1. 1.
  metalcore un yeni temsilcilerinden.daha 20 yasinda gitarist vokalist ve soz yazarina sahip hos sarkilari bunyesinde bulunduran grup
  3 ... max cavelara
 2. 2.
  metalcore un yeni temsilcilerinden. 16 yaşında florida nın en iyi gitaristi ünvanına kavuşmuş bir gitarist/vokaliste sahip grup. ascendancy albümlerinden pull harder on the strings of your martyr en güzel şarkılarıdır kanımca.
  3 -1 ... be cool or be cast out
 3. 3.
  sadece metalcore degil metalcore/nwoahm yapan basını matt heafy adlı bir japon(86'lı)un cektigi gelecegin judas'ıdır!
  ... dave mustaine
 4. 4.
  roadrunner records'a bagli olan,yetenekli bir gitariste sahip metal grubu.
  ... a fine day to exit
 5. 5.
  son albümleri the crusade ile citayi yükseltmis, Iron Maiden'in Avrupa turnesinde support olarak cikacak grup. Matt Heafy de vokalini bir kat daha gelistirmis.
  ... aftermath
 6. 6.
  the crusade albumleri cikmistir.ama artik metalcore dan heavy metale gecmilerdir.matt in brutal vokalinin yerine daha cok clean vokal gelmistir.ayrica bi kac sarkida da 7 telli gitar kulanmislardir.album bence gayet guzel.unrepentant,to the rats,becoming dragon albumdeki dikkat ceken sarkilar.
  -1 ... max cavelara
 7. 7.
  metalcore tarzında bir çığır açan, ascendancy albümü ile listeleri altüst eden ve son albümü the crusade ile de daha farklı bir yer edinen becerikli grup...
  -1 ... antisocial
 8. 8.
  metalin geleceği dediğimiz gruplardan.bu kadar genç yaşta bu kadar başarılı olmaları; çalışma disiplinlerine bağlıdır. hepsinin gün içinde; bireysel enstruman egzersizleri yaptıkları, daha sonra bu düzeni aksatmadan toplu prova yaptıkları bilinmektedir.
  2 ... funeral of burnt memories
 9. 9.
  ustun yetenek matt heafy nin onderligindeki grup.
  ... bilmem
 10. 10.
  2000'li yıllarda Florida, ABD'de kurulan bir metalcore grubudur.Kelime, Latincede "üç yol ağzı" anlamına gelir.
  RoadRunner Records'dan "Ember to Inferno", "Ascendancy" ve "The Crusade" adıyla 3 albümleri çıkmıştır.
  ... kahverengi