bugün

Ulu forum formatına uyum sağlamaya çalışıyordur.
benim de tifitır ım vaaaar demektir.

@helenofinci
Uludağ sözlükte twitter adresini paylaşan yazarların asıl amaçlarıdır.
Resimlere bakıp çıktığımızı bilmezler. Siz yok musunuz siz, siz de olmasanız nasıl eğleneceğiz...
sözlükte adımı vermediğim için rahatımdır. O yüzden paylaşmak saçma geliyor bana tabi herkesin amacı farklı saygı duymak lazım.
götlerine 0.5 uç girsin o gerilerin.
twitterini verceksen niye nick kullanıyon paşam takipçi kascam diye gizliliğinden oluyon gerizekalı.
(bkz: göt ayağı)
neden paylaştıklarını o kadar çok merak ediyorum ki.bi yandan gülüyorum bi yandan da diyorum ki ulan deli mi bunlar. amaçlarını merak ettiğim yazarlardır.
Boktan tipi olup da twitter hesabini paylasamayan ezikleri germis durumdur.

Oo tamam sakin sen de güzelsin bebisim.( carpildi. )
(bkz: gerizekalı demesene hemen üzerlerine alınıyorlar)
takipçi mi kasıyorlar yoksa ' bakıııın bu benim nasıl çıkmışıım amaaa ' tribine mi giriyorlar anlamıyorum. abi yaz çık işte sözlük burası nedir bu ifşa derdi sizdeki?
seks.*
Sosyal çevre yapmak olabilir.
am arıyordur. net.
(bkz: Anana sor)
komikliktir herhalde.. gizemli bir nickle giriş yaptığın bu alanda bir dünya kuruyorsun. sadece fikirlerinle bi profil çiziyorsun. sonra kalkıyosun o gizemi ifşa ediyorsun.. sözlükten twitter'a ordan da facebook'a uzanan bir network'ü paylaşıyosun aslında. e gülünür buna da yani. en azından tebessüm edilir..
tilki' dir.

edit: yine yanlış anket.
çok farklı amaçlar olabilir ama zannımca gerek yoktur bu tür işlere.
pompacı arıyordur.
Takipçi kasmak için yapılır ama daha çok unf ile sonuçlanır.
Çok pisli şeylerdir amacı, ayıplı filan. Amk onun amaci ne, bunun amaci ne, amaclari cözeceksiniz diye figan. Bi bitmediniz evveliyatini selamladiklarim.
Takipçi arttırmak olabilir. Neticede beleş reklam. Ben de paylaşmak isterim lakin bomboş twitsiz duruyor.
belki bağyan yazarlar belki etkilenir takip ederler diyedir amaç.
(bkz: fotoğraflı twitter hesabını paylaşan türbanlı bacı)