bugün

10. NESiL Bi YAZARIN 2DAKiKASINI ALMAYACAK iŞ
şaşkınlıktır. yapmayın.
onuncu neslin bunu söylemesi komiktir. yapmayın.

yapmayın böyle şakalar!
şuursuzluktur.bizim bi arkadaş yaptı, mallığına doymasın. aynı arkadaş i-phonela denize de girdi.
meraklı arkadaşlarınız tarafından deşifre olunca yapılandır. devamında yeni bir hesap açılır.
sözlüğe nisyan bayrağı açmaktır.
heba etmektir. yapmayın.
Silinmiş entrylerden tekrar canlandırılabilir. Bir nevi silinen entryler geri dönüşüm kutusuna atılıyor.. oradan da silinmesi gerek tüm entryleri silmek için.. gerçekten silmek için..
Bol uğraş ister. Hele benim gibi entry giren insanlar için. Ha ama benim günlük girdiğim entry* kadar entryniz varsa rahatlıkla yapılabilir.
ergenliktir. çık git istemiyorsan amk. entrylerinde sözlüğün çok umurundaydı.
30 mart 2014 yerel seçimlerinin açıklanmasından sonra chp lilerin ilk yapacakları iştir.
2 kere yaptığım eylem. dayanamadım döndüm geri her seferinde. *
Kaliteli entrylerin tekrar dan girilmesine olanak sağlayacak vazife .
Entry silmek yerin gereksiz kişileri silmek daha başarılı olacaktır. Kalite yok deyip salak saçma entry giren malları silebilirler. Hem sözlüğün içine et hem de şikayet et. Gerizekalı olmak zor iş olsa gerek.
(bkz: sözlük formatı)
yapılamayandır. kıyılmaz o kadar entry, o kadar anıya.
Baştan başlamak isteyen kişilerden beklenir.
şebnem ferah'ın sil baştan isimli parçasını dinleyip, gaza gelerek mesajlar dahil hepsini silip yeniden başlamak için yapılan eylem.
Sonradan pişmanlık hissettirebilir. Emek var sonuçta.
face'de yaptım bu işi, şartlar olgunlaşırsa 'elveda sözlük' deyip burda da yapıcam. *
Bir nevi güncelleme. Yeni entrylere gebe kalmak.
Yolu vardır. Tek tek sileceksin... Daha sonra da silinenlerden sileceksin.... Başka da toplu bir yolu yok...

(bkz: Tecrübe)

Tavsiye editi: Bi 15-20 tane bırakın yinede.. Yüm entryleri kalıcı olarak silinince çaylak oluyorsun çünkü..
Gelecek nesilleri müthiş fikirlerden yoksun bırakmaktır.
Kendi adıma konuşuyorum. Siz üstünüze alınmayın.
Hesabı silmek.

Kesin bilgi yayalım. Bu times
2 yıl evvel sözlüğü bırakmadan yaptığım etkinliktir. 2 entrym durmuş muhalif sözlükle alakalı onlar da.