bugün

yılların sözlükçüsü olarak şunu belirtmem gerekir ki, çok bariz bir şekilde ilgiye ihtiyacı olan ve bunu kadın taklidi yaparak tatmin eden, dolayısı ile asosyal ve yalnız bir kimse olduğu sonucuna vardığım yazarımsı. yazdıkları boş ve genellikle zaman kaybı olan, kalitesiz içerikler üreten birisi.
görsel
beni seri layklamamış unutmuş yazar.herkese şapur şüpür bize yarabbi şükür oldu mu hiç : )
şaka yapmıştım ciddiye almış manyak.ve hala devam ediyor. dur oğlum dur.millet yanlış anlayacak.

görsel
görsel

iyi geceler ...
görsel

Ben kaçar. Muck.
(bkz: harun abi) kesin eminim.
gece gece seri oylayarak gelinliğimle bekliyorum mesajı veren yazar.
görsel
(bkz: saplı sultan)
Ubbss!
görsel
(img:#1934623)

Ben gidiyorum bir yerlere ...
Beni de seri açık oyladı.

Tanımam etmem ama kendisi bir entry sebebiyle mesaj attığında biraz net ve kaba bir üslup takındım. Bana şaşırtıcı biçimde çok saygın bir cevap vererek utandırdı. Hala da gördüğüm kadarıyla genel olarak aynı saygın üslubu devam ettiriyor.

Söylemesem olmazdı. iyi yazmalar olsun.
Yokluğunda sözlük baya bir ferahladi. Ne kadar nezih bir yer oldu farkında mısınız?
bugün çaylaklığı bitebilir toplamda 7 gün civarı haksız yere çaylakyemiştir. özledik

görsel
erkeğin erkeği bu kadar özlemesi çok tuhaf değil mi aq.
görsel

Sözde çay kahve içmeye çağırdı. Meğersem badana işine yardımcı arıyormuş beyefendi. Swh. Ama Olsundu.
Yürümekten asla vazgeçimicek.

Çok inatçı biri sanırım.
görsel

Yine birileri top mop fotoğrafı atarak artı oylarla üzerimden prim yapmaya çalışmış. Güldürmüştür ...

iyi geceler. Ben kaçar.
görsel

Şahsımı kıskanan yazarlardır. Sevgilerle. Muahh.
(bkz: geldi yine saçını fönlediğim)
(bkz: hahaha hahahaha)
öyle birşey yok, biz adamlarımıza böyle bir talimat vermedik.
görsel
kimse de demiyor ki traveller iki l ile yazılır. neyse.