devirde türban takan namussuzlardan kat be kat daha namusludur. devir değiştikçe her sey değişiyor. müslümanlık sadece bir araç artık, dışarıda müslümancilik yapan herkes en büyük müslüman dusmanidir. kimsenin kalbini, yüreğini bilmeden yov torbon tokmoyor yov mono otok goymos diyerek sorgulamak piçliktir.
başlığı görünce midem bulandı, zaten tiksindim insanlardan hala tiksindirmeye devam ediyorsunuz.
Kuştan ödünç alınan beyinle, Namusu, çula çaputa bağlamış zavallı bir tespittir.
Hergün, kapı önüne bir tas su koyun bu canlılara. Yazıktır...
Türbanlı olup namuslu olduğunu iddia eden kız ile aynı konumda olması gereken kardeşimizdir.
troll başlığa ciddi ciddi entry girmeleriniz beni güldürdü.

neyse, haklı bence de. ben mesela açığım ama şerefsiz ve nomıssızım.
şablonkafa bitakım şahısların saçmalığı. sen o şablonunu al ananın....sok, diyince terbiyesiz diyolar, ama bu kadar gerizekalı adama da o söz cuk diye oturuyo.
namuslu türbanlı bacıları parklarda, nargile kafelerde ve sahillerde her an gördüğümüz durumdur.
aksini iddia edenlerin neye dayanarak ettiklerini açıklamaları gereken mevzudur. hangi yetki ile hangi hak ile hangi olaylar neticesinde bu söylemi yapabilir bir insan ? bu hayattaki tüm amiyane tabir ile ipnelikler ön yargılar ile başlar. sene olmuş 2017 hala insanları üst başlarına göre değerlendiren tipler var..
Namus vs turban ? Yapmayin bu kadarda olmaz . Kac basi acik insani zan altinda birakarak asagilamaniz bi yana kac turbanlinin laf yemesine sebep oluyosunuz . Sıg kafalar bunlar .
Şimdi türbanlı namuslu diyorsun ya bak sana bir örnek vereyim. Balık restaurantta aşçıyım ben. Çok degil daha geçen hafta devamlı gelen bir müşterim yanaştı kapıya, sevdiğim bir insan çıktım karşıladım. Yanında türbanlı bir kadın var, buraya kadar her şey normal. Sonrasına gelelim. Hatun türbanı ve pardesüyü çıkarttı. Abi dekoltenin dibine vurmuş inanamazsın. Oturdular çatır çatır rakısını içti. Biz ağzımız açık izliyoruz. Daha bitmedi dur, asıl bomba var. Birkaç saat sonra müşteri otelde boş odam var mı diye sordu. Benim kaldığım odanın yanındaki odayı verdim. Şeytanlık yaptım yani biraz. Yapmaz olsaydım keşke, bütün gece seslerinden uyku uyuyamadım lan. Şimdi sen bütün türbanlıları namuslu sanıyorsun ya geç onu. istisna bu arada çıkabilir filanda deme. Dersen bende senin bu önermene aynı cevabı veririm.
Ne alaka kardeşim her türban takmayan namussuzmu oluyor . Çok saçma düşünüyon .
Çok komik türbansız kızlar direkt namussuz ha vay kafalar güzel mis tertemiz bir orman havası .