bugün

kadinin tribinden bikmis usanmis erkektir.

triplerimiz sizi gercekten bu kadar rahatsiz ediyorsa bence gidin erkeklerin memesini elleyin, onlarla opusun. he kadinlardan etkileniyorsaniz bu duruma zorla da olsa katlanacaksiniz! karsi tarafla mutlu olmaksa asil hedefiniz katlanmalisiniz. cunku hepimiz boyleyiz. en yapmaz denen kadin bile trip yapiyordur da siz anlamiyorsunuzdur.

x:ne oldu askim?
y:yok bir sey.

su yok bir sey cumlesinin altinda nasil seyler yatiyor bir bilseniz tercihlerinizi degistirirsiniz. he degistirmeyenleriniz de bi sekilde kahrimizi cekiyorlar iste. canlarim.

tekrar ediyorum; trip yapmayan kadin ol-maz. biz o tribi yapacagiz arkadaslar. gununuz zehir de olsa, basiniza agrilar da girse yapacagiz. cunku kadinlik hormonlarimiz bizi bi sekilde "merve kim askim?" a getiriyor. yani inanin 26 yillik kadinim, ben bile triplerimize bazen mana veremiyorum. uzuyor uzuyor uzuyor, sonra "lan ben neye trip yapiyordum?" u dusunuyoruz.

tirnaklarina oje suren, 2 saat aynanin karsisinda yuzune gozune bir seyler suren, avm avm gezip moda nin kulu ve elcisi olmus bi cinsiyete bence fazla yuklenmeyin. hayir yukleniyorsunuz bu sefer de depresyona giriyoruz olan yine size oluyor.
Yoktur.
Nerede duracağını bilmeyen trip vardır. Bunun da cinsiyeti yoktur. insanlar zaman zaman tavır koyabilirler, fakat her şeyin fazlası zararlı ve bunaltıcıdır.
(bkz: erkekleri anlamak)
Erkeklerin genelidir.
Tribi seven varsa islak sopayla doverim onu.
vurduruyordur.

yerli yersiz hosuma gidiyo aq bu laf.
ben erkeğim diyen erkektir.

bu arada farkında değilsiniz ama kendi kredinizden yiyorsunuz.

- ne oldu canım
+ bir şey yok.
- var bir şey söyle.
+ ya yok diyorum.

bir oluyor.

iki oluyor.

üç oluyor.

evlilik oluyor.

+ ne oldu aşkım?
- yok bir şey.
+ iyi, yemekte ne var.
- sen çok değiştin evlendikten sonra bedri.

yaa değişti yarak değişti. bir olur iki olur üç olur. ömür boyu sizin tribinizi mi çekecez lan.

"kocam artık beni sevmiyor ne yapmalıyım"
otur ağla gerizekalı. ulan ortalama 5 yıl sürüyor evliliğe giden ilişki 5 yıl boyunca ona trip buna trip. sizinki hormon değil. sizin ki şımarıklık.

tripmiş hormonmuş. ulan sanarsın kadın 1980'lerde yaratılmaya başlandı ondan önce erkekler kendi arasında ürüyordu. sizden öncekilerde böyle bir bok yoktu. hormonsuz mu onlar?

"kocam beni aldatıyor ne yapmalıyım"

trip atma. huzur ver adama. ömrü boyunca senle mi uğraşacak.

- ne yemek var.
+ yok yemek falan.
- bir şey mi oldu canın mı sıkkın.
+ yok bir şey.
- dışarı çıkalım yiyelim.
+ yemeyeceğim ben.
- var bir şey belli, hadi ne oldu söyle, yemeğe çıkalım orada anlat
+ ya yok bir şey diyorum sana kırk defa sorma.
- bok ye o zaman.

ya bok ye işte. kocam beni artık sevmiyor. neyini sevecek lan senin. Kezban. kezbaaaan. tipe gel. akşama kadar evde oturmuş hala trip atıyor. tiplere gel.

gece gece ne biriktirmişim amk ya.

olm aslında şu içimdekileri bir yazsam bir hafta yazarım. dertliyim olm.

ekleme: lan depresyonda kadınları sollamışız. sorsan bunlar duygusal bunlar düşünür evin yükü bunlarda. şımarıklar.
Hergun trip yiyorsa intihara giden yola giren erkektir.
Defolup gitmesi gereken erkektir.Seviyosa o trip çekilecek.
(bkz: cem yılmaz-adet döngüsü)
kizi sevse de belli bi yerden sonra o trip adami bunaltir ve kiza siktiri ceker. tribi kim sevmis amk ?
-yasasin kiz yine bana trip atti
+siktir git amk. salagi
yukardaki gibi bir tepki alabilirsiniz.