bugün

iptal ettirmek istediğiniz internet hattınızı donduran şirket. ama önceden ücretsiz verdikleri ttnet aloyu dondurmayıp ücret alan şirket. 10 kere iptal et demenize rağmen adamlar hala donduruyor. sonunda dava ederim gibi tehtitlerden sonra ancak iptal ediyorlar. bir de utanmadan yeni paket sunuyorlar.

ayrıca yeni olayları 2 kat hızlı internet kampanyası şöyle: eskiden 8 mbite kadar diyip 3mbit veriyorduk, şuan ise 16mbite kadar diyip 3mbit veriyoruz.
8mbit limitsiz tarifesine geçmeme rağmen 7 gün boyunca bana adil kullanım kotası uygulayan, 7 günün ücret iadesini isteyince veremeyiz ücret iadesi yapamıyoruz diyen, insanı cinnete sokup küfür ettiren kurum. ben anlamıyorum bir şirket daha büyük olunca ücret iadesi yapmama hakkını kendisinde nasıl görebiliyor? bu nasıl bir devlet? ben istersem mahkemeye verip o ücreti analarını sike sike geri almasını bilirim ama alacağım 5-6 lira için sırf 15-20 lira yol parası harcamam gerekecek ve bende doğal olarak harcamayacağım. devlet de ben devletim diye gezecek ortalarda. bok devletsin senin amına koyayım ben. senden olsa olsa dovlet falan olur.
Sanki biraz dolandırıcı gibi birşey ama birazda değil gibi.
Böyle ipne orospu çocuğu gibi birşey ama aslında değil, iyi çocuktur tanırım.
mahalleden bir arkadaşın lakabı. herkese borç takması, gece hırsızlığa çıkmasıyla bilinir, halka açık yerlerde adam siker. kendisi hakkında bilinmeyen yegane şey babasıdır.
facebook'ta siyah profil fotoğrafını ilk etapta fark edememek mevzusuna sebebiyet veren yavaş internet. insan düşünmeden edemiyor: acaba sayfa doluyor da ondan mı fotoğraf siyah?
27 Kb indirme hızı ile evet yanlış duymadınız. 27 kb/sn süper hız ile beni uçuran servis sağlayacı. düşünsenize 500 mb dosyayı 5 saat sonra bilgisayarıma indirmiş olacağım.
bi boklar var kendisinde. telefondan whatsapp'a giremiyorum, bilgisayardan internete girip bu tanımı yazabiliyorum. bilgisayardaki viber'i kullanamıyorum. 3g de gitti.
yabancı sunuculara erişim problemi yaşanmaktaymış şuan kendisinde. iyiki çok önceden bırakmışım kendisini dememe vesile oldu gece gece.
kullanıcısı çok, memmnun olanı yok olan internet şeysi.

ulan bi kişi bile memnun olmaz mı bu kurumdan. öylesine gudubet bir şey ama gel gör ki; elimiz muhtaç...
adalet ve kalkınma partisi gibidir. çoğunluk onda ama memnuniyet yok.

bugüne dair kesinti için açıklama yaparlar:

yoğun fırtına nedeniyle yaşanan ... vs vs
Yüksek hızlı paketler için asla taahhüt verilmemesi gereken şirket, bakın çok ciddi söylüyorum sakın vermeyin! ttnet in yüksek hızı stabil sağlayacak ne alt yapısı, ne nitelikli personeli nede kurumsal yapısı var, adamlar jet fadılın telekominikasyon şubesi gibi birşey, size imzalatıyorlar sözleşmeyi sonrada altyapınız yetersz diyorlar, ulan orospu çocuğu kablo senin kablon altyapı senin altyapın nerden benim altyapım oluyormuş. şu ibnelerin yaptığını biz yapsak nitelikli dolandırıcılıktan ömrümüz hapiste geçer**. düşük hızda ise kullanın sorun yok her türlü verir 3 mbit i.
hız testi bile yapamadığım zamazingo. yok mına koyim. daha kendi sitesinin hız testini açmıyor lan. bu ne böyle.
2006 yılında kapattırılmış internete canı sıkıldıkça 500 tl civarında borç gönderen ayrıca hızı da kaplumbağayla eş değerde olan kurumdur.
resmen 70'li yılların kanalizasyon idareleri tarzı bir yönetimi ve onların seçtiği alt ekip var bu şirkette. ben anlamıyor özel bir şirket bu ama nasıl böyle pervasız adamları telefona doldururlar? saygısız operatör konusunda 1. digitürk 2. ttnet. çift geçerim bunları.
arabaya ben bineyim faytona siz, kızını ben sikeyim anasını siz.

şu telekomu elin orospu çocuğuna vereceklerine turkcell'e verseler turkcell bizi bu sıkıntıya sokmazdı amk.
Basarsan parayı son gaz internet.
Az para, az internet-çok para, çok internet
kampanya=fakirlere sunulan dışlanmış internet.
Kaliteli internet=kapitalist hizmet.
allah günah yazmasın fakat hatim indirmeye kalksanız onun bile yarısında kalakalmanıza sebebiyet verecek internet sağlayıcısı.
şimdi fiyatı indirirler, ileride bindirirler..

(bkz: indi bindi)
verdiği imitasyon internetine sövmekten kişilik değiştirmemize sebep olmuş dandik arap şirketi.

reklam yapmaya uğraşacakları zaman ve parayı fiber altyapı veya başka teknolojilere harcasalar ya, 2014 yılında 2008 yılında aldığımız verimi alamıyoruz internetten.

ileriye gideceğine geri gidiyor bu ttnet, sorsan dünyanın en ileri teknolojileri bunlarda ama uygulamada bir cacık yok. 5000 kişiye hizmet veriyor gibi üç beş kişinin kullanımına sundukları kaliteli internet üzerinden milyonlarca abonesine reklam yapıyor.

bu ülkede özelliştirme yapılmasın amk. şu hizmetin daha iyisini devlet eliyle de alırdık ama 70 lira yerine 25 lira fatura öderdik...
5 tl tarife fiyatımı arttırıp 44 liraya sınırısz 16 mbit internet veren sağlayıcı.
o değilde mk yum hız testinde 14 görünüyor bizi mi sikiyonuz?(laptop modeme uzakta belki o yüzdendir)
ama iyidir vesselam şikayetim yok ha superonline olsa bir dakka düşünmem bırakırım o ayrı konu.
görsel
bugün ilk kez birinin suratına telefonu kapatmama neden olan firma.
elemanın biri aradı, işte 1 tl fazla verin adil kullanım kotanız 100gb olsun ya da 7 lira fazla verin hızınız 2 kat fazla olsun.
dinledim dinledim yok sağolun ilgilenmiyorum teşekkür ederim dedim.

dedi ki "her zaman böyle kampanya yapmıyoruz eminmisiniz her ayın yarısını internet hızınız yavaş geçiriyorsunuz" dedi buraya kadar normal.

gene hayır ilgilenmiyorum dedim.
yukardakileri 1 kere daha tekrar etti.
gene teşekkür ederim vakit ayırdınız lakin ilgilenmiyorum şu ara...dedim.
1 kere daha tekrar etti.
gene sağolun dedim.
1 kere daha dedi....
dedim beyfendi vaktim az kapatmam lazım kusura bakmayın olmaz.
1 kere daha tekrar etti...
dedim kimsenin suratına telefon kapatmak istemiyorum öyle bir terbiyesizlik yapmam ben.
1 kere daha tekrar etti...
kapatıyorum iyi günler dedim.
1 kere daha tekrar ediyordu ki kapattım.

daha öncede arayanlar olmuştu lakin ilk kez böyle zorlayan ile karşılaşıyorum.
hırs mı yaptılar nedir?
gene sikip attılar bir şeyi amk.
An itibariyle 2160p izledigim videoyu 144p izleyemiyorum arkadas. Lan 2 dakikada ne yaptiniz guzelim internete.

Dandik iss.