bugün

Fenerbahçe-Bucaspor maçı sırasında kameramanların ve görüntü yönetmeninin seslerini olduğu gibi ileten görüntü kalitesi her geçen gün artan kanal..

hacım var mı böyle bişey:

Yönetmen: "Mehmet sendeyim, 2 yapayım bi.. 3 yaptım, 1 sendeyim.. mehmet gir içeri sana geçicem şimdi.. oğuz keseyim mi seni? mehmet yukarı, sendeyim.. 1. kameraya kaçtım ben, bi sanal reklam gönderin.. kerem anlatsın abi, kerem anlat abi başla" - bu arada spiker anlatmaya başlıyor ve Yönetmen: "marş sırasında sendeyim mehmet.. mehmet oyuncuları dolaş.. bayrak yok mu abi? bayrak yokmuş mehmet hala sendeyim.. bi 2 atayım abi, bi de 5 atayım.. 1 sendeyim tekrar.. sendeyim 4, 2 1 yine sendeyim, sanal reklam nerde abi? - Spiker kısa bir reklam arası diyor ve Yönetmen- hd'de devam ediyor yayın abi 1. kamera devam et, oğuz gir içeri artık!! oğuz hakem gelecek şimdi hazırlan.. hala sendeyim mehmet, aldım.. oğuz hakem abi hakem.. sendeyim, sendeyim devam.. aldım"

üşenmedim yazdım be sözlük.. bu nasıl iştir? öğrendim işlerin nasıl yürüdüğünü yani o derece..
hangi akla hizmettir bilinmez ali sami yen stadının kapanış törenini yayınlamaktadır. kaç evde trt hd var sanıyorlar ki.

edit:trt.net.tr sitesinden yaptığı online yayın da kilitlenmiştir.

(bkz: alkışlar benden sana)
bugün itibariyle 3d yayın yapan kanaldır.
buz devri animasyonunun yayınlandığı şu dakikalarda seslendirmesiyle azeri tv'leri akıllara getiriyor. alttan orijinal sesin üzerine türkçe dublaj. gerçekten harikalar.
bu yıl Ülkemizi Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde temsil edecek erkek ve bayan voleybol takımlarımızın karşılaşmalarını yayınlayacak kanal.
milli maçı verseydi gözümde ilah olabilirdi bu kanal. kardeşim devlet kanalısın. hadi sd yayınını star tv falan verebilir ama hd kalitesinde devlet kanalı verseydi şu maçı ne olurdu. hd enmiş. hd en nedir lan.
an itibariyle madrid barca macinda 5.1 dolby digital kavraminin amina koyan kanal. bir hd kanalin sesi boyle kotu olmamali. normalde iyidir ama suan resmen en lazim anda siciyorlar. onun disindaki programlari zaten gereksiz ve band.
d smart 66.kanalda yayın yapan kanal.
trt kanallarının arasında en güzel(belkide tek), bayat projelerden uzak, eğitici programların olduğu kanaldır.
iddia ediyorum trt tarihinde açılmış en faydalı kanal. o ne lan öyle kaç tane grup maçını trt 1'de izledim ömer üründül, hikmet karaman yorumlarıyla maçlardan keyif alamadım. sonra trt hd'yi keşfettim, istanbul'da stüdyodan maçı anlatıyorlar hem de çok geveze bir yorumcu eşliğinde ama adam ne kadar çok konuşsa da o ömer zulümdür etkisini yapamıyor. demek ki herif senelerce kafamızı öyle bi sikmiş ki daha çok konuşan yorumcu bile rahatsız etmiyor.
kafasına göre çeken kanal. bir var bir yok.
şimdilik discovery yada natioanlın belgeselleri ile idare eden kanal. ama güzel kanal. cici kanal.
Maçlarda şifrelenen kanal. Burjuva devlet kanalı mı olurmuş. *
Kaliteli belgesel yayınlarıyla fark yaratan izlemekten keyif aldığım trt kanalıdır.
bir türlü uyduda yakalayamadığım kanal. millet izliyormuş bende açayım diyorum ama yok bulamıyorum bu kanalı.

edit: uydu alıcım hd olmadığından izleyemiyor muşum meğersem.
hd receiver'larda çalışan kanal. normal uydularda siksen çalışmıyor. denendi.
varlığından yeni haberdar oldum.
aylardır trt spor dan işkence gibi maçlar izliyormuşum.
An itibariyle arjantin maçındaki cızırtı çözümü için dil seçeneklerinden orjinal ses e ayarlayın.
Yayınladıkları reis-i cumhur programında alenen chp ve ordu düşmanlığı yapan akp propagandası kanal. Tarih bugünşeri yazıyor çok değerli yalaklar, devran elbet dönecek. Bakalım o zaman ne diyeceksiniz,
Not: chp'li değilim.
Mükemmel bir kanal. Şu anda da böceklerde kamuflajı anlatan bir belgesel var.
Kaliteli yayinlar yapan izlenilesi pek az kanaldan nadide bir ornek.
3 günde bir kendini tekrar eden kanal.
trt nin tematik kanalı diyebileceğimiz izlenesi güzel kanal.
turksat 4a'da bulunan en izlenesi hd kanal.
Gerek yayın akısı gerekse yayınların kalitesiyle en izlenesi kanaldır.