4 yaşındaki çocuğu taciz ederek infial uyandıran mesut turan isimli akittir.
akçomardır.

neden akittir, neden akçomardır.
bunu biz demiyoruz.
kendi facebook profili anlatıyor.
görsel

mesut turan ismini hem de yandaş medya vermişti bizlere.
kendisi trabzon belediyesinde temizlik işçisi bir akit.
https://www.takvim.com.tr...n-kim-oldugu-ortaya-cikti
şaşırtmamıştır.
önce serbest bırakılmış, sonradan kamuoyu tepkisi nedeniyle yeniden gözaltına alınarak tutuklanmıştır.

görüntüler paylaşılmasa ve insanlar tepki göstermese, şu an yine aynı sokaklarda taciz edecek çocuk arıyor olacaktı.
lan tengir, sırf 3-5 fazla artı oy almak için, bir yavşak yüzünden tüm akp'lileri sübyancı, tacizci diye lanse etme.

not: hayatımın hiç bir döneminde akp'yi desteklemedim.
(bkz: alnı secdeye değen sapıklar)
muhsin yazıcıoğlu ak partliymiş, aydınlandık kardeş sağol.
ilk seferde serbest bırakan savcıyı çok merak ettim şahsen. acep görüntüde net olan eylemin çeyreği kendi çocuğuna, yeğenine, eşine yapılmış olsaydı yine de ifadenin ardından serbest bırakır mıydı.
ak ittir. bunlar hep böyle amk.
bu tip orospu çocuklukları hep sağcı, akpli, dinci yavşaklardan çıkıyor. şaşırdık mı, hayır. hiç alevi ya da solcu bir insanın taciz, tecavüz vs gibi olaylarına denk gelmiyoruz. tesadüf olamaz herhalde. buna benzer geçmişte bir başlık açmıştım ama hatırlamıyorum şimdi.
ciddi ciddi "şaşırdınız mı" diye sormak gerekir?

hacı siz bunların sapıklığını zaten bilmiyor muydunuz?

72 bakire hayali ile kuduran, 9 yaşında kızı sikmeyi normalleştiren tipler bunlar.

alayı pedo.

ne bekliyorduk abi?
"bursa çocuğuyuz her yerde s...evişiriz" diyen topu akıllara getiren paylaşım.
Küçük çocuğun açık olan saçı, derin sırt dekoltesi, bacak dekoltesi ve cüretkar göğüs dekoltesi sebep olduysa demek ki. (!)

Ulan dinci geçinen yobazlar, hadi kızlarda açmasın kıçını başını diyorsunuz ya, hadi onu anladık diyelim. Ulan bu el kadar bebenin nesinden tahrik oluyor bu şerefsiz.

Demek ki neymiş, açık olmak ya da kapalı olmakla, hatta büyük ya da küçük olmakla da alakası yokmuş. Sapık sapıktır. Sapığın dini olmaz.

Tanım: el kadar çocuktan faydalanmaya çalışan, pedofili sapık bir ordinaryüs ittir. Köpeklik konusunda ders verebilecek derecede bilgilidir.
hiçbir gardiyanın ve güvenlik kameralarının olmadığı bir koğuşa düşmelidir.