1. ?.
  Türk futbolundan bu yıl cok iyi şeyler beklemem için gecerli sebeplerden sadece biri.
  ... jakuzi
 2. ?.
  istanbul'a inişinde izdiham yaratan brezilyalı yıldız.
  http://www.ajansspor.com/haber/149690
  1 ... wolfshade
 3. ?.
  şu ana kadar türk takımlarının yaptığı en iyi transferdir. bir orta saha oyuncusu olarak 155 maçta 65 gol atmış olması, hatırladığım kadarıyla da yüksek bir tekniğe sahip olması gibi nedenlerle trabzonspor' a ve uefa maçları aracılığıyla da türk futboluna hayırlı olacağını düşündüğüm futbolcudur. trabzonspor' un son yıllarda yaptığı en iyi transferdir.

  (bkz: hayırlı olsun)
  1 ... fth
 4. 16777215.
  Bu baba transferi çekemeyenlerin kıskançlık dolu entryler yazmasına sebep olan olaydır.
  2 ... ortouch
 5. 0.
  üç büyük yok tek büyük var realitesinin bir kez daha dillenmesine sebeb olan transferdir. transfer döneminden beri lafta bütün dünya starlarını transfer edeceklerini iddia eden üç büyük ancak nal toplamıştır bu transferin arkasından.
  2 ... palta
 6. 1.
  başarılı bir oyuncunun trabzona gelmesi olayıdır. trabzon gerçekten başarılı bir transfer yapmıştır. alman liginde bu kadar başarılı olmuş bir futbolcu türkiye süper liginde çok fazla iş yapar.
  ... mmtyvs
 7. 2.
  trabzonspor'a gelen 61. yabancı olduğu söyleniyor.ayrıca yeni sezonda 30 numaralı formayı giyecekmiş.
  ... chilavert
 8. 3.
  (bkz: ailton)
  1 ... grotesquee
 9. 4.
  fatih tekkenin gitmesinden daha önemli olmayan olaydır. iyi bir oyuncudur lige ve trabzona çok şey verecektir-temennim-, ama ruhu gitmiştir trabzonsporun da. gökdeniz karadenizin cezalı olduğu devre fatih canını dişine takmıştır, ruh vermiştir, ayakta tutmuştur takımını. hele ali ami yen de oynanan galatasaray maçı vardır ki, yenilmişlerdir, küfür işitmiştir ama trabzon için ne ifade ettiğini daha iyi anlatır. marcelinho ise kendi evini diskoya çevirmiş bir oyuncudur ayrıca. yine de hayırlı olsun, yattara ile beraber keyifli geceler dilerim reina ve lailalarda.
  ... don kişot
 10. 5.
  devre arasında yeniden bundesliga yolunu tutan ve wolfsburg'la anlaşan marcelinho için sona ermesi beklenen masal. hiç değilse ziya doğan sol kanat değil de forvetin arkasında oynatsaydı da gidene kadar biraz gole doysaydık türk izleyicisi olarak.
  1 ... krmyrdsn