bugün

Annem zengin etti bu ibneleri, allahtan kendi parasıyla aliyor yoksa boşanmaya kadar yolu var. Yuva yikar olum bu.
direct marketing yoluyla satıldığı için mağazalarda olmayan ancak kadınlar arasında epey meşhur olan kap markası.

bir yerden sonra alışkanlık yapıyor. *
Bir plastik saklama kabina 50 tl veremem. Gider pasabahceden cam alirim.
annem evi bundan doldurdu, parasını da babama söyleyemiyor. kendi parasından alıyor kadıncağız. geçen benden para istiyordu bu zamazingolardan almak için. annem de geçen arabanın lastiklerini değiştirdi hee, çılgın terzidir.

bi reklam parası alırım artık anamdan.
açıkçası mutfağı aktif olarak kullanan bir erkek olarak bağımlısı olduğum markadır. bi tanıdık vasıtasıyla özelliklerine inanmayarak bi kaç ürününü aldım ama sonrasında her haltı otu boku onlara koyar oldum. şimdi bizde paşabahçeden almayı biliyoruz da o camlar dolap içerisinde buzlukta derin dondurucuda öyle üst üste istiflenmiyor. yazın taze bezelyeyi alıp, tarla domatesleri alıp kurutup gibi gibi şeyleri camlardan koyamıyorsun. tupper can kurtarıyor yani.

bir de affedersiniz ama bazı arkadaşlar için

(bkz: sikti formatı eyledi viran) demek istiyorum.

not: ben de kendi adıma kendime şunu demek istiyorum.

(bkz: sikmişim türkçeyi eylemişim viran)

anlatım bozukluğunun ebesine atlamışım bildiğin.
50 liraya saklama kutusu aliyoz icine maydanoz koyunca bozulmuyo domates koyunca bozulmuyo bilmem ne. buna 50 lira vercegime maydanoz domates bozulsun yenisini alirim? anneme dinletemiyoz orasi apayri.
Evde tupperware kolleksiyonum var.
Insanlari kandirma yonteminin farklı bir versiyonu.
Amerika da yasaklanmış diyolla hanımların yalancısıyım.
kadınların yüklü miktarda para bastığı sağlıksız renkli kap, suluk, ceviz ufalıyıcı gibi malzemeler. a101 de satılan kaplardan farkı yoktur bence.
yeni dönem gelinlerin vazgeçilmez çeyiz markasıdır, yeni gelin evi için adeta bir ikea peçeteliği gibi vazgeçilmezdir.
Benzerlerine karşı büyük kalite üstünlüğü olmasına rağmen saklama kaplarını cam almakta her zaman fayda vardir... ama iş pratik mutfak aletlerine gelince durum degisiyor... yine de çok pahalı olduğu gerçeği var. Genellikle zaten Alan alıyor, almayan gereksiz diyor. Bir alan memnun kaldığı için almaya devam ediyor. Ayrıca ürünlerinde 10 sene garanti verdiği için alıp tepe tepe kullanılabilme avantajı da var...
Sulukları koku yapıyor.
Peynir saklama kapları öyle denildiği gibi peyniri uzun süre falan saklamıyor.
Jülyen soy, süper şef, eko serisi, mikro fiber bezleri favori ürünlerim.
Bıçakları sağlam keskin, tencereleri estetik.
Birçok ürünü kullanışlı ama gereksiz pahalı. Sağlıklı plastik olayı palavra.
efendim buna peynir koyduk 1 haftalik şehir dışına çıktık bir geldik peynir küf içinde. Hamileyken hafta sonları bütün salata malzemesini sirkeli suda bekletir yıkar kurutur tek tek doğrar ayrı ayrı kutulara kaldırırdim ki her akşam işten geldiğimde kolayca salatami yapıp yiyeyim, o marullar 3 gün sonra renk değiştirirdi. demem o ki pek bir olayı yok. Sadece cam gibi kırma tehlikesi yaşatmiyor o ayrı. ama yine de geçen arkadaştan katalog istedim. insan almadan duramıyor.
Ortaokula giden çocukların ve memurların kullandığı mataranın markasıdır.
O kadar çok rengi var ki göz kamaştırıyor..
birinci dereceden annenin yatırım yaptığı piyasadır.
her yiyecek türüne göre alıp eve stok eder.
taze tuttuğu her yiyecek için tupperware e teşekkür eder.
(altın mübarek)
plastik saklama kapları vb. şeylerin olduğu marka.

peynir kaplarını falan bilmiyorum ama bende bunun tabiri caizse suluğu var arkadaşlar. ve elimde matara, termos, şişe benzeri bir şey olmadan su içmeyi unutan ben, bununla deli gibi su içiyorum!

tavsiye edilir.
renkli renkli plastik mutfak alet edevatı satan bir marka.
annemin o kadar para verdigini görünce travma gecirip arastirmistim bunu. kesinlikle plastik madde kullanmiyorlar. ürüne göre kullanilan madde de degisiyor. insan sagligina zararli degil.
hammaddeleri pahali oldugundan bu bedel tabiki ürünlerin birim fiyatina da oldukca yansiyor.

ama gene de haddinden fazla pahali geliyor bana. garibim bir de bunlarla ceyiz diziyor heyecanla. ölü yatirim diyorum, anlatamiyorum.
En güvenli plastik türünden üretilen kaplar yapan marka.
1 yıldır 1 litrelik şişesini kullandığım marka.

Aklıma geldi de bakayım dedim

Sizce sağlıklı mı? Bu konuda bilgisi olan var mı?
aptal kadınların pek sevdiği plastik şişedir. bu aptal karılar tupperware'den önce aman sağlığımıza dikkat ediyoruz teraneleriyle her yerde cam şişe terörü estirdiler. ee şimdi nerde cam şişeler. yok.

neden yok? çünkü bu aptal karılar koyun sürüsü gibi güdülmeye alışık olduklarından medyada ve başka yerlerde tupperware'in bolca reklamı yapılınca hurrrra bunu almaya koştular. şimdi bütün ofislerde her yerde tupperware var. bir de havaya giriyorlar ki götümle gülüyorum. hani plastik şişeler zararlıydı sayın hanımlar.
Plastik eşyaların apple’ı.
yapısından ötürü evet, plastik sağlıklı değildir. normalde plastik mutfak gereçlerine fazla sıcak, soyulmuş, asitlenecek besinler konulmaz. aynısı
Tupperware için de geçerli. yine de normal plastik ürünlere göre daha kullanışlı ve dayanıklı olmasından ötürü tercih ediliyor.

annem coştu bunları ilk gördüğünde. babam içine sinmeyen bir şey görünce almamak için yokuş yapar. tabii anneme dayanamadığı için almış bir kaç tane.
babam çileği çok sever, almışlar, annem Tupperware içine koymuş, 1 hafta dayanmış çilek. babam bunu gördükten sonra herkese tavsiye etmeye başladı. "alın alın taze tutuyor" diyor adam. yanında katalog gezdirmesinden korkuyoruz.

yine de, sonuçta plastik. cam her şeydir. cam muhteşemdir.
güncel Önemli Başlıklar