bugün

2018 itibariyle, paketlerine zam gelecek olan operatör.
Bir gsm operatoru markasi.
Bilgilendirme için tşk.
Bo kodor kozok bor formo gormodom. Allah sizi aveanın gazabına uğratsında, turkcelle muhtaç kalın inşallah.
vodafonun çekmediği odamda 130 (tam hatırlamıyorum bu civarlardaydı) megabit internet hızına ulaşmış gsm operatörüdür.

vodafona göre interneti cayır cayır yediğini fark ettim. hızdan zaar.
mobil veri yapıp laptoptan bağlandıktan sonra bana saniyede 5.5 mb gibi çılgın bir indirme hızı veren operatör. birde bu normal internet hızı. turbo paketleri alsam kim bilir kaç vericek.
dolandırıcı ve yalancı firma kendisiyle iletişimimi an itibariyle sonlandırıyorum.
tarifebilir.com/turkcell-gecis-kampanyalari geçiş kampanyalarıyla arşa çııkan, Türkiye'de çekim gücü en iyi gsm operatörü.
2017 yılında 1.5 milyon abone kazanıp toplam abone sayısı 36.7 olmuştur.
2017 yılında 2 milyar 479 milyon lira kâr yapmıştır.
abone sayısı 2017 3. çeyrek rakamlarına göre 37.2 milyondur.
abone başına geliri 28.1 tl dir.
istediğin numarayı seçebilirsin diye bir uygulama yapmışlar, abuk subuk numaralar var.

Şöyle biraz düzgün olan numaları özel diye en az 200 tl’ye satıyor uyanık bayiler ve firma buna sessiz kalıyor.

Uyanıkcell.
Platinum olanını kullanıyorum internete hep wifiden bağlanıyorum sadece dışarda olduğum zamanlar internetimi açıyorum buna rağmen ayda 250 tl fatura geliyor.
Bu nasıl bir kazıktir be.
Benimle dalga geçiyorlar bence. Günde 15 kere arıyorlar. Açıyorum yüzüme kapatıyorlar. Aga derdiniz nedir. Evet
faturasıza hattınızı taşımanız halinde aylık minimum 30 liralık paket almanızı ister.sadece adı faturasızdır,önden faturalı faturasızdır.
*100# yapılınca çıkan menüden bilgi edinebilmeniz için 1 lira haraç isteyen operatör.
Salla kazandan iki seferdir paycell 50 lira kredisi veren ama kullandırtmayan operatör şirketi. Sanırım bayiden paycell kartı kitleyecekler ondan sonra harcatacaklar. Yemezler.
Fizy, türkcell tv ve en önemlisi dergilik uygulaması ile operatör sektöründe çığır açan ağ operatörü. iyiki varsın diyesim gelir.
(bkz: turkcell bip sürpriz nokta)
22 tane mobil uygulaması olan iletişim şirketi.
*turkcell hesabım
*bip
*tv
*fizy
*dergilik
*lifebox
*gnç
*turkcell investor
*çalarkendinlet
*enerji izleme
*turkcell resmi işlerim
*işaret dilim
*tam burada
*turkcell ekipmobil+
*geleceği yazanlar
*supercam
*turkcell online kamera
*turkcell evim
*sağlıkmetre
*işte mobilim
*turkcell gncytnk uçuşu
*turkcell trafom güvende.
(bkz: turkcell 4 5 g ramazan kampanyası)
telefonuma ne zaman meşhur dolandırıcılık sms'leri gelse, on dakika sonra turkcell mağdur olmamak için dikkate almayınız tarzında dikkat mesajı yolluyor.
bu yıl sahur interneti kampanyası olmayan operatör.
onun yerine turkcell 4 5 g ramazan kampanyası var.
astıkları kampanyalar yeni gelenleredir.eskiler yanlışlıkla sorarsa"onlar kümesteki kazlar için değil"cevabı alırlar.kampanyaları o kadar cazip tutarlarki hattınızı taşımanız elzem hale gelir.örneğin faturasızdan ucuz faturalı tarifeler çıkarmışlardır.