bugün

Fütursuzca yazan, yazdıkça mutlu olan, kendi kendine yetebilen yazar. Aynı zamanda ev arkadaşımdır kendisi.
@mecburi istikamet, abi ben östaki borusunun yerini tarif edemem yapma :D
profilinde biraz gezindim seviyeli bi yazar begendim
nesesi daim olsun.
güzel yazıyor bu eleman tutun ekşiye filan kaçmasın amk.
Adamlık için mücadele eden ender babolardan yeganesidir. Evet
nicki orjinal ve güzel, (biraz da türkçü bir nick seziyorum.) entryleri de dolu ve güzel. (kimi entrylerine gerçekten emek veriyor.) arada sırada da açık oylar, daha ne olsun yazarı.
okumaktan keyif aldığım, sohbetine doyum olmayan yazar.

üç vakte kadar evleniyormuş, kaçırdınız kızlar. *
iyi ve nazik bir insan olduğunu hissettiğim yazar.
arkadaşlar hayatımda ilk defa eriğe benzetildim, cok heyecanliyim *
ne yapmam gerek şimdi *

domestik artik sizin günlere ben de katilayim mi? bannaklarimizi gostertiriz sözlük erkeklerine ihihihi
birkaç yazısını gördükten sonra takip etmeye başladığım. boş yazmayan, çokça kitap okuduğu belli olan. bilgi kazandıran bir yazar. sözlükte benzerlerinin çoğalması dileğiyle.
az önce aşık olduğum yazar. evlilik dedikoduları inşallah doğru değildir. doğruysa da dostluğu da kâfidir.
Daha önce bu başlık altında ve diğer nicklerimin altında erkeklerden çok evlilik teklifi aldım, ilk defa bir kadını etkiledim:d
Şaşırtıcı:d
Dostluk arkadaşlık güzeldir sayın yazar. iyi yazmalariniz, okumalariniz olsun.
sözlüğe sadece bir şeyler okumak için giriyorken elim hep bu yazara gidiyor.
bazen yazdığı şeyler içinde kendimden minik parçalar buluyorum, ansızın kendimle karşılaştığımı görmek muzipliğimi yüzüme yansıtıyor.

iki senemizi birbirimize pay ederken hayatından kesitleri bildiğin insanı okumak ekstra zevkli geliyor.

mesaj alımını açarsa belki bir gün eskisi gibi birkaç anımızı bölüşürüz.

iyi yazmalar dilediğim kalemi sağlam yazar.
Sözlüğe değer katan arkadaşlardan. iyi bir yazar.
2 senedir Sözlükte okumaktan keyif aldığım tek yazar. Entry'lerinin tadını bir kere aldıktan sonra iflah olmuyor insan. Şimdiye kadar buraya hiç yazmamış olmam çok ilginç. 3 silik hesabımın 3'ünün de ayıbını afişe etsin, 4. Hesabımın da özrü olsun bu entry.*

Selam, bundan sonra düzenli olarak burdayım. Çok öperim.
Onu okumadığım zaman sözlüğün hiçbir tadı yok diyerek isyana gitmeye hazırlandığım sırada entryleriyle arz-ı endam eden yazar. Aynı zamanda aşırı tatlıdır kendisi, gözlerden ırak.
https://youtu.be/_QUsgJHyBUA
Bir yazar, telefonun ve ülkenin diğer ucundan "o şerbetin şekeri az olmuştur, tadına bak" diye diye kafa karıştıran ve oruçlu insana şerbet tadı baktıranından. Sen naptın diye kaşığı elimden fırlattığımda şerbet boğazımdan geçmişti tabii. Şerbetin de şekeri gerçekten azdı, orası ayrı*.