bugün

ayara muhtaç bünyelere tavsiye olunan seanslardır.
ayar verme seanslarında tsk uzman kadrosu ile 24/7 ayar arayanların dertlerine care olduğunu herzamanki gibi yine göstermiştir.
r.t.e ve a.b.d.ullah gül için ücretsiz senslar mevcuttur.
cemil çiçek: genelkurmay başkanı başbakana bağlıdır.
sen ce kim yedi ayarı?
kendi kendini tatmin başlıklarındandır.
asker güdümlü zihniyetin gereksiz başlıklarındandır.
demokrasiyi kendilerine fazla gören bünyelerin ortak buluşma noktasıdır.
tsk, bana tayyip'i bağlayın moduna girmiştir.
(bkz: ampul sensin elektrik tesisatı da sana girsin)
Atalarımızın Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir sözü * oturmaktadır. Nush ile uslanmalarını ümit etmekteyiz. * *
neyin neye bağlı olduğunu göremeyecek kadar kör olanlara her daim verilmesi gereken seanslardır.
y.büyükanit : parlementodan karar çıkarsa kuzey ırak'a girmeye hazırız.
1 ay sonra
rte : asker'den kuzey irak'a girme isteği gelirse evet deriz.
bir yere bağlı olan bir merci varsa buda tırsak akp hükümetidir. oy kaybetme endişesi yüzünden topu her daim tsk'ya atıyorlar. böylece kimin kime bağlı olduğunu herkes görüyor. çiçek gibi açtırırlar adamı burası türkiye iran değil.*
sen ce?
(bkz: tsk ayari)

soruyorum Terörle mücadele etmek konusunda AKP Hükümetinin kafası mı karışık yoksa canımı istemiyor veya ipleri elinden kaçırdı da, gücü mü yetmiyor?
ülkeyi yönetmeyi bilmeyen ve beceremeyenlerin katılmaları gereken seanslardır.
Başbakan, Reuters ve BBC'nin PKK'yı milis ilan etmesini kınıyor ve lanetliyor.

Ancak, bölücü terör örgütüne yardım ve yataklık yapmaktan hükümlü olanların Dışişleri konutunda, TBMM Başkanının özel yemeklerinde ağırlayıp sırtlarının okşanmasını nasıl,

Hükümetle PKK'ya eşit mesafede durduklarını söyleyerek 'barış elçisi' olduğunu iddia edenlerin Hükümet tarafından kabul görmesini nasıl izah edeceğiz?

"PKK'yı milis olarak görenlerle", "PKK'ya destek olanları "barış elçisi" olarak görenler" arasında ne fark vardır.

(bkz: ayar verme seanslari)
(bkz: ampul patladi)