bugün

Çevremdeki hemen hemen herkestir. Artık o kadar alıştık ki yadırgamıyoruz. Annem babam kardeşim hepsi tuvalete telefonla gidiyor. Yakın arkadaşlarım, erkek arkadaşım, hepsi. Tabii ben de dahil. Offf ne boktan bi çevrem var ahahah.
bunlardan biri de benim. birazdan yine yapacağım.
Benim. Genelde en onemli mailleri tuvalette cevapliyorum.

Not: is bu entryi de su anda tuvaletten girilmekte.
o tiplerden biri de benim. hatta sıçmalık oyunlarım da var. genelde bbtan oynarım. bir ara dead trigger oynamayı denedim ama zombi öldürmekten sıçmaya konsantre olamıyorum diye bıraktım.
Arkadaşlarıma güvenmiyorum. durup dururken birisinin arayacağı tutarsa trollemek gibi şeyler yapabilirler alacağım tabi ki.
ortalama tualetten çıkma süresi 20 dk olan tiptir. gündeme bakar , instagrama bazende sözlüğe girer. artık onun için hayatında vazgeçilmez bir eylem olmuştur.
görsel
Doktorlar yapmayın dese de hayat kurtaran eylem. Ben yalnız yaşıyorum ve banyoda düşüp kafamı çarpsam belki de ölürüm .
klozetliyse ve wifi çekiyorsa her türlü aga. hiç tip falan demeyin çok iyi oluyor.
Kardeş telefonu bırakıp mı gideceksin? Türkiye de yaşıyorsun arkanı dönüyorsun donunu çalıyorlar.
Sıçacaksa teli götürmesi gayet normaldir. Ne yapacak o kadar süre? Bi Temple RUN oynar, iki entry girer beklerken.
Candy crush midir ne sikimdir onu oynamanin en zevkli hali sicarkendir. O yuzden gidiyodur telefonla tuvalete...
Yarım saate yaklaşan tuvalet eylemini çekilir hale getirmeye çalışan tiptir.Takarım kulaklığımı,açarım sözlüğü.Ohh mis.
telefona güzel bir polisiye kitabı indirilirse tadından yenmez bir durumdur. bilmeyen anlayamaz.
NSS* denen sikik oyun yüzünden beni sıçmaya büyük bir keyifle götüren eylemdir.
aynı zamanda sigarayla da giren tiplerdir, aç telefondan batağı, yak sigarayı, yarım saat takıl, keyif.

Not:1 kere yaptım bunu çünkü ölmeden önce yapılması gerekenler listesinde.

Edit: he 1 de bu olayın duş versiyonu var, açıcan sıcak suyu, yakıcan sigarayı..
Bunu da yapmıştım..
Oyun oynarken rahat sıçabilen tiplerdir. Çeşit çeşit kulların acaip acaip huyları var. Ne edersin.
telefonu tuvalet kapısının yanına,yere koyması beklenen tiptir .
bulunduğu mekanın tuvaletinde wireless çeken tiplerdir.
amacı sadece saate bakmak,"busefer daha kısa sürcek lan" ümidiyle girip süre tutan tiplerdir.nerden bildiğimi sormayın.
arkadaşlarıyla ya da sevgilisiyle mesajlaşma olayını aşmış ve abartmış kişilerdir. yazıktır.
eğer evliyse kesin karısını aldatıyordur hedesi. *
vaktini oyun oynayarak geçirirler, ya da uzun zamandır görmediği kişilere sms atarlar.
tuvalete cep telefonunu düşürmesi muhtemel tiplerdir.
tuvalette gerçekleştirilen eyleme sıkıcı gözle bakan tiplerdir.

yalnız işin bittiği esnada telefona mukayyet olmakta fayda vardır.