bugün

kıskanacak bir şeyi olmayan kadındır.
Ontolojik olarak felsefeye konu olmalıdır.Tamamen felsefik bir konu.Varlığı veya yokluğunu bilim ispat edemiyor.OLan da bize oluyor.
Biri şu işe el atsın.
sevmiyordur. net.
Hem kendine hem de sevgilisine güveni vardır. Kıskanmanın temelinde güvensizlik yatar.
"öteki kadın"dır.

kıskanmaz, kıskanılır. şeytan seni.
sevmiyordur o yüzden kıskanma gereği duymuyordur. seven kadın kıskanır.
Umursamayan kadındır zira kıskanan kadın umursar.
Yorgun kadındır. Vazgecmistir. Pesine düsmüyorsa gözünde bitirmistir.
kıskanmak en güzel şeydir ve kıskanılmak. yapın bunları yaptırın. şii tamam abartmayın.
Karşısında ki kişiyi sahiplenmiyordur. Sahip olduğumuz ve çok sevdiğimiz şeyler bizim için değerlidir onların hiç bir şekilde deforme olmasına, zarar görmesine yada kaybolmasına tahammül edemeyiz, bence bu da böyle birşey. insan çok sevince sahiplenir, bağlanır ve sevdiği kişiyi kıskanır.
varlığına inanmadığım kadın. varsa sevdiğine inanmadığım kadındır.

geçen gün şöyle bir hadise geçti;

bizim hanımla evde oturuyoruz, ayrıca güzel de bir kedim var. kedi kucağıma uzandı seviyorum onu, severken "oy sen ne güzelsin böyle, kainat güzeli misin? venezuelalı mısın?" diye sevdim kediyi. akşam oldu, dışarı çıkalım bir kahve falan içelim hava alalım dedik. asansörde surat bir karış bizimkinin. hayırdır? dedim.

-"sen anca kediye iltifat et" dedi.

kediyi mi kıskanıyosun? dedim.

evet ulan evet!!! dedi.

susuverdim.
kendine güvenen kadındır.

ben last seenden dolayı falan " ayy kime yazıyosun yhaaa " yazıp kimsenin götünü kaldırmam.

ben hiçbir zaman pişman olmam.

ben karşımdakinin en değerli varlığı olan evcil hayvanını da kıskanmam.

çünkü ben leia skywalkerım.
harika bi varlığım.
Hıhıı evet o benim nasıl bir his olduğunu unuttum valla ya .
sevmiyordur. başka açıklaması yok.
boynuzludur.
Yoktur. Kıskançlığını bastıran kadın vardır.

Bir kadın için huzurun, genç kalmanın, sevilir olmanın yolu yalnızca budur diye düşünüyorum.
Hatta düşünmüyorum bunlar benim taktiğim agkıdagh. Ultra anlayışlı bir insan oldum hep, hala öyleyim *
Kendine güveniyordur. Eşine de güveniyor olabilir. Güven meselesi sonuç olarak.