bugün

acun=reyting
reyting=para.

denklemin çözümü.
bugün ankara'da bir terör saldırısı oldu ve yine tv8 yayınında hiçbir şey yok gibi yetenek sizsinizde komiklikler gösteriliyor.
adamlarn işi gici para kazanmak ülke umrundamı.
izlemeyin. Zaten acun tv8 i bir haber portalı olarak sunmadı. Gözümüze gözümüze sokuyor sırf eğlenceye çalıştığını. Kabullenmek zor değil. izlemezsin olur biter.
görsel
dünyada bunun gibi örneği olan onlarca kanalının olması neyi değiştirir ki ? senin ülkende onlarca yüzlerce vatandaşın bomba sayesinde ölsün, insanlar gözyaşı döksün, ambulans seslerini kulaklarında duy ama tv8 de hoop 2 evet 1 hayırla uğurluyoruz öyle mi ? bi sittirip gidin artık yeter.
(bkz: mahalle yanarken orospu saçını tararmış)
Acunun akıllı olmasındandır.
Neden haber merkezini kaldırmasın ki?
Herkes artık haberi akıllı telefonlarından alıyor.
işi sadece haber vermek olan 10'a yakın haber kanalı var.
Bunun yanında KanalD, Atv gibi Ana Haber bülteni bulunan kanallar var.

Acun da vermesin haber. Hem haber merkezi kurmasının nerden baksan aylık en az 200 bin tl masrafı olacak.

Gerek var mı ? Yok.
Son derece akıllı, realist bir tercihtir. Saygı duyulmalıdır.
resim her şeyi açıklıyor, herkes kendisine verilen görevi yerine getiriyor;

https://scontent-bru2-1.x...44d3d0d5f&oe=575D5CCF
bir gerçektir. insan biraz eğlenceye ara verir.
hatırladığım kadarıyla onlar yayını tek rte nin anası öldüğünde kesmişlerdi

o tür bi durum olmadıkça kesmez

ama hata o kanalı seyreden insanın dibi bu millette.
acun'un görevini yerine getirmesi olayıdır.
tayyip'in annesi ölünce eğlenceyi kesen, şehitler için ise eğlence yapan birisidir acun.

kanal senin, talimat verip, film yayınlatabilirsin en kötü ihtimal. ama böylesi bir saldırı sonrası hala eğlence verildi ise ve veriliyorsa ve hala bu kanalı izleyen varsa, diyecek söz yok.!!
sıkıntı yok. reyting rekortmeni yarışmalarının birinin başında terörü "şiddetle kınarlar", tatlıya bağlanır. siz de izlemeye devam edersiniz, herkes mutlu mesut yaşar.
burada haksızlığa, düşüncesizliğe, adaletsizliğe, paranın köleliğine ses çıkaran, doğruları konuşan insanları gördükçe memlekette hala aklı başında insanlar olduğunu fark ettiğim için gurur duyuyorum açıkçası.

sonu ne olursa olsun bu düzene dur demezsek her zaman kaybeder, her zaman daha betere doğru gider, haksızlığı yapana destek vermiş oluruz ve mağdurun hakkına gireriz.

acun dediğin adam iktidarın yalakası ve aynı zamanda medya gücüyle de destekçisidir. alan memnun veren memnun açıkçası, malesef.

soruyorum. tv8'de yayınlanan saçma sapan programları izleyip bir de utanmadan onları tartışabilecek insanların seviyesi nedir? insanlar açlıktan kırılırken kıyafete ayda senin benim babamın maaşının iki üç katını harcadığını söyleyerek ve bununla böbürlenerek aklınca yarışan insanımsıları izlemek, onları eleştirmek alçaklık değil midir? bu aklınıza, beyninize, kendinize ihanettir.

her sömestrda eve gittiğimde bir kez daha tiksiniyorum bu aşağılıklardan. ah anam, saf anam da bunları izleyip kültürlendiğini sanıyor. işte insanımız böyle kandırılıyor.

kendime bir söz verdim uzun zaman önce. eğer bir evim olursa içinde televizyon olmayacak. olursa bu ayıp bana yeter zaten.

zahmet edip okuyun.
tarih 13 mart, allah kahretsin ki yine patlama yaşadık. ve 17 şubat patlamasında olduğu gibi bugün de tv8 survivor, eğlence peşinde. sizin gelmişinize geçmişinize.