bugün

yapmadigim hede.

bazi yazarlara kardes gozuyle bakamiyorum cunku icten ice onlari sey yapmak istiyorum. yeterince anlasilmistir umarim. hatta bazen fareyi nickleri uzerine getirip ileri geri oynatiyorum. onlari oksuyormus ya da elliyormus hissi veriyor.
Benim adıma olan durum değildir. Evlat olsa sevilmeyecek birkaç kişi var zira.
Birkaç tane provokatör yazar dışında yaptığım eylemdir.
bayrak, dil, din, vatan aynı. Hepimiz aynı gemideyiz. Nedir bu kavga, küslük?
işte şimdi birbirimize her zamankinden daha sıkı sarılmalıyız.

"Paylaşacak çok şeyimiz var. Kalplerimiz ihtiyacımız olan sevgiyi yaratır."
Başlangıç / dan Brown.
ben hepsini çok seviyorum. sadece bir bölümünün entrylerini ve tartışma girişimlerini tahammülle karşılayamayacak kadar çok hata yaptım, kafa yorgunluğu yaşadım, ihanete uğradım yıllarca. sadece daha az insanla diyalog kurmak istiyorum gittikçe. umarım beni anlarlar. kimseye karşı kötü bir niyetim yok, sadece yorgunum.
gerçekten de söz konusu olan olaydır.
gazoz agacıdır. karşıt durduğu fikre hazımsızlığından dolayı birbirini bileylenen onlarca insan var, belki de yüzlercesi...
bayrak, gemi, din, dil, vatan, sarılalım vs. bu denli iyimserlik sevgi pıtırcıklığıdır.
adam keyfe keder, kendi aklına ters diye tek kelime de bu saydıklarımızın alayına dümdüz gidiyor, neyin saygısı, neyin kucaklaması!
engellediğim yazarlar hariç diğerleri kardeşimdir. bizde ayrım yok. herkesi kabul ederiz bir sınıra kadar. ama o sınır aşıldığında engellenir kişi.
Sen yine de biraz açıkta dur.
Bazılarınız gurbetciyim diye kin,nefret,öfke kusuyor olsada, o duygular bana göre değil. Ben hiç birinize kırgın değilim.
Kardeş kadar olmasada seviyorum sizi❤️
En son kardeş gözüyle baktığımda, kendimi uçurumun kıyısında hissetmiş gibi hatırlıyorum..
Biri hariç, doğrudur…
Herkesi seviyorum sayıyorum ama, bazı yazarlarımız siyasi seviyeyi bir şekilde tartışma alanına çeviriyorlar, buda durduk yere birbirimize girmemize neden olmakta, onun için ne olursa olsun kardeşlik kazansın diyorum.
geçiniz.
Benim efendim bu.
Kadın, erkek, abi, abla, Müslüman, Hristiyan... Herkese kardeş gözüyle bakıyorum.
Siz bakmayın öyle fuck buddy ilanı verdiğime.
görsel