bugün

internetten veri indirtme şeysi. En sevdiğim tarafı indirmeyi duraklatıp daha sonra devam edilebilmesi. Yoksa bi seferde 27 gb veriyi nasıl indireceksin.
Kullanmasını bilmeyene eziyettir.
Amele gibi pc kullanmayan virüsten sakınan kaçakçı olmayan herkese itici gelen download yöntemi. Bunu sanki evrenin sırrını bulmuş gibi anlatanlara uyuzum. Kendi eziklilerini mi gizlemek istiyolar nedir. Epub arşivi indirdim 1 kere onun dışında indirdigim videolar bozuk falan çıktı. Niye kullanılır bilmem.

Edit: eksilemis hemen fakir amele.
Kul hakkı yemenin en basit yolu.

Ha ben kullanıyor muyum?

(bkz: Ne diyosun abi amına bile korum)
Korsan dvd sektörünü bitiren!
torrent iyi de kasmasa bari bir kere mi ne indirdim kullanayım dedim o beni kullandı kandırdı beni.pcnin içine etti dondu kaldı.ha sonra formatla düzeldi her şey gitti orası ayrı.
https://yts.re/browse-movie/0/All/All/0/latest

bu siteden şaşmanyın. hem kalitelidir hem de temizdir. gönül rahatlığı ile indirebilrsiniz.
kickass.to gibi müthişötesi bir veri ortamını bilmeyenler zaten elleşmesin bu işlere. gitsin gezginlerde falan takılsın bir zahmet.
private trackerlarda ciddi anlamda sinir bozucu olabilen merettir.

saatlerce açıklama yazar, görseller hazırlar, bir sunum yaparsınız. bir dakika içerisinde tek amacı ratio kasmak için torrent çekip dağıtmak olan bir seedbox gelir. memleket şartları gereği upload fakiri olduğumuz için de tüm gücüyle bizi emen seedbox yüzünden başka leecher göremeyiz. Seedbox işini bitirdiği zaman çatır çutur upload yapmaya başlar, biz de kıçımızı dönüp yatarız amına koyim. tek tek ip engellemeyle de bir yere kadar. işin suyu çıkmaya başladı artık.
yabanci dizi seyretmek istiyorsaniz kullaniniz.
bilumum oyun, program, Albüm ve film materyallerinin korsan olarak bulunabileceği ortamdır.
sağlam bir sitede davetiyesi olan bir hayırsever aradığım program. ulu sözlükte var mı ulu hayırsever
öğrenmemekte direndiğim hede. millet neredeyse aradığı her şeyi buluyor ben hala ares falan takılıyorum. mp3 için de youtube converter kullanıyorum. açıkçası çok karışık geliyor. halbuki tıkla insin lan işte.
üzerinden indirilen matlab setup programı ile bilgisayarımın ağzına sıçılmış olmasına neden olan hede.

not: ne zamandır lanet programı yüklemeye çalışıyorum olmuyor. daha yeni format attırdım belki olur ümidiyle daha ay çıkmadan virüsü doldurmuş pezevenk. torrent ten indirip aktivasyonunu yapacaktı güya. tamam sakinim.
Mobildede kullanilabilmesi nimettir. Hiz siniri olmadan android apklar iniyor efendim.
(bkz: bittorent)

(bkz: zamunda)

(bkz: hayat sizinle güzel)
bir ara doğru düzgün öğrendim galiba deyip sonra tekrar batırdığım şey. orijinal dili fransızca altyazısı da artık ne olursa bir dizi aramaya kalkıştım kulaklarımdan kan çıktı resmen. *
torentle ilgili birşey keşfettim yazarlar. belki daha önceden yaşamış olan vardır.
şimdi efendim torentle birşey indiriyoruz. hız limiti koyuyoruz indirme hızına. mesela 8 mbit net ise 7 lik hıza ayarlayın. sonra herhangi bir online oyuna girin.
değinmek istediğim nokta şu: evdekile wifi ile baglanınca oyunlar deli gibi ping yüzünden oynanmıyor. ama siz yukarıda yaptığım işlemi yaparsanız ping en fazla 20-30 gibi sayılarca artıyor. herhalde modem sizin kullandığınız cihaza daha fazla veri sağladığından sağlıklı indirme yaparken sorunsuz şekilde oyun oynayabileceksiniz. bende işe yarıyor denemenizde fayda var.
...................................................................
tanım: istediğiniz herşeyi beleş indirebileceğiniz şey.
kullanması büyük bir keyif anlatması da oldukça sıkıntı olan dosya ve indirme şeysidir.
kullanması büyük bir keyif anlatması da oldukça sıkıntı olan dosya ve indirme şeysidir.
not valid benconding uyarısı aldığım uygulamadır. yardım edeceklere saygılarımı memnuniyetle sunarım.
kullanmayı öğrenip yine de kullanmadığım şey.
sayesinde bir sürü diskografi indirmişimdir. olmasa arşiv yapamazdım.
Android uygulamasiyla can can katan sevgi.
Olmasaydı olmazdık. Öperim yerim.

Edit: ısdırırım yalarım.