1. 1.
    bir dönemin efsane dublajıdır.
    6 -1 ... efsane komutan
  2. 2.
    Zamanında korsan film olarak truva almıştım bir açtım baktım bunun dublajı çıktı. Bütün filmi dublajlamış işsizler. Yanarım yanarım iki lirama yanarım.
    9 ... 1809 1881 1923 1934 1937 1941
  3. 3.
    --spoiler--
    asa sende kalsın dayı, götüne sokarsın.
    --spoiler--
    10 -1 ... vice versa 7
  4. 4.
    2005 gibi piyasaya cikmis asmis bir dublajdir. mikrop adamlar production imzali bu yapimi azap yolu, sherek ve 2008 tarihli testere dublajlari takip etmistir. kufurbaz haydo falan bunlarin yaninda hikayedir. gercekten de muthis espriler ve orjinal kufurler barindirir her bir cumle her bir sahneye cuk diye otururm mikrop adamlar kendisini ozletmistir.
    paris ve hektor gemi guvertesinde konustuklari sahne... hektor tahtayi cakiyla yontarak heykel yaparken paris gelir.
    (paris:p hektor:h)
    p:abi satiyla (sati diane kruger oluyor) biz birbirimizi seviyoz.
    h:(sinirli bir sekilde parise bakar) gettin satiyi sktin ha. selahattin ikinizin aqsunda gor. bisey demiyom allahinizdan bulun.
    corum aksaniyla konustuklarini da hesaba katin tadindan yenmez.
    3 ... annesininminikkusu
  5. 5.
    Sülonun öldürdüğü ayı yarması adamın arkasındandakilere destekleyin beni,destek istiyorum diye bağırması sesli güldürür...
    4 ... adabayor34
  6. 6.
    sarıların sülo ile karacemal'in yıllardır süre gelen savaşını konu alan muhteşem bir düblaj hala izlemeyenler var.

(bkz: kılıç kuşananındır emmi çekil önümden)
    (bkz: amına koydum onun)
    (bkz: hepinizin sonu böyle olacak)
    4 ... acbaknelerolucak
  7. 7.
    yıllar geçse de unutulmayacak dublajdır.
    1 ... liveyourlife
  8. 8.
    ''sülo,süloo'' ve ''destekleyin beni'' favori repliklerimdir.
    4 ... kaptanaga
  9. 9.
    bu tip dublajlı videoların en iyisidir.gladyatör elazığ filan pek komik değildi.
    1 -1 ... gandalf in elindeki asa
  10. 10.
    “benden hiçbir sikim alaman.”
    2 ... gok bilge