bugün

entry'ler (23)

fotoğraflarda güzel çıkamamak

erkekseniz güzel değil yakışıklı çıkmanız mümkündür.

insanı yıkan iki kelime

seni sevmiyorum.

hugo almeida

gittikçe artan performansını yeni imajına borçlu olduğunu düşündüğüm portekizli futbolcudur.

uludağ sözlük fuck buddy aranıyor ilanları

genellikle erkekler tarafından verildiğine inandığım ilanlardır.

2072 eurovision şarkı yarışması

oylar yine komşuya gidiyor.

torrentleech

an itibariyle üye alımı açık olan sitedir. invite cod yerine SEPTEMBER2013 yazmanız yeterlidir.

major lazer

şu aralar watch out for this(bumaye)adlı şarkı ile yardıran grup. dancehall ve raggea türlerinde şarkılar yapmaktadırlar.

takip edilesi bloglar

http://teknosinemaloji.blogspot.com

kendi bloğum. daha çok yeni

edit:bunu da eksilediniz ya

türkiye de fuhuşun yasal olması

az önce öğrendiğim durumdur. türk Ceza Kanunu'nun 5237 sayılı yasanın 227. maddesi tarafından düzenlenmiştir. bu da ülkelerdeki fuhuş haritası
görsel

yeşil olanlar yasal, mavi yasak değil ama yasal düzenlemeye de tabi değil, kırmızı yasadışı, gri hakkında bilgi yok

2020 tokyo olimpiyatları

her ne kadar sonuç açıklanana kadar içimden geçen "acaba istanbul olur mu?" düşüncesi yine yerine hayal kırıklığına bırakmıştır. biz finalleri kazanamıyoruz. eğri oturup doğru konuşmak gerek sen hangi branştan sporcu yetiştiriyorsun ki olimpiyata aday oluyorsun. son olarak japon halkını kutlayıp onların bu işin altından başarılı bir şekilde kalkacağını düşünmekteyim.

genelde esralara asık olunması

(bkz: alevlerin seksi olması)

nereme dövme yaptırayım diyen sevgili

kendi başına karar alamayan kişidir.

güzel olmadığı halde büyük göğüsleri olan kız

işsiz kalmayacak kişidir.

futbol tarihine geçmiş unutulmaz sözler

(bkz: istatistik mini etek gibidir)

cem sultan

fm 2007 ve fm 2008 de ki favori strikerim idi. öyleki oyuna başlar başlamaz galatasaray'dan bir şekilde almaya çalışırdım. en olgun yaşları da 22-23 idi. bitiricilik 18 hızı da o civarlarda. gerçek hayatta kayserispor'un kontratlı oyuncusudur.

ace of spades

skins'in 3.sezon 2.bölümünde duyunca mutlu olduğum şarkıdır. solist lemmy kilmister'in en sevdiği şarkı değildir. hatta hayranlarınca bir konserinde istekten sonra ben söylemekten bıktım, siz dinlemekten bıkmadınız demektedir.

hamam böceği çıtırtısı

o hazzı alınca başka bir tane daha olsa da bir daha yapayım diyorsunuz ama etrafta cirit atan hamam böceklerinden hiç eser yoktur.

merak ediyorum

evrenden bakınca küçücük gözüken bu dünyada bizim dertlerimizi görebilen biri var mıdır?

klaas jan huntelaar vs deniz gezmiş

erkek olmaları dışında başka ortak nokta bulamadığım karşılaştırmadır.
(bkz: bu ne perhiz bu ne lahana turşusu)

çikolata yemek öpüşmekten dört kat daha zevkli

insan belli bir zamandan sonra çikolata yemekten sıkılır, bayar ama öpüşmek öylemidir, bir başladın mı durduramazsın.