bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Batı Afrika kıyılarında esen çok kuvvetli kiklon.
    2 ... maskelibalo
  2. 2.
    (bkz: tornado of souls)
    1 ... osmanthegral
  3. 3.
    son derece hareketli baştan sona nefes tutup izlenilen aksiyon filmi
    ... enterezan
  4. 4.
    alman-italyan-fransız ortak yapımı savaş uçağı.hava/kara saldırı,hava savumna,elektronik muharebe ve keşif uçağı olarak varyasyonları bulunmaktadır.
    halen ingiltere-almanya-arabistan ve italya tarafından kullanılmaktadır.

falkland adaları krizinde,nato sırbistan harekatında ( 1945 ten beri alman hava kuvvetlerinin girdiği ilk harekattır) körfez savaşlarında kendini kanıtlamıştır.

maksimum hızı:2.27 mach
    menzili : 1.400 km (ekstra yakıt depolarıyla (4.000km)
    tırmanma hızı : dakikada 15.000 feet

nato envanterindeki bütün silahları kullanabilmektedir.gerektiğinde kanat üstüne eklenen 2 pylon ile kanatlarının üstünde füze taşıyabilen benim gördüğüm-bildiğim tek uçaktır.
    ... broadcastonwax
  5. 5.
    yıllarca* counter-strike ve diğer online oyunlarında kullandığım nick.
    ... shunketsu
  6. 6.
    Benim elimdeki kaynak bu uçağın ingiltere-Almanya ve italya ortak yapımı olduğunu belirtmekte.Uçakta bu ülkelerin hava kuvvetleri ve Alman donanması tarafından kullanılmaktadır.Lazer güdümlü bombalar taşıyan bu jet ilk kez Körfez Savaşı sırasında kullanıldı.Azami hızı 2.336 km'dir.50.000 feet irtifada uçabilir.Kanat genişliği 13,91 metredir.
    ... rick blaine
  7. 7.
    beşinci nesil yazar.*
    ... sequel
  8. 8.
    her sıkıldığımda beni dinleyerek, sevgimi kazanmış nadir insanlardan biri. iyi ki geldin yazarı.
    ... melezmacir
  9. 9.
    ne kadar çok anlamım varmış özellikle sonuncusunu beğendim:D ingilizce anlamı kasırgadır.
    ... tornado
  10. 10.
    amerikan ingilizcesi'ndeki telaffuzu çok güzel olan sözcük.
    ... bleedingmoon