bugün

Benim türbanlı bacılarımaaa. tekne de parti düzenlemek sureti ileee doğum günü kutlattlar...
yeryüzündeki huriler olsa gerek. hepsi casper gibi giyinmiş.
Elf gözlerim türbanlı huriler görüyor...
bar tuvaletinde sevişen kızların zoruna giden partidir. ahlaksızlar anlamaz.
kadınlar teknede masumca eğleniyolar ne var bunda . kaldı ki bu eğlenmenin sebebi de kırmızı başörtülü kadının kına günü olmasından kaynaklı. bu noktada suç eğlenen kadınlarda değil suç bu görünntüleri kaydedip basına sunan kişilerde. hukukda kişisel verilerin korunması hakkında kanun açıkça ihlal ediliyor bu da bir kaç islam düşmanının ağzını yoruyor tabi.
Turbanlisi turbansizi ne fark eder ki...

Bize ne.. ne halt yiyorlarsa yesinler. Din kisi ile allah arasindadir.

Ne dinle, ne inananlarla ne de inanmayanlarla bu tarz seyleri kiyaslamamak lazim.
Dancing bear fantazileri yapanları görüyorum. Benim türbanlı bacıma dancing bear fantazisi yaptılar..
Benim eleştirim " bikinili " vs. " türbanlı " noktasında değil.

islamiyet normal şartlar altında yani standart sürümünde komşu açken tok yatmadıgın bir dünya algısı barındırıyor.

Bu şu demek ; sen teknelerde alem yaparken insanlar ekmek kuyruğuna giriyorsa, çürük soğan veya patatesleri topluyorsa sen müslüman olarak bu alemi yapamazsın, yüzbinlerce liralık son model jeeplere binip havuzlu villalarda davet veremezsin çünkü islamiyette ihtiyaçtan fazlasını dağıtmamak haramdır.

ilk müslümanlar malını mülkünü fakirlere dağıtmıştır.

Diyeceğim gelin kabul edin para sizi bozdu. Parayı bulana kadar müslüman olarak yaşayıp sonra kapitalizm dinini benimsemek ne acı.
allah afk galiba.
çok da sıradan, herhangi bir kına gecesi gibi bir görüntüdür.
Neden türbanlı vurgusu var anlamış değilim.

Onlar eğlenemez mi?

Açık olsalardı ne değişecekti?

Minili dekolteli olsalardı yaptıkları şey çok normal bir şey mi olacaktı?

Yoksa sizin gözleriniz mi tatmin olacaktı?

Saçmalıyorsunuz.
ne güzel insan gibi eğlenen insanların partisi.

başı açık olsa ne kapalı olsa ne? ne güzel eğleniyor insanlar. size ne!
gayet eğlenceli görünüyor bence ne var bunda?
bu neyin kafası amk.

https://mobile.twitter.co...tatus/1119559953574920192
Benim başı açık bacılarımı arkalara atmışlar.
Alın teri emek hırsızlığı yetim malı kul hakkı yemenin faydaları.

Bunların dini ne acaba?

islam diyen olacaktır, sanmam; taht sedir, hasır üzerinde ve üzerinde çul diyeceğimiz elbiseden başka malı mülkü olmayan, kerpiç evde yoksulluk içinde ölmüş ama gelen tüm dünya nimetlerinden bir kuruş almamış, kendine saray yaptırmamış,
Medine fakirleri gibi yaşamış dinin peygamberine, onun ilettiği Kur'an açıdından konuya yaklaşırsak bunların dini islam demek Allah'a küfür etmektir.

Aynı şekilde peygamberin yaşamına bakın, mülkiyeti olmadan, bir kuruş parası olmadan, elinde ki her şeyi paylaşan ve en fakir insan nasıl yaşarsa öyle yaşayan bir peygamberin sünneti diyeceğimiz durum mu bu?
önceden de tesettürlü kızlar düğünlerde kalkıp oynardı,kına sadece kadınlar için organize edilmişse diledikleri gibi rahat giyinirlerdi. nasıl ki tesettürlü olmayanlar festivallerde,partilerde eğlenip bunu sosyal medyada paylaşıyorsa,tesettürlü olan da yapar. zaten artık her şeyin sanal olduğu bir dönemde bunu sosyal medyada paylaşmanın ne gereği var yea tribini bırakın.
pazar günü gittiği kahvaltıdan,sevgilinin aldığı en ufak hediyeye kadar ve hatta bebeğinin ilk ultrason görüntüsünü instagramda paylaşan insanlarız biz(genelliyorum). benim instagramım yok diyen twitter'dan paylaşıyordur. çünkü bir nevi sosyal hafızamız olarak kullanıyoruz bu platformları.
Türbanlı kızlar namaz kılsa Arap oluyor parti verse orospu oluyor. Bi tatmin edemediler sizi.
(bkz: hani marjinal bizdik)

şakası bir yana; doğum günü, bekarlığa veda vs vs olabilir. paramız olsa biz de teknelerde kendi metodlarımızla eğlensek diye iç geçirtiyor insana *
islamin tek şartını başörtüsüne endeksleyen malum zatın ve zihniyetinin getirmiş olduğu durumdur.
Huri konsepti çok mantıklı...
ne salaksın sözlük her kızın yaptığı gibi aralarında kına gecesi düzenleyip eğlenmişler. herkes eğlenir, mutlu olur.hangi din mutlu olmayı yasaklamış.
sekülerlik ile muhafazakarlık arasında sıkışan günümüz genç kızlarının özeti olan partidir.

ilginç olan şey islamcıların sürekli olarak bu durumdan şikayet etmesi. başörtüsünü kazanan islamcılar başörtü altındaki başları kaybettiğinden hayıflanır çünkü başörtüsü demek sadece başı örtmek değil bir yaşam tarzıdır ve böyle hoppidi oynamak da yoktur.

e kızlarımız nefsediyor oynamak istiyor.
nasıl olacak bu iş?
Bu şatafatlı ortamda Hangi gariban işçinin taşeron sisteminde çalınan hakkı mı var?

Hangi kamu malının talan edilmesinin payı mı var?

Hangi vakıf dernek adı altında belediyelerden alınan milyonlarca kiralık yardımın katkısı mı var?

Silinen affa uğramış verilmemiş milyonluk vergilerin kuşa çevrilmiş uzlaşmaları mı var?

Vergi listelerine girmeyen insanların yaşantısı mı?

Ne bileyim, belki de tekne parası falanca belediyenin sosyal faaliyetler projeler kapsamında ödenmiş mi acaba diye insanın aklına deli sorular geliyor.

Son 15 seneye bakıp yeni nesil zenginler ihaleler vergi afları düzenlemeler sosyal yaşam da kişiler rüküşlükler görgüsüzlük vb haberler görüntüler sonunda bu kuşkular oluşuyor.