bugün

kupayı alamayacak takım. neden mi ben akpli değilim akp mitingine de siyasi amaçla gitmedim deyip türkiye son 10 yılda dünya gücü oldu diyen bir başkana sahip oldukları için.
tolga için 3 milyon + oğuzhanı istedikleri haberleri dolanıyor ama biri şunlara Tolga + Onur + 5 milyon + Sümela'nın tapusunu verseler de Oğuzhan'ı alamayacaklarını söylesin.
şaka gibi takım , her yaptığıyla beni güldürüyor. ezikler işte.
galatasaray'a bedava topçu verdiklerinden satış ahlakı ve pazarlık prensiplerini unutmuş takım. evet.
hükümet yalakası bir başkan,çapsız bir teknik direktör,mustafa akçay ın altında çalışacak kadar yüzsüz bir hami mandıralı ile sezona hazırlanan kulüp.
eski günlerinden kasıt kümeye oynadıkları geçen sezonsa gönül rahatlığıyla dönebilir.
Ezik takım. Alt liglerdeki küçük takımlar gibi oyuncusunu yüksek fiyata satmaya çalışıyor.
(bkz: tolga zengin)
kupanın sapını alan ve hala konuşan bir takımdır .
Guzide bir ilimizin guzide bir futbol takimiydi bir zamanlar (!)
şikecilerle olan savaşında fransızların yanına geçtikleri için saygıyı haketmeyen takım olduğu iddiâ edilen kulüp. doğrudur, saygıyı şikeciler hakediyor. nitekim şike yapıp zeytinyağı gibi üste çıkmak ulaşılamaz bir meziyettir. ulaşılmaz bir kafa yapısına delâlettir. bravo yeminle...
Ayrica sivasspora fenerbahce maci oncesi sike teklif eden kulubtur.
2010-2011 sezon şampiyonluğu uefa tahkim kurulu tarafından da onaylanmıştır. o sezonun sözde şampiyonu fenerbahçenin şikesi uefa tarafından tescillenmiştir.

(bkz: o kupa trabzona gelicek)
Uefa'nın şemsiyelerinden sonra 2010-2011 sezonu şampiyonluk kupasını malum takımın malum yerine sokacak olan takım.

Bordodur..Mavidir..Candır..Hayat biçimidir..
estabangillerin hala daha verdiği mücadeleyi kupa mücadelesi zannettiği trabzonun adaelet peşinde olduğunu anlamadığı... türkiyede spor alanında 2. devrimi gerçekleştirmiş büyük camia...
2013-2014 sezonunun ilk maçını deplasmanda beşiktaş ile yapacak olan takım.
ikinci maç ise trabzon'da komşu takım rizespor ile.
akhisar
karabük
kayseri
konya
fenerbahçe

diye de giden bir fikstüre sahibiz.
maluoda dan sonra lucas barrios ile de anlaşma noktasına gelen takım.
"Şampiyonluğumuz verilmezse,Trabzonspor’un milyonlarca sevdalısının eylemlerinin önüne nasıl geçileceğini merak ediyoruz" şeklinde açıklama yapan takım. yani taraftarların eylemi ne olacak ki? bomba mı patlatacaklar? insanlara mı saldıracaklar? bu nasıl bir yönetim kafası amk..
mafya tavırlarıyla,zaten yarım akıllı olan trabzonluları daha çok gaza getiren bilinçsiz bir yönetime sahip takım.

malouda'nın fotoğraflarında başkanla birlikte pozunu gördüm,olur da malouda imza falan atmazsa dövdürecekmiş gibi bakıyor adama.

yazık günah,millet böyle adamlara biat etmeyi ne de çok seviyor.
istanbul oligarşisine karşı 1967'den beri dimdik duran anadolu efsanesidir. küçük şehrin büyük mücadelesidir. 2010-2011 sezonu şampiyonudur.
tescilli şikecilerin saldırısına maruz kalan futbol kulübü.
derry city maçı öncesi kurban kesen takım. ulan ahahahahaha.
malum sezonun şampiyonudur . verin hakkettikleri kupayı bunun içinde mi yasa değiştireceksiniz ayıptır, günahtır yazıktır.
florent malouda transferini yapmış takım. harbiden beni şaşırttılar. helal olsun diyorum.
bosingwa transferi konuşuluyor medyada umarım olur. sorun transfer etmek değil trabzon'da tutmak. cidden çok zor oluyor.
malouda dan sonra bosingwa yı da istanbul a getirerek saygı duyduğum takım olmuşlardır. bu 2 adamın takıma ne katacağını kestirmek şimdilik zor ama kesinlikle kötü transfer değiller. helal olsun diyorum...