birisi açacaktı ben açayım dedim.

selam ve lgbt ile.
lgbt ne aq.
lpgt'li araç mı kullanıyormuş? inanmam...
erkeksi lezbiyen taksim delisi true mu yoksa?
Kim açıyor.

Truedit: ipne true başlığı hortlatıp kaçıyor sonra benimki sap gibi ortada anlaşılmaz gibi kalıyor.
True'nin girdiği enrty;
Oha kim açıyor lan bu başlığı?
bu doğru mu true? senin kendi tercihin sonuçta biz saygı duyarız ama tam da sana evlenebileceğin taş gibi, iyi kalpli, güvenilir bir kız bulmuştuk sözlükten. keşke daha önce söyleseydin de uğraşmasaydık...
haydaaa kime güvenecez biz ya.
garip bir gelişme. "lgbt"nin açılımını bilmeyen birinin ortaya attığı bir haber olsa gerek. o kısaltmadaki her harf farklı bir kavrama karşılık geliyor. şimdi true hem gay , hem lezbiyen, hem biseksüel, hem de transeksüel mi yani?
ne alaka amk bokunu çıkardınız arkadaş ya.
deme layn etme.
Çüş. True da hipna değildir heralde.
çıkar memeleri vur masaya ikna olalım artık, yeter sıkıldım.
yok artık true...
Oğlum, şimdi True l mi g mi b mi t mi? Hangisi? Siz o kısaltmayı tek bir ifadenin kısaltması sandınız galiba... Ha kendi ne diyor ona bakalım tabii bu arada...
Sormussun da o 4 harfin 9 u da olabilir.
Bana diyebilirsin peki derim ama True o diyen yazar kim ise vallahi yamultur yerinden doğrulamaz o yüzden ne salak salak sorular bunlar mk.
abi kim uyduruyor bunları ya. erkeğim lan ben erkek.
Bizden değil.

kesin bilgi.

Swh...
Excornist: olsun farketmez yinede s.kerim sjsjs..
"erkeğim" diyor hala ya. kim erkeğin arkadaş kim kim kim..
Tamam uyduran uydurmuş da, sen neden sürekli bu tür başlıkları upluyorsun ki. Yoksa bir şeyler mi var bilmediğimiz. Ne isen, Açıkça söyle de, kafa karışıklığı son bulsun artık..
--spoiler--
excornist: olsun farketmez yinede s.kerim sjsjs..
--spoiler--

Bi an excornist sandım len sen miydin karbuzcu...
her gün yeni bir dedikodu...
Bugün de true nun cinsel kimliğini öğrenemedik.
Tövbeler olsundu. Daha neler duyacağız..