bugün

sağ, sol farketmez türk gençlerinin gönlünü kazanmış büyük usta. mekanı cennet olsun.
toprağı bol olsun,sesi kalacak kulaklarımızda.
Güzel bir insan daha ayrıldı aramızdan.. Kaybettiğimiz insan,onlarca senesini bu ülke ilerlesin diye feda eden,değeri bilinmeyen,Yılmaz Güney'in yoldaşı Tuncel Kurtiz.. Ramiz Dayı demek saygısızlıktır Usta'ya..
Sözlük ne kadar yararlı birşey. sözlük olmasa bu adamın vefat ettiğini öğrenemeyeceğim. allah rahmet eylesin sesi çok başkaydı.
http://www.youtube.com/watch?v=lXkfdyL-Ayw

evinde düşüp, başını bir yere çarptığı içi öldüğü söyleniyor.
allah rahmet eylesin, nur içinde yatsın inşallah.
ölümsüzler kervanına katılmıştır.
anıları kavgada yaşayacaktır.
mekanı cennet olsun. türkiyedeki en değerli oyunculardan biridir.
ölene kadar hakkında 203 entr girilmiş. bugün daha günün yarısında ise 120 entry girilmiş vefat etmiş sanatçı. ölene dek kıymet bilinmiyor işte.
sesini çok özleyeceğim müthiş tiyatrocu. allah rahmet eylesin, yapacak birşey yok mukadderat...
öldüğünü tam 5 saniye önce sözlükten öğrendim. şuan şok içerisindeyim nasıl olur lan inanmıyorum şuan buna..

şu 2013 bitsin artık amma uğursuz bir yıldır arkadaş ya resmen sanat dünyası yaprak dökümüne girdi.. mekanı cennet olsun..
artık hep 27 eylüllerde altı dolacak başlık olmuştur bugün. 2013 uğursuzluğunu yine gösterdi.
sevgili tuncel kurtiz,

"yüzündeki her çizgiye bir anlam yüklemeyi başarmıştı." dediler, senin için. kimileri de; "inandıklarının peşinden koşan, tutkularının yaşattığı ulu bir çınardı." dediler. sonra bir başkaları çıkıp; "yüreğinin sıcaklığını bakışlarıya yansıtandı" dediler. hep iyi şeyler dediler ardından. ne söyledilerse, hüzün dolu ama dingin bir gülümsemeyle söylediler.

sanki her biri, "benim ardımdan da böylesi sözler söyleyenler olacak mı?" der ve seni kıskanır gibiydiler.

sürü'nün hamo'su, ezel'in ramiz dayı'sı, muhteşem yüzyıl'ın Ebussuud Efendi'si,

- gözün arkada kalmasın, huzur içinde yat!
cabbarların umuduydu..
toprağı bol olsun.
* yüzündeki kırışıklıkların arasından yaşanmışlıkların yorgunluğunu görebileceğiniz,

* o puslu gözlerinden yorgun olsamda gençlere verecek hizmetim bitmedi dediğini anlayabileceğiniz

* yaşına karşın duruşundan ve oturuşundan beyefendiliğini farkedeceğiniz

* size hitabından ve saygılı tavrından, toplum olarak bir türlü erişemediğimiz o medeni titr'i bulabileceğiniz

dört dörtlük bir adamdı.

Allah rahmet eylesin Tuncel Abi. Umarım yolundan gelecekler seni örnek alırlar...
Ne gerek vardı ki şimdi böyle bi şeye.

Herkesin ölsün diye beklediği adamlar domuz gibi ortalıkta dolaşırken, sen git tuncel kurtiz ölsün.

Pee!
necip fazılın şu sözü aklıma geldi:
ne at kaldı, ne kervan, hepsi silindi gitti.
iyi insanlar iyi atlara binip de gitti.

burada bahsedilen iyi ata binen kişidir tuncel kurtiz. niye öldün be tuncel abi?

ccc üşüyoruz tuncel reyiz ccc
allah rahmet etsin ne diyelim. etme şiirinide güzel yorumlamıştı.
allah rahmet eylesin.öldüğü için ülkedeki herkesin yaklaşık bir hafta boyunca tuncel kurtiz fanatikliğini de görmek kaçınılmaz değil sanırım.
http://birgun.net/haber/m...halif-kalacagim-4704.html
en iyi belgesel seslendiricisiydi. sesine aşina olduğumuz için midir bilmem, tekdüzelikten uzak, güzel bir sesi vardı. hepimizin başı sağ olsun. dizilerini izlemezdim ama ölümüne gerçekten üzüldüğüm nadir sanatçılardan biridir kendisi.
büyük usta, cesur oyuncu, güzel insan.
mekanın cennet olsun.

gitme dayı diyorum arkandan şimdi.
keşke gitmeseydin.
ışıklar içinde uyu büyük usta.
göt kılları tweetlerinde bile göt kıllıklarından ödün vermiyor. yav he he, bir tek siz müslümansınız bir tek siz cennete gideceksiniz rahatladınız mı? o kadar ah, o kadar kul hakkı yok üstünüzde amk! tuncel kurtiz geziciymiş, inanmıyormuş, komünistmiş sanane amk her boka karışmayın. adam öldü öldü.

o 4 parmak götüne girer inşallah.

http://haber.gazetevatan....den-tweet/572284/1/Gundem
"Mesele ölmek değil... Mesele en mutlu olduğun gün ölmek"

ne eylülmüş arkadaş olmaz olası...
Ben ölen birinin böcek çiçek olarak yeniden hayat bulacağına inanırım demişti.
neyse işte.
torpa bol olsun.
güncel Önemli Başlıklar