bugün

aranıyordur.
am peşindedir.
aklınca takipçi sayısını arttıracaktır uyanık. biz yer miyiz lan.

not : https://twitter.com/pavornocturns face'te bi paylaşın beğensinler beyler birşey deniyorum da.
ben paylaşmıştım. kendimden şüphe ettim, neden paylaşmıştım ki acaba. vay ibne ben.
karı kız kaldırma ihtimalini arttırmaya çalışan erkektir.
kaşardır.

(bkz: Kafası karışan yazar)
Sosyalliğin everestinden sesleniyormuş edasına bürünmüş ve o an itibariyle egosu tavan yapmış saygı değer bir üyemizdir. Dışlamayalım ayıptır bunlarım hepsi yalnızlıktan kaynaklı hareketlerdir. Arada takip edin falan yazıktır.
yok ki olsa paylaşırdım.
siyasi entryleri varsa tehdit alması yakındır.
sözlükte bolca bulunan maldır. bir kere paylaştın iki kere paylaştın hadi üçüncüyüde paylaştın ne lan bu her gün ibadet gibi twitter adresini koyuyorsun. bir bok olsa bari. vay amk ya.
buradan akıp, ardından reel hayatta fuck buddy yapmaktır. diğer seçenekler ise, hava civa içindir. yalan mı?
paylaşır paylaşır size ne dediğim olaydır millet burda sex günlüklerini paylaşıyor biz birşey diyor muyuz hayır.
yoktur.

eğer hayata dair bir amaç taşısalardı zaten bu eylemi gerçekleştirmezlerdi.
twitterim bile yok anliyor musun... hadi gulumse..
(bkz: mob barley) e sorulması gereken amaç. kendisi günde ortalama 6 kez paylaşıyor. tahminimce küçükken hızlı artan beyin hücrelerinin bazılarında yeterli miktarda artamamasıdır.
1 takip ettiğim 85 takip edenim var. bişicik de yazmıyorum. harun değil hatun olduğum bilinsin diye vermiştim bi ara.
takipçi sayısını artırarak popüler olma çabasındadır.
Belki takip ederler fav atarlar diye umut etmesidir. Ama bilmiyor ki herkes sadece tiplere bakıp geri kapatıyor.
https://twitter.com/not_none
anti akpliler lütfen.

sözde müslüman akplileri günaha sokmak *
gerisi girmesin bence .
Münafıklıktır.
bakın tipime nasılım gibi bir ima etmektedir.
Bıyıklarını yoldurmak için sponsor bulmak.
takip edeni takip etmek. of ne samimiyetsiz insanlarsınız.
belki takipçi kasıyordur.
belki sadece sıkıntıdan çığlık atıyordur. kimsenin bişe aradığı yok.
güncel Önemli Başlıklar