bugün

(bkz: köy evi)
muhtemelen köy evidir. ev sahibi kanalizasyon sistemini ses geçirmez borulardan yapamadığı için daha az gürültü için dışarıya konulan evlerdir.
hep hayal ederdim. 10. kattaki evin tuvaleti bahçede olur mu?
yaptım oldu.

gelecekte iş yapabilecek çılgın bi proje. herşeyiyle bana ait.
köy evidir kışın böyle bir eve gittiyseniz ve çişiniz geldiyse vay halinize ya paşa paşa tuvalete gideceksiniz yada camı açıp dışarıya doğru işeyeceksiniz.
gayet sağlıklı evdir, banyonuza sıçmak zorunda kalmazsınız, müstakil evde oturma sebebidir, candır. apartmanı medeniyet kabul eden bünyeye yapılış amacının fabrika civarında toplanan yığınları istiflemek olduğunu haturlatırım. müstakil evi tercih etmenin farklı nedenleri için:

(bkz: sevişirken komşuların skora ortak olmaması)
(bkz: para var huzur var)
bahçesindeki zelzevatlar çabuk yetişir.
hijyenik değildir. kışın ise ayrı bir derttir. ancak ev içerisinde kötü koku olmaz.
(bkz: bungalov)
Tuvaleti bahçenin öbür ucunda ve karanlıklardaysa sıçmaya daha yolda patır patır dökerek gitmeye başladığınız ev.

Nasılsa o bahçe lambası hiçbir zaman o köşeleri aydınlatmaz aksine gölge oyunlarıyla daha beter karanlıklar oluşturur.
bahçeli tuvaleti olan evdir. keyiftir.
eski köy evlerinde bulunur genellikle ama şimdi onlarda kalktı modernleşiyoruz ya şimdi ki evlerin bahçesi yok ki bahçede tuvaleti nasıl olsun
ama zor bi durum olsa gerek gecenin bi yarısı tuvalete bahçeye çık.
hane sakinlerinin tuvaleti içeri de olan evin hane sakinlerini, "aaa siz evin içine mi sıçıyonuz." şeklinde yadırgamasına neden olan evdir.
ağaçların bayram edeceği durum. okadar boka çişe büyür sanırım.
gece tuvalete gitmektense sabaha dek tutmak sebepli böbrek sorunları yaşayan ahalinin yaşadığı evdir muhtemelen...
köyde bir vatandaşın gecenin bir vakti cinsel ilişki sonrasında çırıl çıplak bir vaziyette tuvalate gitme endişesiyle evden çıkması ve karanlıkta yolunu şaşırıp bahçe duvarından** yuvarlanması sonucu tüm köye dilden dile bok yoluna gitti söylentilerini yayması sebebiyle karşı olduğum ev dizaynıdır.
kış mevsiminde özellikle tuvaletten çıktıktan sonra ıslak elle korkuluklara tutununca bırakmayan korkuluklara ve korkulara sebep olandır.
Kışsa g*tünüz donar. zira hem hava hemde su soğuktur. gündüzse ve yazsa en iyi zamandır. geceleri dışarı ordan burdan köpek çıkar diye çıkmaktan korkuyorsanız zor anlar yaşarsınız.
gece çişinizin gelmesini hiç istemeyeceğiniz ev tipi.*
gizli gizli sigara içen gençler için fırsattır.
gelen geçenin girip işeyebileceği tuvalete sahip evdir.
sahra tipi tuvalettir, portatiftir bir nevi.
kışın deepfreeze, yazın hayvaniyet bahçesi görevi gören heladır.
(bkz: 40 adım)
(bkz: tek kişilik dev kadro 2)
kisin zor yazin keyif olarak dusundugum tuvalettir.
o evde yaşayan çocukların hava kararmadan önceki dertleri tuvalete gitmektir galiba.