bugün

(bkz: uydunet aboneliğini açtırmak)
26 mblık dosyayı 8 dakikada indiren net hızına sahip, şikayet için aradığınızda modeme restartla başlayıp size zorla dns değiştirtdikten sonra santraliniz desteklemiyor gibi zırvalıklardan sonra en son çare olarak daha da yapacagımız bişey yok deyip telefonu kapayan milyonlarca kez iptal etsem yine de hırsımı aladığımın şirketi.
sanıldığı kadar kolay değildir. en az 4 yer gezmeniz gerekir.
kapattıktan sonra da peşinizi bırakmıyorlar efendim. sizi arayıp indirim yapabileceklerini anlatıyorlar. abone iken iplemeyenler için sonradan kıymete biniyorsunuz yani.
-aboneliğimi iptal etmek istiyorum.
-tabi onur bey ilgili arkadaşa yönlendiriyorum sizi.

-merhaba onur bey size nasıl yardımcı olabilirim.
-abonelik iptali istiyorum.
-onur bey cart kampanyası curt kampanyası vs vs.
-anlıyorum iptalini rica ederim.
-iptal sebebini öğrenebilir miyim.
-kaplumbağa daha hızlı amk sizden.
-..

böyle sürüp giden ve gerçekleşmesi zor eylemdir.
muhtemelen düşük hızdan gelen bıkkınlık ile yapılmış eylemdir. bu derde ilaç ise superonline'a geçmektir.
imkansızdır. Her seferinde iptal ettik deyip dondurmaktalar. É tabi memleket hırsızların eline kalınca normal yani.
Dünyadaki zor işlerden biri.
En buyuk iskencedir. Ulan o kadar zorlukla kapattirdigimiz yetmezmis gibi bir de 2 ay sonra olmayan internetin faturasini gonderirler. Insani cileden cikarirlar
mahalleme superonline fiber geldiği için yaptığım eylem. hayatımı kurtarmıştır.
Üye olurken bütün firmalar gibi bir imza oraya bir imza buraya derler iptale gelince sıra al, vezneye git, dilekçe doldur vs bakarsınız pabuç pahalı devam edersiniz üyeliğe.
imkansızdır evet. kredi kartı gibidir. kapatmazlar.
az biraz sabır ve gayret ister, inatla gider o sırayı bekler, yazılı olarak kapatma başvurunu yaparsan
ve evrakın kopyasını istemeyi unutmazsan, istediği kadar fatura göndersin. sözlü başvurular falan
turkcell bir bu iki istediği şekilde kendi lehine çevirir.
çok istiyorum ama verdikleri iğrenç hizmetten dolayı onlara küfür etme hobimden vazgeçemiyorum.
çok zor olan eylem.

yapılmaya başlandığı anda müşteri hizmetleri sizi ttnet'te tutmak için her türlü yolu deneyecektir. '3 ay beleş net' '12 gb net 1 yıl %50 indirimli' gibi teklifler sunacaklardır. hayır deyip geçmeniz durumunda son koz olarak çok cazip görünen bir teklif vereceklerdir. bu teklifi de kabul etmemeniz durumunda sancılı bir süreç başlayacaktır. taahhütlü paketiniz varsa yandınız zaten.

paketi iptal etmelerine rağmen interneti kapatmamaları, üstüne yüksek fiyat ödettirmeye çalışmaları ya da paketin kapatılamaması ve bu zamanda gelen fatura, fesih/ cayma bedellerinin ödenmemiş görülmesi gibi süreçlere hazırlıklı olun. müşteri temsilciliğinin bu süreçte vereceği tepkiler ise sabır sınayıcı niteliktedir.

bu çetrefilli yola baş koyanlara allah kolaylık versin.
Hayaldir o hayal
Gerçek olsa duramazsin.
iptal ettikten 1 gün sonra hesap adına dondurma talebiniz var deyip 6 ay sonra dondurulmuş hesap otomatik açılır diyen sonrasında 3 adet farklı tutarda fatura gönderen firmanın aboneliğini iptal etmektir. aman dikkatli olun tufaya gelmeyin. durduk yerde kullanmadığınız hizmete 500 lira para kaptırmayın.