bugün

Tesadüfen denk geldim ve iyiki de gördüm. Belki elimizden bundan başka bir şey gelmez fakat sapıkların bilhassa pedofililerin aramızda olduğunu unutmayalım. Kendisinin twitter'da yazdığını direk aktarıyorum. Böyle şeyleri belki tamamen yok etmek hoş bir hayal olurdu fakat en azından sesimizi çıkararak azaltabiliriz. Hem bizleri en önemlisi çocukları koruyabiliriz. Buyrun:

"Anneyim....Gözümden sakındığım kızımın travmasına neden olan pedofili hayvanı teşhiri için geldim buraya. Sapıklar yanı başımızda. Sesimi duyun lütfen.Eğitimliyim.Üç farklı bölüm okudum üniversitede.Babası da öyle. Üzerine titredik kızımızın ve seçkin(!)olduğunu düşündüğümüz bir sanat kurumuna piyano eğitimine yolladık. Kursa giriş ve çıkışta haberleşirdik kızımla.O dönem gezi olayları da başlamıştı ve henüz onüç yaşında olduğundan, Arkadaşlarıyla izinsiz çıkar diye daha sık konuşuyorduk.Birgün aradım ulaşamadım. Telaşlandım ve babasını aradım.Bir süre sonra babası piyano hocasının kendini aradığını ve kızımızın dersten çıktığını dönmediğini söyledi. Ulaştık sonunda ve kızımız bir daha piyano dersine gitmeyeceğini söyledi.Evde ben konuşmaya çalıştım.Piyano çalarken... Hocasının bacağına dokunduğunu çekmediğini ve panik yaptığını söyledi. Eğitimlerimden biri aile danışmanlığı.Bu yüzden çok üstüne varmadan olayı detaylı anlattırmaya çalıştım. Daha fazla birşey yok dedi gerildi.Kuruma gittik durumu anlattık.Ergen olduğu için yanlış değerlendirmiş olabilir diye düşündüğümden, Sadece kurumu bilgilendirmekle yetindim.Ve keman dersi alan diğer kızımın da kurumla ilişiğini kestim. Piyano hocası çok panikti beni gördüğünde.Aşırı terliyor yüzüme bakmaktan kaçınıyordu. Kızımın babasına bu durumun çok büyük ihtimalle gerçekleşmiş olabileceğini söyledim. Kızım bizimle herşeyi konuştuğundan daha ötesini tahmin edemedim. Şimdi aradan dört yıl geçti.Dün akşam sohbet sırasında bir arkadaşından bahsediyorduk kızımla. Sonra kızın sorunlarının asıl nedeninin arkadaşının babasının tacizi olduğunu bunu sadece kendisinin bildiğini söyledi. Anne onun durumu benden de kötü dedi ve sana birşey itiraf edeceğim dedi. O günü detaylıca anlattı.Hayvan herifin bir şeyetmediği kalmış. Bağırmadın mı kızım diyorum.Anne sesim bile çıkmadı.diyor bana.Önce anlamadım zaten diyor.Sonra fermuarını açınca Ben aramışım adam çok panik yapmış.Zaten kapıdan ses gelse bile ürküyodu herzaman diyor. Telefonu kapamış ve sokağa fırlamış. Laneeeettttt olsuuunnnnn o sırada kızıma araba falan çarpsa dersten kaçtı araba çarptı diye geçiştireceklerdiiiiii. Dakikalarca ardına bakmadan koşmuş telefonlara cevap vermemiş. Eve yaklaşınca yavaşlamış.Kalbim çıkacak gibiydi anne diyor.O zaman babasına cevap vermiş işte. Neden söylemedin diyorum babam onu öldürür hapse girerdi diyor. Ve lanet olsun daha acısı.Şikayet etseydik de ceza almazdı size zarar verebilirdi diyor. Yemin ediyorum buradan, O hayvanı telef edecem ve hepinize gösterecem.Şikayetimin ardından kurumu ve adamın adını da teşhir edeceğim. Hep başkalarının başına gelmiyor böyle şeyler.Gözünüzden sakındığınız bakarken bile incitmekten korktuğunuz, Küçük yavrunuza hayvanın teki geliyor kıyıyor.O yıl kollarını kesti kızım makasla.Öfkemi dindiremedim dedi. Sebep sordum sınıftan arkadaşına kızdığını anlttı.Pedegogla görüştürdüm dördüncü seans caydı. Benim kuzum yanıbaşımda neler yaşamış ve ben yanında olamamışım. Çılldırmak üzereyim.Kendimi öok çaresiz hissediyorum.Keşke bir kamyon çarpsa kolum bacağım kopsaydı da bunlar yaşanmamış olsaydı. Bu hayvan şu an ben bunları yazarken kimbilir kime piyano dersi veriyoooorrr!!!! Susmayacağım başkalarına zarar verdirtmeyeceğiimmm. Gece hiç uyumadım.Şu ana kadar bir lıkma bile yutamadım ama sürekli bulantım var.Şimdi o kuruma gidiyorum. Mesai bitişi o kuruma gidiyorum başka şikayetler var mıydı ve hala orada mı çalışıyor diye. Yarın o hayvan için başka bir gün olacak. Şimdi çıktım şikayetimizin ardından kurumdan gönderilmiş ama yeni gittiği. Kuruma diğer öğrencileri de gitmiş. Bizden başkaniki öğrenci velisi de aynı şikayetle gitmiş ama bizimki gibi durumla, çocuklar Yarim anlatmış. Şimdi çalıştığı kuruma gidiyorum o da bakırköyde. Kişiyi teşhir edeceğim ve lütfen o. Kişiden benzer şikayeti olan okursa bana mesaj yazsın. Diğer çocukları koruyalım.Şu an belki de derste. Şimdilik isim veremiyorum yasal durumdan dolayı ama tarif ediyorum. Kumral mavi gözlü kilolu Aşırı terler göz teması kurmakta zorlanıyor ilk bu dikkatimi çekmişti. Adı E harfi ile soyadı S harfi ile başlıyor.Bakırköy dekiler bu hocaya dikkat çok üstüne varmadan çocuklarınızla sohbet edin lütfen. Şu an çalıştığı kurumla da konuşup durumu bildirdim.Bu Twitter hesabını da, Diğer kurum bizim şikayetimizin ardından kapılara cam taktırmış izleyebilmek için. Onlara da bunu önerdim en azından caydırıcı olur diye. Arkadaşlar hesabı bugün açtım yumurta falan değil.Dün gece öğrendim ve hala hiç uyumadım.ilk dürtüyle adamı vurmaya gidecektim gece. Sabaha kadar düşündüm.Arad bi gözüm kapandığında o hayvanın nefes alışı kızıma dokunması canlandı çığlık atmamak için yastığı ısırdım. Bana kalsa gidip o an öldürmek istedim o hayvanı.içimde şiddet yok sanırdım. Ama en hassas dalımı kırdı.Kızıma EMDR denilen bir terapi aldıracağız.Travmalarda bu yapılıyormuş. Ama laaaneettt olsun dört yıl oldu olay olalı ve ben dün öğrendim .En doğrusu nedir bilmiyorum. Tek düşünebildiğim kızımın ruh sağlığı ve sonra da başkalarına da yapamasın oldu. Şu an buraya yazmaktan başka birşey yapamıyorum.Bunu da yapamasaydım galiba saldıracaktım. Çalıştığı kuruma giderken caddeden kırılmış kaldırım taşını koydum çantama..Gideyim kafasına indireyim istedim. Ama sadece orada kalacak ve orada olanların haberi olacaktı. Lütfen çocuklarınızla çay saati vb şeyler yapın ve zaman ayırın.Hemen olmasa da mutlaka açılıyorlar. Görüştüğüm uzman bu durumun tamamen yok olmayacağını ve arar ara kızımın bunları anımsayıp duygu bozuklukları yaşayabileceğini söyledi. Ve bu arada her iki kurum da beni biliyor ve istedikleri zaman ulaşabilecekleri telefonum onlarda.Şu an çalıştığı kurum velilerle de daha Yakın iletişimde olacaklarını söylediler. Adı E ile soyadıS ile başlıyor.Kumral mavi gözlü kilolu 35-40 yaş civarı.Bakırköy de bir sanat merkezinde şu an.Benzer şikayeti olan başka Veliler de var.Ama onlar olay büyümesin diye susuyor.Bu sapıklar bundan faydalanıyor zaten. Flood denilen şeyi bilmiyorum arkadaşlar.Twitter daha çok gündem takip etmek için okuduğum bir ağdı. O yüzden biraz zor galiba takip etmek ama şu an öğrenecek durumda da değilim. Bu gece daha fazla da yazamayacağım zaten evdeyim artık çünkü.iyi akşamlar."

(img:#1536908)
(#37806174)

Sizi tebrik ediyorum.
Bravoo..
Bakırköy akıl hastalıkları hastanesinden çıkmaması gereken bu canlıların
Ortalıklarda gezinerek ömür boyu post travmatik sendromun yol
Açacağı hastalık lar yüzünden eğitim hayatı kaymış ,
Ruh sağlığı bozulmuş kurbanlara sebep olacağı duygusu.
Korkunç bir durum.
Bunu burada anlatarak çocuk sahibi insanları uyarmaniz.
Kamu yararı açısından,
Olağan üstü önemli bir uyarıdır.

Emeğinize ve düşüncenize binlerce teşekkürler