bugün

bu etiketle twitter'da bu gece trabzonsporlular tarafından bir şekilde başlatılmış olan ve büyük bir oranla ilgi görmekte olan tepki niteliğindeki güzel eylem.

#trabzonnotturkey.

görsel

hem tepki hem ironi içerir.
(bkz: türkiyedir galatasaray)

doğrudur. trabzon türkiye değildir.
(#22615687)
görsel
trabzonspor taraftarı,takımları bu ülkenin takımı olarak sayılmadığından çok anlamlı protesto duruşu sergiliyorlar, eyleme çuvaşistan bayrağımla destek verdim.

https://twitter.com/bahan...status/425419916351512578
trabzon not hiçbisikim hashtag'iyle daha bir anlamlı olacak hadisedir.
Bunlar siyah poşeti kafaya koyup hepimiz negroyuz diyen elemanlar değil mi? (bkz: trabzonlu kafası)
kim ne amaçla başlatmış bilmiyorum ama Trabzon'un bilinirliğine aykırı bir etikettir. daha ileri gidiyorum; salakçadır.
anca tirapzonlu kafasıyla popüler olabilen tag.
gerizekalı turnusolu olan hashtag. destek olanların iq seviyesi 61'miş.
pontus rumların başlattığı hashtagdır.
dicem dicem diyemiyorum adamlar haklı bi yerde ama yazmasam ölücem. bana her gördüğümde serkan is my girl ü hatırlatıyor.

tanım entrysi; trabzonsporluların protesto hashtagidir.
millyetçiliği ile meşhur delikanlıların(!) 1 maça ülkelerini satmalarıdır.
haklarını aramak için ironi yapıyorlar adamlar haklı amk. ülke falan satma yok sadece farkındalık yaratmaya çalışıyorlar. trabzon eğer o zaman şampiyon olsaydı şu anda o kadar futbolcuyu Galatasaray'a kaptırmaz ve şu anda belkide 2. şampiyonluğu bile almış olabilirdi.
tam bilmiyorum ama trabzonsporla bayrak kirlendiğini düşünenlerin hashtag'i diyorlar. adamlar takım yüzünden kendi bayraklarından vazgeçtiler resmen. siktirin gidin abicim istemiyoruz sizi burada zaten. gidin. siktirmeden gidin isterseniz. gidin yeter ki. bayrak da bizim ülke de bizim. hadi bakalım.
Bir laz olarak en sevmediğim insandır trabzonlular. Şimdiye kadar tanıdığım trabzonlular beni öyle bi soğuttular ki trabzondan , hep ön yargılı bakıyorum o yüzden trabzonlulara. O yüzden pek de sikimde olmayan olay. Ön yargımın kırılması dileğiyle.
Türkçesi ne oluyor la bunun. kime laf söyleniyor.
(bkz: trabzon dur allahını seversen zate ortalık karışık)
trabzon not turkey.
but, everywhere in turkey is trabzon to us. * *.
güncel Önemli Başlıklar