bugün

en çok modemlerini sevdiğim düşük fiyatı ve kalitesiyle beni benden almış markadır.
linksys marka modem ve pci adaptör almaya gidip, onun yerine TD-W8960N modeli modemini ve TL-WN851N pci kablosuz bağlantı adaptörünü alıp geldiğim marka. bir kaç saattir kullanmama rağmen tek söyleyebileceğim muhteşem performansa sahip olduğu, hiç bir sorun çıkarmadan tüm bilgisayarlar ve telefonlar ile bağlantı kurabiliyor ve neredeyse içinde bulunduğumuz tüm sokağa yayın yapabiliyor.
sürekli sorun çıkartan bir modemin üreticisi firma. anahtar kelimeleri; yavaş net, kopan net. bir huzur versede adam akıllı dolaşsak dedirtir.
ev ve iş yerlerinde istenilen herhangi bir noktaya internet bağlantısını elektrik tesisatı üzerinden 200 mbps hızında aktaran ve aktarılan noktada yayınlanan kablosuz ağ ile paylaşım olanağı sunan tl-wpa281 kablosuz powerline adaptörleri üretmiş firma:
http://www.veteknoloji.co...suz-internet-53002--.html
görsel
ataşehir'deki teknik servislerinden memnun kaldığım modem markası. 10 eylül'de benim hatam dolayısıyla bozulan ve garantisi biten w8901g modemimi ups ile kargo ücreti ödemeden gönderdim ve 15 eylül'de yeni kutusunda W8951ND modeli yine ups ile ücretsiz bir şekilde elime ulaştı. buna rağmen aynı gün logitech rumblepad 2 kolumun yön tuşlarının bozulmasından dolayı muhattap olduğum logosoft firması kolu onlara göndermemi yurtiçi kargo ile anlaşmaları olduğunu, kargo fiyatını ödememi ve ürünün tamirinin de 20 - 30 tl tutacağını söylediler. neyse tp link'i gönderdiğim adres aşağıdaki linkte, orada göndermeden önce arayacağınız telefon numarası da yazıyor;

http://www.tp-link.com.tr/about/?categoryid=107
wireless i sürekli problem çıkaran dandik, ucuz modem. aldığıma bin pişman oldum.
802.11 b/g standartında wifi'lı modem aldığım için işkence çektiğim modem.
TL-ANT2408CL model anten ilavesi ile neredeyse tüm mahalleye yayın yaptığım modemim. 2.5 senedir elektrik kesintileri harici hiç kapanmamasına rağmen bize hiç bir sorun yaşatmadı.
görsel
Tp-link TL-WN7200ND kablosuz usb adaptörü süper olan marka. 2 kademe çekmesine rağmen süper hızda internet erişiminizi sağlayan aparat.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.