bugün

dünya üzerinde sayıları pek az olan kadınlardır.

onları koruyup kollamak gerek.
ölmüş kadındır. allah rahmet eylesin!
trip ve alışveriş neyse de kıskanmamak zor.
öyle kadın mı olur lan diye düşünürüm, arkadaş çekişme olmayınca ne anladım ben o ilişkiden terk edilesi kadındır o kadın .
trip atmam, kıskansam da belli etmem, ama alışveriş yapmamak mı? Yok arkadaş o kadar da değil.
neden kıskanmıyor la bu hatun beni diye erkeği düşünmeye teşvik eder.
alışveriş yapmayandan kasıt, mangoda bir buçuk ya da iki saat vakit geçirmek kastedilmiş olabilir.
öyle olursa hatun, erkek yine beğenmeyebilir, yani ne emmeye ne gömmeye gelir ilişkiler.
askerligini erzurum'da yapmistir.
trip atacak kadar özgüveni alışveriş yapacak kadar enerjisi kıskanacak kadar sevgisi olmayan kadındır.
trip atmayan ve kıskanmayan kadın vardır fakat alışveriş yapmayan kadın yoktur. alışveriş çok geniş bir kavramdır, market yiyecek alışverişleri de girer bu kavramın içine. alışveriş yapmalıdır fakat erkeği yanında sürüklemek zorunda değildir, tek başına da halledebilir.
nesli tükenmiş kadındır. olanlar da dünyanın her yerinde koruma altındadır. (bkz: milli park)
öyle bir kız karşıma çıksa diyeceğim ilk şey:
evimin kadını çocuklarımın anası olur musun? -ama artık bu özelliğe sahip fosil bulabilirsiniz o kadar.-
cennetten düşmüştür, akıllara himym barney sahnesini getirir.
illa vardır kıyıda köşede. renkli, göz alan, açık seçik, farklı elbiseler giyenlerin peşinde koştuğumuz için göremiyor olabiliriz.
aferin güzel espri.
yok amk öyle biri yok. bu özelliklere sahip olsa bile bir kusuru oluyor.
alışveriş yapmamak dışında kalanlar daha kolaydır.
kadın değildir. transeksüel dahi değildir. e.t. olabilir.

(bkz: extra terrestrial)
çirkin kadındır.
kıskanmayan değilde diğer iki özelliği olan birini tanıyorum. seven kıskanır çünkü. yani var olan kadındır.
var öyle biri(leri). en büyük ortak özellikleri ise yalnız olmalarıdır.

eğri oturup doğru konuşalım gerçekten bu özelliklere sahip dünya üzerinde hiç mi kadın yok yoksa "nerde öyle kadın, olsa nikahımı basarım" diyen onca erkek bu özelliklere sahip birini buldu mu fellik fellik kaçıyor mu? evet doğru cevap fellik fellik kaçıyorlar ve hatta kötülüyorlar.madde madde ele alalım;

trip atmayan kadın: insan kendine nasıl davranılmasını layık görürse ona öyle davranılır. eğer çevrendeki bir kaç kişi seni bariz biçimde ezerse normalde cesaret edemeyecek ya da seni ezemeyecek olan diğeri bile ego tatmini uğruna seni ezmeye çalışabilir. birbirinden çok farklı arkadaş grubuna dahil olanlar bunu bilirler. hanım kızımız tribi niçin atar istemediği bir durumla karşılaştığında bundan rahatsız olduğunu belli etmek ve bir daha yapılmamasını istemek için. eğer hiç trip atmayan bir kadınla karşılaşırsanız onun nelerden rahatsız olduğunu neleri istemediğini bilemezsiniz, o kişi size kapalı kutu gibi gelir sizi sahiplenmediğini düşünürsünüz ondan soğursunuz. konu sadece sahiplik duygusu değil trip atmayan kadının sorumluluğunu da üstünüzde hissetmezsiniz böylece gayet rahat davranızsınız, istekleri olmayan ya da isteklerinin verilip verilmemesi umrunda olmayan biri sizi ne kadar rahat ne kadar mutlu hissettirir? o yüzden erkeklerin aradığı trip atmayan kadın değil az trip atan kadın olabilir bir ihtimal.

alışveriş yapmayan kadın: ya allah aşkına alışveriş yapmayan kadın ne demek...ne saçma bir istek. bunu açıklamaya bile gerek yok. makyaj yapmayan...vs dense bir nebze. hadi bunu da çok para harcamayan kadın diye değiştirelim.

kıskanmayan kadın: geldik alışverişten bile saçma maddeye. açık konuşmak gerekirse ben bir çok arkadaşımın (bir tane de değil ki 'sorunlu' diyeyim*) zerre kadar kıskanmadığı halde kıskanmış numarası yaptığını, "neden telefonu geç açtın?", "dün gece neden sana ulaşamadım", "o üstündekiyle o ortama gitme" muhabbeti yaptığını bilirim. telefonu kapattıklarında da onlara iyilik yapmış gibi davranırlar..neden? çünkü erkekler inanılmaz derecede sahiplenilmek isterler o duyguyu hissetmezlerse karşı kıskançlık başlatırlar. beni neden kıskanmıyor, yeterince sevmiyor mu triplerine giirerler, kendilerine güvenleri azalır.

ve en önemlisi kendisini kıskanan (*), küçük tripler atan, nazlanan, kendine bakan (alışveriş yapan, kaliteli parfüm süren, spor ya da şık marka giyinen) bir kadın bulduklarında da trip atmayan alışveriş yapmayan kıskanmayan kadın aynen posta. sonra da " sen beni zaten hiç sevmedin", "bana sevdiğini hiç hissettirmedin", "bana yabancı gibi hissettirdin"..vs muhabbeti.

not: yazar burda dolmuş taşmış.
sevmeyen kadındır.

edit: alışverişini gizlice yapıyordur.
http://www.swfcabin.com/swf-files/1269236582.swf
(bkz: tövbe de)
Öylesinin kadınlığı tartışılır, muhtemelen hormon bozukluğu ya da akıl zafiyeti vardır ya da depresyondadır hayattan ümidi kalmamıştır.Tatsız tuzsuz yemek gibidir o.Yiyebilene aşkolsun,çok ararsınız siz çooookk
trip atmadığı için akıllı olduğu düşünülüp, alışveriş yapmamasıyla kadınlığından şüphe ettiren, kıskanmamasıyla ise gerizekalı olduğunu gösteren kadınımsıdır. sevdiğini kıskanmayan kadın olmaz. alışveriş yapmayan dişil görüntü de olamaz. o halde trip atmamasının artık kişiye bir artı katmayacağı kadındır bu.